Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 284.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Güzel savaştı öyle ya da böyle server a keyf katti emeginize sağlık. Dewdropun da emegine sağlık dicegim de ben bir tek bi alcatraz oynadi diyebilirim adam birakinca duman oldular. Tek kisiyle olmuyor bu işler malesef bir insan ne kadar uykusuz kalabilir ki ? Ya da isini gücünü birakabilir ki ? takım işi ekip işi. Her ne kadar ben de aktif biseyler yapmasam da az biraz pasımı attım keyifliydi yani :)) Ctb ye savas icin bizi kabul ettikleri icin teşekkür ediyorum ki zerrre ihtiyaclari yokken. Ama…

• Zitat von slowe: „savasin fragmani bile suana kadar yapilan bir cok savastan daha buyuk. savasi cok merak etmeye basladim. butun server yanacak sanirim. “ Yanalım be hacım

• Zitat von Le Marc: „250k gp mi sende güzel malzeme var heralde geliyorum “ Gelme hacı. Bugune kadar gelip de kacmayani görmedim sen de kacarsin sonra bozusuruz Foruma rapor atamiom hepsi anarşist çıkıyor

• la yok ittifaklarina ne gırcem öyle salca olunmaz iki tarafta de deger verdigim insanlar var :)) Bascam 1 m gp yi olmadi 500 k o da olmadi 250 k :)) yarisini ona yatisini ona :)) benim gibi 5 6 kisi olsa asil savas o zaman keyifli olur. Ama tarafsiz olsalar daha iyi olur de tabi o da zor gibi :))

• Zitat von slowe: „savas konusunda cogu konuda anlastik anlastigimiz sartlar. 1) belli bir ortak bos adaya esit miktarda savasci som atacak savas o adada olacak diger savasacaklar yan adalara som atacak 2) rodos ve sehir sokmek yasak 3) hesap tasimak yada baska ittifaklardan oyuncu destege gelirse bu serbest (serbest olma maksadi kimse kimseyi takip etmek zorunda kalmasin diye) 4) savas 17 agustosda baslayacak savas baslamadan son iki hafta saldirmazlik anlasmasi olacak o zamana kadar yagma yada …

• Zitat von Kirmanci: „tamam 100k salarım “ adamsin

• Zitat von Kirmanci: „Füze basacam ya malum biraz erittik gpyi mal lazımsa atarım sülfür gani ama yarına tam takır olacam şimdi 3-5 m var bi imamınkinin tadına bakarsınız “ Valla sülfure yok demem asla :)) şu etkinlik bu gece devreye girer atarsin sulfu imaminkiler kof ya

• Zitat von Kirmanci: „Amblarla alakalı değil ya oynayışla alakalı ama diğer oyunculara faydası yada zararı olmayan sadece kişinin kendisine yarayan bişey. Önemli değil o kdar da “ o degil de ne malzeme varmiş sende yav

• Zitat von iMaM: „Zitat von Kirmanci: „onla mı uğraşacam yapsınlar kendileri daha başka hatalar da biliyorum da işime yarıyor ondan söylemiyorum biraz oyunu oynayıp değer versinler “ sen simdi ambrosia buguda yapiyorsundur “ bug degil ki o ip paylasimi yasal

• Kargo gemileri daha hizli burda yüzde 10 mu ne

• bi kac defa 4 5 saatlik yolu 10 saniye de gidip gelmisti. Asker cekiyordum ne iyi geldiydi ama

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „çiftci adamsin nereye atiyon .I am the machine “ ciftcilerin en iyi isi tarla sürmek “ Rast gelen kanks

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Zitat von iMaM: „ciftcilik iyidir yatisa devam “ imam niye pas vermisin küstün mu “ golü ben atacagimda ondan pas vermiyorum “ çiftci adamsin nereye atiyon . I am the machine

• Zitat von iMaM: „ciftcilik iyidir yatisa devam “ mimam niye pas vermisin küstün mu

• Zitat von macroice: „Zitat von The Ancients: „vay arkadas 32:5 de insan mi varmis Ötekine bakam dedim 22 80 lerde. Yav hem sw nin unuttugu korrdinattasiz hem de sıfır bağış.. Valla hacı ben ne guzel uçacaktim da. Biri 16 saat digeri 11 saat çekiyor Ama seni sevdim manyak bisey yapcam simdi. Onlar bağış yapana kadar kırmizi yakim boyna. Yapmaya baslayinca söylersin belki affederim. Ikeariam tarihin en insafsiz cezasıdır. Ömür boyu kirmizi cezasi “ bu kordinatları bulmak 2 hafta mı aldı 2 örs adas…

• Zitat von iMaM: „neyse ben yatayim bügün banda gelmedi. banlanlarida geri aciyorlar bize ekmek cikmiyor “ kimi actilar yav söyle kim üzdü seni kiyamam

• birine 1 gün 6 saat digerine 22 saat 8 dk Sımdi onlar düşünsün Laf aramizda bunlarin 60 60 a yakini varsa koordinant isim at bak salça nedir nasil olunur gösterim :))

• vay arkadas 32:5 de insan mi varmis Ötekine bakam dedim 22 80 lerde. Yav hem sw nin unuttugu korrdinattasiz hem de sıfır bağış.. Valla hacı ben ne guzel uçacaktim da. Biri 16 saat digeri 11 saat çekiyor Ama seni sevdim manyak bisey yapcam simdi. Onlar bağış yapana kadar kırmizi yakim boyna. Yapmaya baslayinca söylersin belki affederim. Ikeariam tarihin en insafsiz cezasıdır. Ömür boyu kirmizi cezasi

• Zitat von macroice: „biri bana yardımcı olabilir mi? ben mi yanlış biliyorum. Anka ittifakında ki bir oyuncu adalara bağış yapmıyor saldırıyoruz şuç oluyor. arkadaşıma saldırıyor savunuyoruz suç oluyor. generali erittim adam erkek gibi abilerine sığındı eirtince küçük enişte oldu başımıza. üyesine söz ettirmeyen Anka yöneticisi ittifaksız oyunucular ile aynı adalarda olsalar dahi anlaşma yokmuş gibi davranabiliyorlar. bana bu oyunu buradaki bir çok oyunucu öğretti ben mi yanlış anlamışım düşmand…

• Zitat von Mathilda: „Merhaba arkadaşlar bugün sizinle bir şey paylaşmak istiyorum Oyunda her yer depo hesaplar doldu kendi nüfusu şehirleri kaynağı yetmeyen hesaplar üstlerine istedikleri gp ve altını alıp şov yapmaya çalışıyolar dün de benim adama bi arkadaş geldi toplama ittifaktan kendisi ordan burdan bağış/multi/bot/ip hesaplarından aldığı 56k gp ile gelip yenildi adamın nüfusu 8 bin ama 180 m altın ve 200 kargo gemisini almış binlerce gemi basmış nasıl acaba onun vatandaşlar saatlik 3 değil…