Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

• Protesto Ediyorum

Kserkses - - Cafe Ikariam

Beitrag

@alptekincakar dedeyi

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

Beitrag

Bavulunu hazırla yolculuk uzun

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Beitrag

Ben sevdim yeni rankları

• Artık arkadaşım bekle beni

• Zitat von WOO: „Boş laf sarfiyatı yapmaktan başka ne yaparsın sen @[i]* Kserkses * merak ediyorum [i]yada şöyle söyleyelim sen ne şahs-ı sarfiyat-ı laf-ü güzaf bi adamsın [/i] [i]Hadi otur şimdi bunda ki hataları da düzelterek açıkla.[/i] “ Avucumun içi kaşınıyor şu aralar sen oyunda online olmaya bak bir gece ansızın vurmayayım seni

Beitrag

Zitat von alptekincakar: „Zitat von Kserkses: „oğru sen yaşlısan 65 yaş üzeri ayrıcalığın var “ 65 ne, dünkü çocuk muyum ben “ aha bir gizliliği daha ifşa etttim demek bir asra yaklaştın amcamı desem yok dede diyeyimm

Beitrag

doğru sen yaşlısan 65 yaş üzeri ayrıcalığın var

• Ne kadar israf-ı kelam var ise bu Turpta... Bir forum moderatörü neden taraf tutsun? Hadi tuttu diyelim ki bir taraf oldu ki bana göre gayr-i muhtemeldir. Taraf olduğunu varsaydık. Bunu fark edecek kadar tek akıllı sensin sanırım. Süper moderatörler bunu fark edemedi forum admini fark edemedi amma sen fark ettin ifşa ettin vay arkadaş vay... Taraf olunca eline ne geçecek benim anlamadığım?? Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. Lafı güzaf ile olmaz böyle. Forum içerisinde adeta vekil-i fuzuli gi…

Beitrag

Benane 0EOvrD.gif @alptekincakar

Beitrag

ejderyaya kurşun işlemez Çok ilkelllll

Beitrag

Zitat von alptekincakar: „Zitat von Dark: „söylersem bütün sır bozulur “ ben de sır tutcağım bundan sonra bilin bakalım ben kimim “ Fastfood amca

• Konuyu zaten takip ediyordum lakin cevap yazılacak bir durum kalmadı. Benim bu konuya en başta yazmamın iki sebebi vardı ki hala da öyledir birincisi şimdi ilk sayfaya gidelim ve konu başlığına ilaveten ilk posta bakalım. Bir arkadaşımız oyun yöneticisini göreve çağırıyordu forum üzerinden. İkinci olarak ise, devamında gelen postlara baktığımızda ve diğer benzer konulara da baktığımızda adil davranılmadığını söyleyen ve haksız ban verildiğini söyleyen bir taraf var. Ben bunlar için yazmıştım yan…

Beitrag

User hesabımdan yazayım bari kim olduğumu görün

• Malumun İlanı.. Pekala ben diyeceğimi dedim mücadeleyi bıraktıysanız bir şey diyemem. Lakin ben bu platformda tam 10 yıldır varım ne yöneticiler gördüm. Hatası olan asla affedilmeden her biri gönderildi. Ne yöneticiye ne de oyuncuya bir kayırma yapılma imkanı yok burası kimsenin babasının çiftliği değil kimse kimseye imtiyaz sağlamak durumunda değil. Herkes kendine göre haklı ona bakarsanız D-A kendisine göre haklı THOR kendisine göre haklı. Adaleti taraflar tesis edemez ki vaka muhakkak bir tar…

• @NoiR. Konunun zaten minimal olmadığı aşikar, Alpha serverinde tanıdığım kişilerden aylar evvelinden belirli hadiseler duymuştum. ve forumda açılan tüm konuları da okudum. Herkes kendine göre bir şeylerden mağdur durumda. Reçete farklı isimlere kesilmiş sürekli olarak. Biz tabi ki burada oyun ile ilgili sıkıntılarımızın görüşlerimizin münazarasını yapacağız bunda özgürüz. Şöyle bir düzeltme de yapayım ilaveten Forum ve Oyun farklı değil "ayrı" platformlardır. Birbirine dayalı iki ayrı platformdu…

• @ŞİMŞEK01 O halde bu kuralı ihlal ettiniz. Ki zaten bu tartışmasız bir konudur. 7. İçerik - Forum üzerinde kullandığınız ağır hakaretlerde, ağır ithamlarda, 1.derecede yakın akrabaların ima şeklinde bile anılıyor olması durumunda OYUN hesaplarınızda ceza alacaktır. (Bu konuda yorumlama ve ceza yetkisi COMA'ya aittir)

• Konu bir yönetim tarafından geliştirilip ankete dökülürse çok daha sağlıklı neticeler çıkacaktır diye düşünüyorum. @Prisoners Süper Modum

• Konuyu kesinlikle destekliyorum. Daha da iyileştirilebileceğini düşünüyorum. Umarım uygulamaya geçilebilir bir çok oyuncu ve ittifakın böyle bir yeniliğe ihtiyacı vardır.

• @M-KoNYaLı-K Kardeşim ben de bazı konularda haksızlığa uğradığımı düşünmüşümdür bazı alınan kararlar neticesinde lakin ihlallerin yaptırımları indirgenmiştir son kural düzenlemelerinden sonra. Hatta IP paylaşımı diye bir insiyatif getirip hesap kapatma olasılığı düşürülmeye çalışılmıştır. Vaka bir durumu göz ardı etmeyelim. Ticketta verilen hiç bir karar oyuncuyu mağdur etmeye yönelik değil her oyuncuya aynı muamele gösterilmeye çalışılıyor. Ben bunu oyuncu olarak söylüyorum. Şimdi genel olarak …

Beitrag

Ben de Iyim saolun