Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 483.

• Merhaba, Bir kaç gündür hasta olduğum için foruma giremedim, kusura bakmayın. Problem yaşayanlar TR SUNUCUSUNA ticket açarak bana yükseltilmesini talep edebilirler. Yaşadığınız sorun için özür dilerim. Saygılarımla.

• Savaş Sunucusu

FastFooD - - Oyun Duyuruları

Beitrag

Merhabalar, Merakla beklenen savaş sunucusu 23 Mayıs Saat 16'dan sonra Türkiye sunucularında açılmış olacaktır. - Daha yüksek nüfus artışı - Casuslar için düşük eğitim ve yolculuk süresi - Mucizeler için düşük beklemeler ve süreler - Artan geri çekilme hızı - Yağma da dahil olmak üzere daha hızlı yükleme işlemleri Şimdiye kadar yapılan kısaltılmış inşaat süreleri, altın yağması ve yüksek hammadde üretimi gibi düzeltmeler olduğu gibi kalıyor. Saygılarımızla.

• Şehir Taşıma %20

Beitrag

Merhaba, 19 Mayıs Saat 23:59'a kadar Şehir Taşıma işlemlerinizi %20 indirimli olarak yapabilirsiniz. Saygılarımızla.

• Özel Bakım

Beitrag

Merhaba, 15 Mayıs Salı günü 11:30 - 13:00 saatleri arasında sunucu bakımı yapılacaktır. Bu süreler içerisinde birlik hareketi yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Belirtilen süre içerisinde oyunda kesilmeler meydana gelebilir. Saygılarımızla.

• 20. Kilitlenen bir başlıktaki tartışmanın, yeni bir başlıkta devam edebilmesi için; başlığı kilitleyen uzlaştırıcı ya da yöneticiden izin alınması gerekir, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılır, açılan yeni başlıklar silinir ya da kilitlenir. İlkine 10 CP ikincisine 15 CP Üçüncüsünde 30 CP Sonraki Her İhlal 70 CP

• Şüphelendiğiniz hesapların incelenmesi için ticket açabilirsiniz. Kapanan hesaplarınız hakkında bilgileri de yine ticket üzerinden talep edebilirsiniz. Ayrıca forum kurallarını da okumanızı tavsiye ederim.

• % 35 özel indirim.

Beitrag

Merhaba Ikariam Severler, 12 Mayıs 2018 00:01 - 23:59 saatleri arasında (oyun saati) kullanacağınız premium tüccar özelliğini %35 indirimli olarak alablirsiniz. Saygılarımızla.

• % 20 Geri Ödeme

Beitrag

Merhaba Ikariam Severler, Şans senin yanında: Ambrosia amforunu kullandığın an tekrar dolar! 10.05.2018 23:59:59 tarihine kadar (Oyun saati ) kampanya süresinde Ambrosia yükle ve bu süre dahilinde harcadığın Ambrosia miktarının 11.05.2018 günü tamı tamına % 20 iade al. Üstelik meblağlar bir üst rakam üzerinden yuvarlak hesap yapılır. Saygılarımızla.

• % 30 Özel İndirim.

Beitrag

Merhaba, 05 Mayıs 00:01 - 06 Mayıs 23:59 saatleri arasında tüm büyük/devasa kaynak paketlerini %30 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Saygılarımızla.

• Özel İndirim

Beitrag

Merhaba, 24 Nisan 00:01 - 25 Nisan 23:59 (oyun saati) saatleri arasında aşadaki ürünleri indirimli olarak satın alabilirsiniz. - Birlikler Bilgisi ve Casusluk Raporlarını Arşivle %50 indirim - Barbar Köyü Ateşkes %20 indirim. Saygılarımızla.

• % 25 Özel indirim

Beitrag

Merhaba, 21 Nisan 00:01 - 22 Nisan 23:59 saatleri arasında (Oyun saati) Tüm altın paketleri %25 indirimli satılacaktır. Saygılarımızla.

• Pan Genel Sohbet Odası

FastFooD - - Ikariam - Dünya "Pan"

Beitrag

Sonraki bakım duyurularında talebiniz yerine getirilecektir. Teşekkürler.

• Operatöre İletmek...

FastFooD - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Forum kuralları; II. Yetkiler ve Görevler b) Forum yetkilileri ve Oyun yetkilileri farklı olup, oyun içi cezalarla ilgili forumda herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Oyun içi cezalarıyla ilgili itiraz, şikayet ve savunmalar forum aracılığı ile yapılamaz. Bu kurala aykırı hareket edenler hakkında Forum Kuralları tatbik edilir. Benzeri konular hakkında şikayeti olan yada bilgi almak isteyenler ticket açabilirler.

• % 25 Özel indirim

Beitrag

Merhabalar, 17 Nisan 00:01 - 18 Nisan 23:59 saatleri arasında (oyun saati) aşağıdaki ürünü %25 özel indirimle satın alabilirsiniz. - Tüm kaynak paketleri (altın paketleri hariç) Saygılarımızla.

• % 50 Özel İndirim

Beitrag

Merhabalar, 13 Nisan 00:01 - 14 Nisan 23:59 saatleri arasında (oyun saati) aşağıdaki ürünleri %50 özel indirimle satın alabilirsiniz. - Vatandaş Paketi - Premium Tüccar Saygılarımızla.

• Özel Bakım

Beitrag

Merhaba, 17 Nisan Salı günü 11:30 - 13:00 saatleri arasında sunucu bakımı yapılacaktır. Bu süreler içerisinde birlik hareketi yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Belirtilen süre içerisinde oyunda kesilmeler meydana gelebilir. Saygılarımızla.

• Operatöre İletmek...

Beitrag

Zitat von Ren: „Senelerdir oynadığım bu oyunda beni böyle sinirlendiren başka bir şey daha olmamıştı. Oyuncular seviyesizce sürekli birbirine hakaret ve tehdit içerikli mesajlar yolluyor. ''Operatöre ilet'' seçeneğine basıyorum. Sonuç? Ne bir ceza, ne bir uyarı, ne de bir geri bildirim. Oyuncuların ticketlarıyla uğraşmamak için o buton oraya konulduysa bilelim. Oyun kuralları gereği hakaret edene, hak ettiği cevabı veremiyoruz ama kimsenin ceza aldığı yok. Laf yediğimizle kalıyoruz. Acilen bu ko…

• Bende neden hiç biri görünmüyor acaba?

• % 20 Mutlu Saatler

Beitrag

HH_DE-DK-EN-IT-NL-NO-SE-TR-US_20.jpg Merhaba, 12 Nisan 00:01 - 23:59 saatleri arasında (oyun saati) yapacağınız Ambrosia alışverişlerinde %20 daha fazla kazanabilirsiniz. Saygılarımızla.

• Operatöre İletmek...

Beitrag

Bildirdiğiniz mesajları inceledim, Notos'da bulabildiklerim aşağıdakiler. Siz içlerinden kelimeleri sadece yazmışsınız ben tamamını açıkladım. Burada yazılanlara ceza verdiğimizde nasıl oyun oynamayı düşünüyorsunuz acaba? Zitat: „Mesaj içeriği: Bir maymun insan taklidi yaparsa bu o maymunun insan oldugunu göstermez. Sende efendi filan değilsin efendi taklidi yapıyorsun. Adam gibi birşey konuşmak istediğini söylemişsin o da sadece gibi olarak kalır zaten. Mesaj içeriği: Agoradan mesajlarımı önems…