Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Tuğrulcum benim çapımı biliyorsan o çapın seni çok fazla aştığınıda biliyorsundur. Söylemeye gerek yok sanırım. Beni Aircuhaya sorabilirsin. Sana kim olduğumu anlatsın. Daha sonra kendini bir çıkmazın içinde bulma. Buradan yazması kolay herkes hayali isimlerle Kral kesiliyor. Aman dikkat et şu sıralar. Bir zeval gelmesin sana. HEDEF İTTİFAKININ Savaşı KAZANMASININ Sebebi zaten belli. Siz NAMERT olup RODOS bastığınız için Hükmen GALİP gelmiştir.

• Tuğrulcum o hayal dünyanda gezmeye devam et sen. Uçlarda ve Hayallerinde yaşamaya devam canım benim. İllaki inat istiyorsan inat canım. Savaşın GALİBİ HEDEF İTTİFAKIDIR.

• Bu kadar komik duruma düşürmeyin kendinizi. Tek amacınız prim yapmak. Bekara karı boşamak kolaydır. Savaş bölgesinde o 23 cephede alacaktınız siz YEŞİL Raporu. H-D bölgeye 5 milyondan fazla general yığmıştı. Kabuğunuzdan kafanızı çıkartamadınız bazı lüzumsuz kişilere RODOS bastırıp tatile aldırdınız. Ne acınası bir durum. Şimdi kalkmışsınız mücadelesiz aldığınız hatta arasında inaktif üyeler olmak sureti ile elde ettiğiniz basit emeksiz yağma raporlarını, zafer edası ile paylaşıyorsunuz. Siz sav…

• Telefonu açık tut Konyaya da telefon açıyorum. Meydanı hazırlasınlar senin için.

• @arkmada Seninle aynı tarafta hiç bir zaman olmasak bile ben senin savaşına saygı duyarım bazı yaşadığın durumlar için bir şey diyemem. Bazı olaylara maruz kaldıysan bu üzücü olmuş. Bu oyundur hiç bir zaman şahsa hakaret edilmemeli. Neticesinde bir oyun bu oyunu burada ki herkes haz almak için keyifli dakikalar geçirebilmek için oynuyor. Lakin her yerde olduğu gibi bazı lüzumsuz durumlar insanın keyfini kaçırabiliyor. BTA dan dolaylı şekilde ticaretle WOO ya giden gemiler var. İlaveten bu 3 İtti…

• Zitat von WOO: „Benim postlarımın buradan kaldırılıyor olması çok üzücü Neyse rapor görmek isteyen varsa forum sayfasını gün içerisnde canlandıracağım oradan takip et de rapor gör boş beleş konuşma bol keseden atıp. “ Sen HAKKI söylesen o postlar kaldırılmaz. Demek ki bir terslik var sen de ki o postlar kaldırılıyor. Hangi raporlardan bahsediyorsun canım benim H-D nin cephelere 5-6 günlük yetecek kadar gemi koyduğu sonrasında siz RODOS basınca beraberinde H-D nin çoluk çocuk ile uğraşmayıp çekil…

• Protesto Ediyorum

Kserkses - - Cafe Ikariam

Beitrag

@ObiWan

• ALPHA GERÇEKLERİ

Kserkses - - Ikariam - Dünya "Alpha"

Beitrag

Müdde-i iddiasını ispatla mükelleftir. Sanırım arkadaş bir şeyleri ispat edeceği belgeleri kaybetti.. bana trol amaçlı çamur at tutmazsa izi kalır mantığıyla açılmış bir konu gibi geliyor

• Şimdi Selimcim. Dersine iyi çalışmışsın afferim sana, Şimdi azıcık zaman da geri gittiğimizde bir kaç laf edeyim madem buraya kadar zahmet verdin. Şimdi geçen yıl mart ayının başında sen bana telefon açtığında ben ilk başta telefonu açmamıştım kapattım müsait değildim. Sen ısrarla telefonu çaldırdığında telefonu ben açtığımda Bana bir Dünya Hakaret yağdırdığını unutmadım. Burada kendimi kimseye acındırmak istemiyorum çok şükür halim vaktimde yerimdedir. Sen telefonda vıdılarken ben o sırada Hast…

• Protesto Ediyorum

Beitrag

@alptekincakar dedeyi

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

Beitrag

Bavulunu hazırla yolculuk uzun

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Ben sevdim yeni rankları

• Artık arkadaşım bekle beni

• Zitat von WOO: „Boş laf sarfiyatı yapmaktan başka ne yaparsın sen @[i]* Kserkses * merak ediyorum [i]yada şöyle söyleyelim sen ne şahs-ı sarfiyat-ı laf-ü güzaf bi adamsın [/i] [i]Hadi otur şimdi bunda ki hataları da düzelterek açıkla.[/i] “ Avucumun içi kaşınıyor şu aralar sen oyunda online olmaya bak bir gece ansızın vurmayayım seni

Beitrag

Zitat von alptekincakar: „Zitat von Kserkses: „oğru sen yaşlısan 65 yaş üzeri ayrıcalığın var “ 65 ne, dünkü çocuk muyum ben “ aha bir gizliliği daha ifşa etttim demek bir asra yaklaştın amcamı desem yok dede diyeyimm

Beitrag

doğru sen yaşlısan 65 yaş üzeri ayrıcalığın var

• Ne kadar israf-ı kelam var ise bu Turpta... Bir forum moderatörü neden taraf tutsun? Hadi tuttu diyelim ki bir taraf oldu ki bana göre gayr-i muhtemeldir. Taraf olduğunu varsaydık. Bunu fark edecek kadar tek akıllı sensin sanırım. Süper moderatörler bunu fark edemedi forum admini fark edemedi amma sen fark ettin ifşa ettin vay arkadaş vay... Taraf olunca eline ne geçecek benim anlamadığım?? Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Lafı güzaf ile olmaz böyle. Forum içerisinde adeta vekil-i fuzuli gi…

Beitrag

Benane 0EOvrD.gif @alptekincakar

Beitrag

ejderyaya kurşun işlemez Çok ilkelllll

Beitrag

Zitat von alptekincakar: „Zitat von Dark: „söylersem bütün sır bozulur “ ben de sır tutcağım bundan sonra bilin bakalım ben kimim “ Fastfood amca