Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 368.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Katılıyorum

• sayfada gene parazitler türemiş görmezden gelin savaşı kaybetmek ağır geldi hepsine önce arada kaynayan 3 rapor buldum onları asıyım unutmuşum bi çok rapor olunca ; 4kuMjO.png fkoXcX.png Z8gL4P.png emre kardeşimden gelen raporlarla devam edelim ; kdjsUs.png vmmeSr.png qX1In5.png sırada benim yağmalar var dua etsinler hepsi çok uzak g74tk8.png arkadaşın biri savaştan kaçmaya o kadar çok alışmışki ittifak arkadaşını göz göre göre yağmalattı askerlerini kaçırdı hSokxV.png bu arkadaşada üzüm bittikc…

• Zitat von D O KT O R: „Gp ler denkken 3-3.5m gp ile Cordebez in şehrinde tek cephe savaşıp kaçan mefistofeles Senin alevler ve füzeler noldu 600k gp nin üstünde fazla kesim yapmışız farkında mısın? “ savaşıp kaçan derken ? biz siz gibi rodos mu bastık yoksa tatile mi kaçtık savaş zamanı gplerimizi depoya mı attık yoksa ? harbiden bu kıyaslamayı yapıyosun ya kendizi şu kadar insanın içinde ne hallere sokucanız daha merak ediyorum diyecemde zamanında birbirine küfür eden sonra abicim kardeşim diye…

• Zitat von YILDIRIMBAYEZID: „Sayın mefistofeles bey :)) önceki postunuzda yok taktik yaptık çekildik tek cepheye sonra vurduk dayanamadınız söyle oldu böyle oldu derken sizinki taktik bizim cephe küçültmemiz taktik değil öylemi cephe küçülse bile savas devam eder bırakıp kaçılmaz biz taktik yaptık cephe kücülttük siz dayanamadınız kaçtınız bukadar basit ve nettir olay. Saçma görüşlerinizle size mutluluklar. “ 1 milyonun aşkın gp si olan bi ittifak savaştan rodos basarak , 3-4 kişi tatile kaçarak …

• biz sneijder , dewdrop volkan demirel bir sağ köşeden bir sol köşeden vurduk ctb nin tüm çirkefliklerine rağmen demiş bide bunların yaşadığı kafayı para verip yaşıyamıyan bi sürü insan var savaşta tatile kaçan biri söylüyor ya bide bunu ona yanıyorum hala savaşı kazandıklarını söylüyolar göz var nizam var tonlarca rapor var gerçi hak vermek lazım EZE EZE yendik ağır geldi 1 cephe karaya sıkıştırdık güçleri yetmedi çamur atıp çirkeflik yapıcaklar bundan sonraki haykırış ve ağlamalarınızda farklı …

• @TonyParKeR savaş öncesi daldığımız her adam tatile kaçıyordu korkudan üşenmeden 7-8 saat yol gelip adamlara dalıyoruz tüm multileriyle tatile kaçıyolar bunlar böyle oyuncular işte ben korsanda sahneye çıktığımdada bi köşeye çekilip saklandılar adalarına çıktığımdada korkudan tatile kaçtılar sonra biz savaşcıyız biz korsancıyız oluyor tabi yersen ve hala savaşı kazandık diyolar görüyosun savaşları rodos basarak terk eden , kalan gemileri savaşmak yerine deposuna atan , 6 gün boyunca 1 cephe deni…

• sen bu yazdıklarınla kimi neye inandırmaya çalışıyorsun ? yazdığın maddelere tek tek cevap vereyim aslında hiç gerek yok ak kara belli oldu nede olsa neyse , 1- savaş adası olan yer sizin ittifakınızda olan süperstar ve sagsalim isimli oyuncuların bölgesiydi 1 haftalık banları açıldıktan sonra forumda çok güzel ötüyodunuz , bölge mölge hiç umrunuzda değildi galibiyet aldığınızı sanarak forumda prim kasıodunuz ( hepsi daha önceki sayfalarda mevcut ) ek olarak 3 ada da savaşlar oldu 2 sini doğru 1…

• Zitat von Alcatraz1299: „1-Bug değil enerji yenilemedir. 2-Gemimiz dediğin 1 adet şahmerdan gemisidir. “ kafaya bak ne kadar güzel biz yapınca ( 3 gün tek cephede ) cephane bugu , siz yapınca ( 11 gün tek cephede! ) enerji yenileme adaya gelcek arkadaşlarımıza yer açtığımızda ( söm kaldırdığımızda ) forumda zırlayan sizler şimdi savunma moduna geçtiniz yaygara koparttığınız olayı bi dediğiniz bi dediğinizi tutsun be yazık

• zeki şey hızını alamayıp burayada yazmış 3 ada komple işgalde çekilip çekilip füzelerinizi bitire bitire kesiyoruz sizi savaşı kazandık diye avutuyolar kendilerini

• kafa ne kadar güzel ya korkudan 3 kişi tatile kaçmış gene korkudan 3 kişi üstündeki gp yi depoya atmış 3 ada tamamen işgal altında savaşın kaybedeni CTB çekilip çekilip kesiyoruz 1 fazla ağlayın diye füzeleri olmayınca hemen foruma atlıyolar biz kazandık diye kıyamam yaaa

• sanırım 11 gün süren kara savaşını + 15,5 gün süren deniz savaşını siz aldınız ? üstüne biz 276 küsür rauntlu bi cephede rodos vurduk bide üstüne generalimiz diplomatımız arkasına bakmadan tatile kaçtı ? o değilde yaşadığın kafayı para verip yaşıyamıyanlar var doktorcum

• bizden hiç bi kimse tatile kaçmadı sizin yaptığınız gibi devam eden savaşlarda rodos da basmadı öfke kontrolü olmayan derken neyi kastediyorsun ? süperstar isimli şahsın bana attıgı msjlardan haberin varmı ? archnes yediği yağma sonrasında forumda algı operasyonuna giriştiniz kaldıramıyosanız hazmedemiyosanız yenilgiyi utanmadan söyleyin dün savaş hala devam ediyor bitmedi diyen kişi tüm gemisini merkez adasına yollamış gece de depoya atmış forumda gelmiş hala laf ediyor generaliniz kesilmeye da…

• Zitat von YILDIRIMBAYEZID: „Biz 2 ittifakı birleştirip tek ittifak olduk bu başka birşey. Savaş vakti gelince dışarıdan adam toplamak başka birşey. Neyse zaten herşeyi anlamak istediğiniz gibi algılıyorsuunuz problem yok hayırlı geceler tekrardan uzatmaya gerek yok. “ eğer ittifaktaki arkadaşlarına sorarsan savaş sırasında dışardan adam almada gp indirmede hepsi serbestti buna bi engel sınır koymadık boş konuşmaya gerek yok

• herkese merhaba şimdi nereden nasıl başlıyacagımı bilmiyorum en iyisi en başından başlamak dewdrop ( anlamı CTB nin sonu demekmiş ) ittifakına son zamanlardaki yoğun saldırılarımızdan sonra anlaşmalı bi savaş kararı alındı aramızda geçen konuşmalardan sonra 17 ağustos a gün aldık o vakte kadar dewdrop'lu arkadaşlar saldırmazlık süresi istedi kabul etmedik ve anlaşamadık malümünüz süperstar ve sagsalim isimli hesaplar ceza alınca sagsalim isimli hesabın getirdiği 12 milyon malzemeyi sömürdük o ad…

• şu hesapları tatile almasalar daha ne yağma yapıcaz ama karşılık veremiyor arkadaşlar ee tabi 1 kişi 4-5 hesabı kontrol etmek zor oluyor onlarada hak vermek lazım c1Vp7a.png genel yağmalar samet ve salihde bende kısmet yok ışını çektik 4 hesap tatile girdi sonra diyolar anca cezalı hesabı kesersiniz şu tatile aldığınız hesapları tatilden bi çıkarın bak kesim yağma nasıl yapılıyor bizzat göstericem dün bizden beyaz bayrak basıp kaçan titus u emre kardeşim yakalamış eline sağlık Tv1N8N.png Tef15Y.…

• Zitat von Alcatraz1299: „Cezali hesap yağmalamayi iş sanan kral oyuncular . Sizden iyisi yok tebrikler “ her geldiğimizde tatile alıyorsunuz söm attıgımız ışın attıgımız işgal aldığımız her an tatile alıp buradan ağlaman çok komik max 10 raunt savaşıp bayrak basıyosunuz görende icraat falan yapıounuz sanıcak akşam asarım bende elimde olan 3-5 raporu @stumm salih yavaşş ciğerimi söktün

• Zitat von slowe: „bu adamlarin hic mi dosttu yok “ bi küfür et abi 3 gün sonra canım abim diye yanında dolaşırlar ittifaka davet ederler

• Zitat von Alcatraz1299: „TYT Türkçe sınavının etkisi galiba.Cezalı hesaplara saldırarak mi pirim kasmaya calisiyosunuz ? “ AYDAN şehri sularında deniz muharebesi (30.06.2018 3:09:48) YNHePp.png bizzat ben süperstar banlanmadan öncede geldim o adaya tarih yukarıda üzerinde 33k civarı gp varken bana saçma sapan msjlar atıp görüldüğü gibi tüm multileriyle birlikte tatile aldı hesaplarını tatilden çıkmadan öncede phi den satın aldığı 'sagsaglim' isimli hesabı adasına yerleştirdi multilerini kaldırıp…

• ittifak savaşı öncesi saldırmazlık anlaşması niye yapılır ittifaklar asker gemi basıp hazırlık yapsın diye hali hazırda 2 ittifakında milyon gp si var daha nesine hazırlanıcanız ? 3. dünya savaşı yapmıyacaz belirtmek isterim

• üşengeçlikten ve yoğunluktan asamadığım raporları asıyım bende kDbLHX.png a2Sm32.png aWzJiC.png wNbj0p.png Ulf41h.png oImWvZ.png