Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 35.

• Vay vay vay @iMaM elin degmisken hadi banada yapar misin bir tane? Tasarim, her sey tamamen senin eserin olsun karismiyorum

• Camiryoyu hatirlatiyorsun bana

• Yunan tanrilari

• targaryen hanesinden daenerys, isminin birincisi, meereen kraliçesi, andalların, rhoynar ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallığın hükümdarı, diyarın koruyucusu, büyük çim denizinin khaleesi'si, zincir kıran, ejderhaların annesini game-of-thrones-daenerys-fanart-wallpaper.jpg

• Soruya Soru İle Cevap Verme :D

CIA - - Forum Oyunları

Beitrag

Gelecek biz cömlerinken siz fosiller nasil bize laf atarsiniz?

• Dünyayi kurtaran adamin oglunun paralel evrendeki yansimasini tr.web.img4.acsta.net/r_1280_7…/18/63/78/67/18709530.jpg

• Alfabeyi A B C ....

• Soruya Soru İle Cevap Verme :D

CIA - - Forum Oyunları

Beitrag

rifki bizi biz yanmadan kurtarsaydi ham kalmazmiydik?

• Hüdaverdiyi Ali bey amcaaaaa hqdefault.jpg

• Paysafecard

CIA - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Konu kilitlenebilir sorun cozuldu. (Versteckter Text)

• Paysafecard

CIA - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Simdi ben bir sureligine Almanya´ya geldim ama kisa sure sonra Türkiye´ye donecegim ben Almanyadan Paysafecard kodu alsam bunu Türkiyede ambrossia almak icin kullanabilir miyim? Tabi burada euro cinsinden alicam Türkiyede tl cinsine denecek mi kod?@'PannaCotta' @AQuaS Imamcim sen almanyadasin belki sende bilirsin @iMaM

• Fan Çalışmaları Sohbet Başlığı

CIA - - Fan Çalışmaları

Beitrag

@Eolo Yanlis hatirlamiyorsam forum sayfasi guncellenmeden once boyle bilgilerin yer aldigi bir baslik vardi. Ve tabi eger burada gorevli bir moderator olup nasil yapilacagi sorularina cevap verebilirse harika olur ama moderatorden imza veya sayfa yapmasi istenmeyecek istenen postlar temizlenecek.

• Fan Çalışmaları Sohbet Başlığı

CIA - - Fan Çalışmaları

Beitrag

@Eolo Buraya nasil imya yapilir, nasil ittifak sayfasi yapilir gibi vs bilgiler iceren bir aciklama yazar misniz? Eskisi gibi imza yapanda, ugrasanda yok biz kendimiz ogrenelim. Bunu icin link vs vermeden tabiki hangi programlar kullanilmali vs seyler olabilir.

• Sen neden ban yedin

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

CIA - - Cafe Ikariam

Beitrag

@iMaM cim tabiki ama tepkiden cekiniyorum sonra beni misyoner filan sanmasinlar @haydar olur tabiki yeterki gelsin @iMaM im afyon kaymaginin uyerine birde artvin bali dokerim

CIA - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von haydar: „@CIA madem rabbimiz tarafından kul olarak kâbûl edildiğin günü kutlayacan iki cûz oku lokma yaptırt dağıt mevlüt okut diğer türlü kutlama olmaz @iMaM onu kastetti cancaâzım benim yoksa bizim @iMaM afyonludur afyondan iyi anlar istiyosan sanada getirsin iki sarımlık “ burda dagitsamda anlamaz kimse haydar diyorum iste imamcim gel ben sana yedireyim lokma

CIA - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von iMaM: „Zitat von CIA: „Zitat von iMaM: „Parcali bulutlu hava “ burada hava hep oyle sanirim imamcim daha gunsin sicak gulumsemesini hissedemedim yav imamcim 14u dogum gunum buyuyorum artik ama burda yalniz kaldim gelde dogum gunumu kutla “ alisirsin ne dogum günüymüs bati emparyalistlerin safsatasi onlar. kutlayacaksan ölüm günü kutla. 3 kulhu bi elham “ dunya surgunumun uzamasina bende uzuluyorum imamcim ama bu dunyayida kiymetli yasamak iytiyorum batinin oyununu degil Rabbimin beni k…

• Yagma Siralamasi

CIA - - Öneriler

Beitrag

Onlar bir sure sonra dusuyor ama bu yagma siralamasi bagis gibi kalici olacak

CIA - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von iMaM: „Parcali bulutlu hava “ burada hava hep oyle sanirim imamcim daha gunsin sicak gulumsemesini hissedemedim yav imamcim 14u dogum gunum buyuyorum artik ama burda yalniz kaldim gelde dogum gunumu kutla

• Yagma Siralamasi

CIA - - Öneriler

Beitrag

Bence oyuna birde yagma siralamsi getirilmeli kim ne kadar yagma yapiyor kim yatiyor goruruz tum siralamalardaki gibi kaynak basina 0.01 puan olabilir