Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 772.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Emre oyundan tatile almış olabilirsin ama hala foruma girip tırnaklarını yiye yiye bizim sayfaya geldiğini ve raporlara baktığını biliyorum. Senin bile yüzün kızarıyordur eminim... Elime hangi rapor ulaşsa altından hep sen çıkıyorsun Emre, hayırdır? SbReBT.png Seviyesizin şehir ismine bakar mısınız? 'Bütün kızlar toplandık' yazmak istemiş... Acaba bu şehir ismi için hakaretten mi yoksa cinsiyetçi yaklaşımdan mı ceza almalı? Yoksa her ikisinden de mi? Bununla ilgili bir anket başlatalım mı ahali …

• Zitat von GRAND: „Delta ittifağını sadece raporlarindan dolayi degil, bu Gosterdikleri Azimin başarılari için de tebrik etmek lazim... Helal olsun dostlar! “ Senin manevi desteğin yeter be abi. Az mı altın aldım senden, iliğine kadar sömürdüm seni... Yepyeni konuklarla geldim. Bu günkü misafirlerimiz FATSALI52, orti52 ve GÖRKEMLİ. Boş şehirleri dolanırken çok eğlenirken arma üyeleri, kendilerine saldır yapılınca nasıl ağlıyor, nasıl kaçıyor ve nasıl tatile alıyor hep beraber göreceğiz. Keyifli s…

• Zitat von HULKKK: „Böyle sacma bı anlayıs yok. O gösterdigin ittifaklar sizinle "ittifak savaşı" anlamında bi savaşa girmedi ki tabi ki saldırı ve savunma puanları az olacak,sen kendını neden tek basına katamıyosun delta ve aytım ıle arma nın saldırı savunmalarını kıyaslıyosun neymiş 5k fazla saldırı puanına sahibiz biz kazandık mı oluyo Grand normalde böyle şeylerle cok dalga gecerdın ama bi menfaatin var senınde yoksa hayatta boyle sacma sapan bı yazıya "evet dostlar mükemmelsiniz aslansınız k…

• Selamın aleyküm. İyi günler, keyifli oyunlar forum ahalisi. Özellikle bu son zamanlarda oyun bizim için tam anlamıyla bir eğlence merkezi haline gelmişken rakiplerimiz için bu kadar pozitif konuşamayacağım. Nasıl bir ittifak önce 3-5 rapor alıp kendini kazanan ilan edip sonra da 3-4 cepheye sıkışarak kaçak durumuna düşer ki? Hem de kendi bölgesinde... Kalesinde... Ayrıca şu ana kadar hep dediler ki, biz sizden kesimlerde öndeyiz. Gerçekten öyle mi acaba? Hadi hep beraber bakalım. Ben birkaç gün…

• İyi geceler. Gece gece yine ağzımızın üstüne yedik Rodos'u. 5eJpUL.png DELTA GÜCÜ ve AYTİM ittifaklarını birleşmekle suçlayan rakiplerimiz maşallah Delta'nın her yerinden generallik toplamakta. Bu da yine onların bir maşası... GJbd5O.png GÖYDÜNLÜ'nün bu gemileri satarken hesaba katamadığı bir ayrıntı vardı... Ben ! Arma ittifakının savaş bölgesinin göbeğinde çok sayıda aksiyon yaptım bu zamana kadar. Birkaç tanesini asayım şuraya. 81ljvf.pngLOqY2A.png gPtrvK.png C8ogBh.png5sHNxb.png Daha güzel r…

• Öğleden sonra artık herkes iş çıkış saatini beklerken birkaç rapor daha bırakıyorum buraya. Bir ara bakarsınız. Kendini kazanan ilan eden ARMA ittifakı... Vay canlarım benim. wjmUMp.png dJNBmF.png bKJzPx.png Arkadaş ya yeni tür bir saldırı düzeni deniyor. Ya da askerleri dağıtarak sıkıştığı adadan kaçmaya çalışıyor. Eğer yeni bir taktik deniyorsa biri söylesin, olmuyor. Hee yok KAÇIYORSA, hala hangi yüzle kendine kazanan diyor? Bölgeye gemi geliyor, savaş için gidiyoruz. Hooop Rodos. Ama Rodos'u…

• Bu gün keyifleriniz nasıl bakalım forum ahalisi? Eee mübarek bayram da bitti, tabi bunun yanında bayram tatili de. biggrin.png Her ne kadar bayram dolayısı ile tatile alan rakip ittifak üyeleri hala oyunu açmasa da resmi olarak bitti tatil, onların da haberi olsun. Madem bayram dolayısıyla tatile alıyorsun, neden bunu bayramdan önce değil de bayram sabahı, bayramın 2. ve 3. günü yapıyorsun? Bayram için yola gidecek meşgul olacak adam oyunu neden bayram sonrası tatile alır ki? 19ii6.gif 19ii6.gif…

• Zitat von Felicity: „Merhabalar; 2 saat öncesi uyarı yapılmış olmasına rağmen konu dışı ve polemik yaratacak postlar atılmaya devam etmektedir. Böyle devam edilmesi halinde konuya açılmamak üzere kilit atmak durumunda kalacağım. Bu son uyarı mesajıdır. Lütfen konu dışı, polemik yaratacak postlar atmayınız. Forum kurallarını ihlal etmeyiniz. Saygılarımla. “ İyi geceler. Bundan sonra DELTA GÜCÜ ittifakının sayfasında sadece raporlarımız konuşacaktır. Hatta hemen başlayalım. Elimizdeki raporları as…

• Zitat von aslinda: „Göztepe her iki tarafın raporlarınada baktım sizin astıgınız raporlar onların raporları yanında sadece cerez olur anladıgım kadarı ile sizin üye sayınız fazla ama savaşmayı bilmiyorsunuz onların ise üye sayısı az ama savaşçı insanlar burada boş yapacagına sezarın hakkı sezara demekten kendini alı koyma ve adamların rapor bölümüne gidip tbrk et bence raporlarınız içinde tbrk ederim “ Selamın aleyküm forum ahalisi. Görüyorum ki hala savaşın ne demek olduğunu hala anlamayan kişi…

• Sürekli aynısını yapıyorsun emre. Sürekli çirkeflik yapan sensin ama insanları suçluyorsun. 100 lük rodos vurduğun rapor bizim sayfada mevcut gidip bakabilirsin. Ben hiçbir şeyi çirfekliğe vurmam. Hiçbir zaman oyun için insanlarla ters konuşmam kalbini kırmam. Şu ana sizin ittifaktan çok fazla oyuncu ile muhabbet ettim hatta seninle bile ettik. Ama senin tarzın yanlış. Sen insanları aşığılamayı, sinir etmeyi ve olayları çok farklı yerlere çekmeyi marifet sanıyorsun... Şu yazdığın mesaj bile çirk…

• Arma ittifakını da tebrik etmek lazım, kamuoyunu çok güzel yanıltıyorlar. İngiltere gibisiniz, sahada kaybedip masa kazanmaya çalışıyorsunuz. Armalı arkadaşların sayfasında şu raporu gördüm; NDqzgg.png Şimdi ilk bakışta, sanki limanda çok fazla gemi olduğu için kaçmışım gibi gözüküyor. Ama gerçek size gösterilenden o kadar farklı ki... Hikayeyi bir de benden dinleyin bakalım. Evet öncelikle limana giriş yaptım, tıpkı adadaki diğer limanlara da yaptığım gibi... Ama aklıma enteresan bir fikir geld…

• İMPARATOR eskiden çok ünlü bir oyuncuydu. Ama şimdi mesajına yazan olmamış. Delta çok vefasız çok...

• Zitat von SeKOO: „fo0XPw.png “ Keyifli oyunlar. Şimdi siz bu benim raporu asmışsınız tamam da, be geri çekildikten sonra Odulu Emre arkadaşımın başına neler geldi, onu biliyor musunuz? Buradan yayınlamayacağım tabii, isterseniz sayfamıza astığımda görebilirsiniz. Tebrikler ne diyelim...

• İyi günler, keyifli oyunlar. Muti kanka görüyorum ki şov çoktan başlamış, aksiyonlar almış başını gitmiş... Görüyorum ve arttırıyorum Muti. JDYDvn.jpg EDYDZB.jpg Gelelim kara savaşlarına... Denizde harikalar ortaya koyan Gökhan abi o bölgedeki Delta Gücü timi karada ad aman vermiyor; dememe gerek yok çünkü Gökhan abi maşallah tek başına hallediyor karada her şeyi. Mesela, önce bir MEHMETYARBAY'ın tüfekçileri aradan çıkarıyor; lZ76Eg.jpg Ardından da 7 kişiyi tek başına göğüslüyor. Armalı oyuncula…

• Zitat von ja1lbird: „beni yağmalayan o arkadaşın şehri 1 yılı aşkındır işgalim altında.. sonuç; depo sıfırlandı şehre reset atıldı tekrar işgalim altında.. nlAYk0.jpg vPgYmv.jpg “ İyi günler, hayırlı Ramazanlar herkese. Bu sayfa DELTA GÜCÜ ittifakının savaş raporları sayfasıdır. Nick efendi madem o kadar çok biliyordun da senin bölgende sadece bir tim üyemiz gezinirken niye kafanı çıkaramıyordun? Savaş raporları sayfasını kirletme. Git kendi sayfana as raporunu. Aslında sana en güzel cevap yine …

• Zitat von KKeReMM: „ULUBATLI Kardeşim özürdileyerek sayfanızdan çıkış yapıyorum.Kolay gelsin. “ Özür dilenecek bir duum yok. Dediğim gibi kim olduğunu az çok tahmin ediyorum ve niyetinin kötü olmadığını biliyorum. Sen fikirlerini sundun, ben zıtlarını düşündüğü ve neden böyle düşündüğümün temellerini anlattım Ama sonuçta burası rapor sayfası daha fazla uzatmaya da gerek yok. İyi oyunlar.

• Zitat von hellguard481: „Ulubatlı raporlar çok güzel hem karada hem denizde güzel kesmişsin. Altınlarımı kurtardığın için de ayrıca tebrik ederim asker basımı kolay basılır asker. ama küfürden ağır şeyler var ittifak arkadaşına da söyledim bunu insanın karakterine dokunan ağır ithamlarda bulunuyor kendisi uyarmamıza rağmen de devam ediyor ben suçumun farkındayım cezamıda çekiyorum sürekli bunu dile getirip adımın geçmesi hoş değil “ Teşekkür ederim. Emin ol ki altın asker ve gemiden çok daha kol…

• Zitat von KKeReMM: „İttifak savaşlarını Birbirileri ile çarpışan CÜSSE lere benzetirim. Arma 100 kişilik Delta 160 kişilik bir CÜSSE ye sahip. Destekçilerinden bahsetmeyelim. Bahsedersek işin içinden çıkamayız. Ulubatlı arkadaşım örs sayısına sahip savaşçılardan bahsetmişsin ve sonradan gelen ittifakların bu konuda avantajlı olduklarını söylemişsin ve ksinlikle haklısın ama yerleşik serverlerde de savaşçılar hesaplarını örs e taşımış ve bu avantajı avantaj olmaktan çıkarmışlardır. Artık tek deza…

• Zitat von KKeReMM: „Zitat von ^Sanji ^: „Yav arkadaş utanmanız yokmu sizin? nasıl adamlarsınız allah aşkına. Şu sayfada 1 tane rodosla alınmış rapor asılmadı. Ama sizin korkaklıktan rodos vuran adamlarınız tonla raporu mevcut ne kadar çok veriyorsunuz ağlamayı yahu. Ne o yoksa generalemi sıkıştınız? Fazla sesiniz çıkmaya başladı ne yüzsüz adamlarsınız gidin başka yerde ağlayın kardeşim burası DELTA GÜCÜ savaş raporları sayfasıdır ağlama duvarı değil. “ Hocam bu yorumu üzerime alınıyorum .Ben ola…

• Emeğinize sağlık koçlar... İnşallah en kısa zamanda ben de katılacağım şölene. Ama bir çıkmadı canına yandığım gemiler