Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 159.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Protesto Ediyorum

r.tuncay - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von "arsinoe": „orayı bende sevmedim hiç,herkes çok kaba “ orda forumun yerlilerine cevap verdim diye dönüşsüz sürgüne yollandım @''arsinoe'' neyse ordaki bazılarıda burada olduğu için beni süzüyo olabilir dikkat edeyimde eline koz vermeyim

• Protesto Ediyorum

Beitrag

Zitat von "arsinoe": „15.k postumu sildiler çok öfkeliyim hala gladiatus forumunda da gördüm seni ama ban yemişsin yazamadım “ @''arsinoe'' gladyatusa istesemde gelemem yılanlı aslanlar yoluma set çekip otoban ı ile yolumu kapattılar ama buradan devam edebiliriz

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Zitat von HopeFull: „Soruyu alayım neymiş soru cevaplarız hemen “ @HopeFull smodum soruyu gayet net gördünüz postlardan da az buuçk anladınız ama nesye görmemiş gibi yapıyonuz

• Protesto Ediyorum

Beitrag

@''arsinoe'' sende hoşgeldin ben ara ara şekil deiştirdimde seni pek buralarda görmek mümkün olmadı gelmedin foruma hiç nadiren post attın ( yılda bi kez blackeye: ) illa foruma gelmek için postlarının kırkılması mı gerekiyordu

• Protesto Ediyorum

Beitrag

@''arsinoe'' gız sen gelirmiydin foruma buralara

Beitrag

Zitat von Ç@psız: „ayetler ve hadisler icerisinde birden fazla anlam icerebilir. Nasilki bir insan oldurmek Allah katinda tum insanligi oldurmekse. Insan oldurenle ayni dusunceye sahip olmak bu suca ortak olmaktir. “ iyide @Ç@psız kardeşim hadi %5 olsun %10 olsun ama yarıya yakın kısmı karşı tarafta ise karşı tarafında bi dönüp kendisine bakması gerekmezmiydi misalen sonuçlar haydi dediğingibi %80 e %20 çıktı diyelim ozaman dediğin bi yerde doğru olabilir bi kısmı hain terörist olup kalanıda sem…

Beitrag

aha sorunun cevabı şimdi @HopeFull smodumuz cevaplar ama nasıl cevaplayacak sistemin parçası olarak madde 18 mi gelecek yoksa sadece sessiz olun diye post atıp bi görünüp gidecek mi işte kritik mesele burada

Beitrag

ama @Ç@psız burada kimse kimseyi öldürmüyo sadece bir durumu ortaya çıkarmak için o mu bumu diye seçenekler sunuluyo ozaman nolacak

Beitrag

posttan dolayı ceza almamak için editliyorum @Katarsis modum siz postu görmüşsünüzdür ses etmeyiniz lütfen yada pm atabilirsiniz

Beitrag

Zitat von Katarsis: „Yılanlardan kastın nedir? Yılan olmaz. “ yılanlardan kastım @Katarsis modum söylesem burada da direk ban yerim aynı yılan burada da var çünkü ama oyun sgopu şşşşiiissstttt sakin olun belli etmeyin Zitat von pssiko: „Ooo, Rıza bey, nerelerdesiniz efenm, kulaklarınız mı çınladı “ buradayım @pssiko cum sizler nassınız bana bey demesen sevinirim bizim buralarda bey genellikle satış elemanlarına deniyoda yanlış anlama olmasın Zitat von redmasmas: „en sevdiğim abimm gelmişşşş yeri…

Beitrag

@Katarsis modum seni trial yaptılarsa ozaman yılanlar mı geldi buraya

Beitrag

Zitat von Katarsis: „Hoşgeldin Rıza, nerelerdesin? Gözümüz yollarda kaldı. “ aha napam @Katarsis triçömçömçöm modum eskilerin tabiri ile it kırığı yemiş gibi ortalarda dolanıyom sizler nasılsınız

Beitrag

@pssiko @redmasmas @Katarsis @HopeFull nerdesiniz ben geldim

Beitrag

deneme bi iki

Beitrag

bence modlar anladığı için kadlrıyıolarda olabilir pssiko

• Çıkıyorum forum

r.tuncay - - Cafe Arşiv

Beitrag

çıkma fero geri gel üzme bizleri

• 2019'a Kadar 10.019 Post

r.tuncay - - Cafe Arşiv

Beitrag

pssiko ika oyunu naptın hacı ferro gel gel korkma dışlamayız seni beni bile artık dışlamıyolar 7 k posta doğru gidiyom ogamede rahat edersin

r.tuncay - - Cafe Arşiv

Beitrag

Zitat von Ç@psız: „Yeni forum dediginiz sey sadece temasi degismiyormu niye bu kadar uzun surdu. yoksa sifir kilometre forum mu gelecek. Ama ne olursa olsun hepsi 1 saati bulmaz :)“ ogame deki deişiklik bi buçuk sene sürdü ilk hesap takasları forum temizliği felan deneme olduğu için testleri felan ilkinde epey vakit harcandı metin2 de altı yedi ay sürdü

r.tuncay - - Cafe Arşiv

Beitrag

Zitat von Katarsis: „Beni kişi olarak saymıyor musun? Bu aralar forumlarda görünmüyorsun.? Ne oldu? Sağlık problemin umarım yoktur.“ sen ne modsun ne usersin araftasın katarsis triçömçömçöm modum o yüzden şeyedemedim Zitat von pssiko: „pir ayıpsın yaf :love:“ nan kaçak post attığım vakit burdamıydında ayıpsın diyon ayakkabı çekece

r.tuncay - - Cafe Arşiv

Beitrag

Zitat von Katarsis: „Ben 16-18-26. maddeler hariç müdahale etmeyi sevmiyorum. Abartı olmadığı sürece sorun yok . :)“ ben çok severim 5 a 16 ve 18. maddeleri katarsis triçömçömçöm modum Zitat von pssiko: „Böyle Ogame'deki gibi, Nostale'deki gibi garip gurup bişi olacak Rep sistemi hoşuma gitti de görüntüsü hoşuma gitmedi Bi de arsi'nin postları silmeyin geçerken, zaten şimdiden kızgın, yıkacak ortalığı :D“ pssiko ogame de frankın 85 k postunu sildiler tek günde arsioneyi fena yaparlar demedi deme…