Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 61.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Merhaba, Ares serverında kaynaklanan problemden dolayı yaşanan yoğunluk sebebi ile ticketlarda gecikme olmaktadır. Ancak tüm ticketlar ile Comamız sıra ile ilgilenmektedir.Hepsine yanıt verilecektir. Lutfen konu ile ilgili ticket açarken: *Ödeme yaptığınız kartın ilk 6, son 4 hanesi, *Bankanızın online işlemler menüsünden harcama yaptığınız miktarı gösteren tam ekran görüntüsü ve *ilk gönderdiğiniz ekran görüntüsünde, mailin size geldiği saatinde yazılı olduğu tam ekran görüntüsü ekleyiniz. Anla…

• Mobil uygulama

PannaCotta - - Programdan Doğan Sorunlar

Beitrag

Ticket acarsanız, yardımcı olacagım. İkariamTR Ticket Sistemine Kayıt ve Ticket Göndermek

• Mobil uygulama

PannaCotta - - Programdan Doğan Sorunlar

Beitrag

Gameforge mobil uygulamalara güncelleme desteği sağlanmayacağını 22 Eyl 2017'de duyurmuştur. Mobil platformu tüm oyunlar için yaklaşık 2 yıl önce güncellemeyi maalesef bitirdi.

• Ben savaş değil, savaşanların peşindeyim @ Soelina

• Zitat von MEFiSTOFELES: „Zitat von iMaM: „he iste imzadaki tekinsizligi buldun smiley208.gif “ banada yap hazır elin değmişken vahşi ev kedisi olsun “ @MEFiSTOFELES bu mu vahşi

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

PannaCotta - - Cafe Ikariam

Beitrag

youtube.com/watch?v=mKU8Ho-7pZc

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Zitat von ObiWan: „@PannaCotta adminim Size yaşlı diyenleri takıma hakaretten banlayabilirim. “ Hiic acima @ObiWan fur banı

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Zitat von pssiko: „Op olsana yaf, bi iki işimiz var “ ne işiymiş o bana söyle Zitat von sumatra: „pekala pssiko hem @PannaCotta yaşlanmıştır bu işler için “ biri canına mı susamış ne Zitat von iMaM: „Kedidir o kedi Hem @PannaCotta varken ne mümkün multi yapmak. Multi savar gibi maşallah. “ ver gazı ver gazıııı Zitat von sumatra: „benim zamanımda turca vardı ama panna hakkında korkunç masallar duyuyorum “ inanma o masallara kötü onlar, ben melek gibiyim

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

Beitrag

Zitat von ObiWan: „Zitat von HopeFull: „Kovulana kadar burdayım ben. Artık ne zaman olur bilmem. “ Smodum siz zahmet etmeyin sizin yerinize ben kovulurum. “ Hic kıskanmadım

• Zitat von PannaCotta: „Zitat von Savascilar: „Hahaha Ticket actim suanda cevap bekliyorum adminim “ Ben de elim ban'da ticket bekliyorum userim “ Anlamayanlar icin ; '' yazdigim mesaj sadece espiriydi''.. Zitat von Kurtcigeri: „Zitat: „IP lerinden diğer serverdeki hesaplarını tesbit etmek zor değil. burada kendi beyanları ile kanıtları vermişler. “ “ Biliyorum Kurtcigeri Forum uzerindeki mesajlari Oyun sisteminde degerlendiren Coma' dir. Dolayisi ile Coma'min talimati olmadan forum uzerinden isl…

• Zitat von Savascilar: „Hahaha Ticket actim suanda cevap bekliyorum adminim “ Ben de elim ban'da ticket bekliyorum userim

• Zitat von Savascilar: „ah be ağalar Bunu bircok swde yaptim sadece burada ban yedim Adminlerin gelemsini bekliyorum artik “ Ticket acin, o serverlardaki hesaplarinizi da inceleyeyim

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

Beitrag

Zitat von pssiko: „Zitat von iMaM: „@pssiko yeni serverdan link atta multi olayim sana :)))) “ Multilik yer yok yer, 6 kişi başladık, milleti oyundan soğutmaya çalışıcaz “ Agoradan bakiyorum gözüm üzerinizde

• Tehditler

PannaCotta - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Zitat von FoSiL: „@PannaCotta adminim forum üzerinden aileye küfür edilmistir. Ticket attim. @ObiWan modumuzda üslerine ilettigini söyledi. Resimleride koyduk. Lakin forum kurallarinda coma nin karari ile ceza verilecegi söylendi. O sebepten comaya yönlendirilmesini yazmistim “ Konu forumda oldugu icin forum yoneticilerimiz ilgilenmektedir. Geregini yapacaklardir. Keyifli oyunlar/ forumlar dilerim.

• Tehditler

PannaCotta - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Zitat von Kayseri3838: „Operatör abilerim hayırlı geceler Son dönemlerde gerek agoralardan gerekse forumdan adresin neresi,yerini söyle ülke farketmez tarzı yazılar yazılıyor. İkariam bu tarz oyuncular yüzünden çığrından çıktı. Sorum şu. Bu adres istemeler ban sebebimidir. Oyun kurallarında ima bile ban sebebidir diyor Yönetim olarak bu konudaki yaptırımınız nedir Buradan paylaşırmısınız “ Zitat von FoSiL: „@PannaCotta ve @FastFooD Sizce bu resimlerin bir cezai islemi varmi “ Savas oyun oynuyors…

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

Beitrag

youtube.com/watch?v=4rWpND28Jos

• FastFooD Fan Club

PannaCotta - - Fan Kulüpler

Beitrag

Alcatraz1299 benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında; ban var yersen, ben var seversen, yol var gidersen

• FastFooD Fan Club

Beitrag

Zitat von SLYVER2: „bence korkuyor “ sorma titriyorum

• FastFooD Fan Club

Beitrag

Zitat von alptekincakar: „@PannaCotta bu arkadaşa bir cevap bana da sütlü bir tatlı lütfen “ Zitat von FoSiL: „Alptekin amca banada bir latte alirmisin. “ Lattemiz/tatlimiz kalmadi, arkadasa verdigimden alir misiniz? (Versteckter Text)

• Son Harften Yemek Bulma

PannaCotta - - Forum Oyunları

Beitrag

Islak kek