Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 23.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• grandcığım hayırdır ya? iki mesajından birinde benim ismim geçiyor neyin acısı bu tam olarak? bu kadar travmatik neler yaşadın da ismimi unutamadın bebeğim? sayfa Delta ittifakının sayfası, raporlar benle alakalı değil ama senin mesajlarında Fatih abiniz de Fatih abiniz... rüyalarına da giriyor muyum hala yoksa? sayıklıyor musun adımı? bak öyleyse üzülürüm... yapma böyle önüne bak artık, geçmişle yaşamayı bırak... banlanmamla ilgili geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederim... ben de sana geçmiş …

• hemen damladığına göre sıkıntının kimde olduğu belli sevimli hayalet... ben az kafamı dinleyim, siz de iki nefes alın; sonra kaldığım yerden devam ederim sen takılma bunlara...

• Kesilirken rodos basma qeyfi... 5DW6vd.png

• noktalama işaretlerine tepkili misin sevimli hayalet

• bir kaç rapor da ben asayım benim başım kel mi birliklerin konuşlanmasını sağlamak için basılan stratejik rodos ile laf olsun diye basılan rodos arasındaki farkı bilecek kadar çok savaş geçirdik... Hamdolsun neyin ne olduğunu biliyoruz bugünkü dersimizde sizlere rodos çeşitlerini örneklendirmeye çalışacağım. ilk örneklerimiz laf olsun diye basılan rodoslardan gelsin mi? hadi gelsin... mesela bu... nO8a30.png ve bu... jykadm.png bu da... p6ZaLr.png laf olsun diye basılan rodoslara ek olarak, can …

• tebrikler arkadaşlar maşallah eğlencenin dibine vurduk bir veya iki kişi dışında karşımızda savaşçılıkları bizim kalibremizde olmayan oyuncularla savaşıyoruz... aynı ittifaklarla sunucu birleşiminde delta sunucusuna geldiğimizde de savaştığımız için beklentim zaten düşüktü, şaşırmadım diyebilirim... rodos basmadan emek verip savaşan rakiplerim yazdıklarımı üzerine alınmasın onlar savaşçılık adına en azından ortaya bir şey koyuyorlar... kesersin, kesilirsin orası ayrı konu... rodosla kazanacağıma…

• Mehmet komutanı ayakta alkışlıyorum helaller olsun sana

• helal olsun Tarık şov yapmışsın kardeşim... rapor alan veya almayan tüm dostlarımı tebrik ederim... gelin şu anki durumu 300 filminden sevdiğimiz bir replik ile örneklendirerek açıklamaya çalışalım... Arkadyalı: Sparta savaşa giriyor diye duyduk güçlerimizi birleştirelim derim. Leonidas: Eğer aradığınız kansa aramıza hoşgeldiniz! Arkadyalı: Bir avuç asker mi getirdin? Spartanın askeri en azından sayıca bizimkine denk olur sanıyordum. Leonidas: Öyle mi?... Sen oradaki mesleğin nedir? Arkadyalı: Ç…

• Zitat von aslinda: „kapanmışın oraya artislik ypıyorsun acaba o kordinatlarda olmasaydın böyle konuşabilirmiydin:D birde sen git savaştıklarının kordınatlarınada görelim ders verebiliyormusun “ kapanmak değil kapatmak olacak o... saldırı için bu kadar çok söm atarak gelip de kendi sömlerine kapatılan koskoca delta ve aytim ittifaklarının dramı... tür: aksiyon +18 yaş grubu imbd: 8,5 savaştıklarımızın kordinatında da değişen bir şey yok, aynı filmin devamı var izlersin az sabret... anca söm sökme…

• dostumuz ARMA ittifakına başarılar ve iyi eğlenceler diliyorum... milyon gp yüklenip şehirler ışınlayarak ada basacağız diye gidip de şehirlerde beklemek nedir ya? üstüne bir de rodos mu? aldığınız güzel raporlar için tebrikler dostlar, kılıcınız keskin sabrınız bol olsun...

• sıkıntı yok kardeşim

• hatırlatmaya gerek yok kardeşim bize veya dostlarımıza terbiyesizlik ya da saygısızlık yapılmadıkça kimseye bir zararımız olmaz bizim... savaşırsak da efendi gibi savaşmak isteriz, ama adamına göre de muamele etmeyi iyi biliriz... herkese keyifli oyunlar ve hayırlı kandiller dilerim...

• Zitat von ALPAGU22: „Tebrikler ihtiyarlar “ Eyvallah kardo sizin raporlarınızı da bekliyoruz, valla beklemekten sıkıldık

• kanka biz buradayız seni bekliyoruz :))

• ARES ittifakı ile aramızdaki savaş, kendilerinden gelen talep neticesinde bölgemizden çekilmek istemeleri sebebiyle sona erdirilmiştir... Bu savaşta yine üstün başarı sergileyen BST10 ekibimi aldıkları neticeden ötürü kutluyorum... savaşı çirkinleştirmeden azimle çaba gösteren rakibimize de teşekkür ediyorum...

• ya arkadaş yine mi sen ya? dejavu yaşıyoruz sürekli... mkMQmY.png darbeli matkap değil kontrol kalemi mübarek... bunlar da hasar dağılımı ve kaçmasından önceki son raundun görüntüleri... r25AAz.png DdYQnl.png bu arada ARES ittifakı hep aynı adada kesilmekten sıkılmış olacak ki yeni deneyimler yaşamak adına farklı adalara geçtiler... bizim için mekan ve zaman fark etmez... keseriz...

• sonunu getiremeyeceğin işe hiç başlamayacaksın, geri çekileceğin cepheyi de hiç açmayacaksın konulu görseller ektedir Q7LVpk.png Ufuk34 sabaha karşı 4 gibi herkesin uykuda olduğu bir saatte ben bu limanı alırım demiş olacak ama herkes uykuda değildi... XXMP67.png beyaz bayrağı çektiği son raundda da göründüğü gibi kesim farkı gayet net... savaşçılığın belli temelleri var, bunlara sahip olmadan savaş kazanmak malesef mümkün değil... WQq7pm.png arkadaş siz adaya rahatça asker sokun diye bir limanı…

• her ne kadar savaş kazanamasalar da azimlerini takdir ediyorum çirkinleştirmeden savaşan herkese saygım vardır... bir de benim karşıma karacı çıkartabilseler tam süper olacak ama bekliyoruz işte...

• bu kesilenler arasında sizin sattıklarınız hangileri görseniz tanır mısınız acaba? mk29AR.png okOMo9.png

• Zitat von ikakrasi: „Savaş raporlarının başlıkları "Müttefiğine saldıran adam" olmalıydı “ kimmiş o müttefik dediğin onu da söyleseydin keşke kardeş... bizim savaştığımız ittifaka gp satıp savaşçı yollayanlar, bir de müttefikimiz olduklarını mı sanıyorlar? kendi kendinize öyle sanmaya devam edin o zaman ne diyelim...