Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 509.

• saat kaçtaydı etkinlik saat 8 de felan derseniz bni yok yaz @boz_kurTürk

• Zitat von boz_kurTürk: „Yani diyorsun ki fosill forumu bırakınca oyunda da gider ayak bir oyun çevireyim şu noptan çıkayım çıkarken de vay bu nasıl ittifak beni savunmaya gelmediler vs üzerinden iz bırakıp gideyim mi dedi “ bilmem artık ama tesadüfler şüphe uyandırıyor

• Zitat von boz_kurTürk: „Zitat von MEFiSTOFELES: „demiştim inanmadınız bak ne oldu şimdi “ Haniiiii noldu kiii , bu arada mihawk banlanmış mı “ fosil ile aynı tarihte bu olayların olması baya manidarrr

• aleykum selammm :)

• cellat saçmalıyorsun karşıyakalı felan 1 haftadır o bölgede sizi yağmalıyor zaten savaş sabahıda böyle bi durum olduğunu söyledi yola çıktık. kendini avutma boşuna hazırlık felan hazırlanan sizdiniz gp basıyordunuz ama işe yaramadı sanırım.

• cellat ne hazırlığından bahsediyorsun anlamadım savaşa hazır olsak savaş başladığı anda bizden 10k gp fazla olmazdınız atıp tutmanın alemi yok

• En uzun deniz savaşı

IOyunBozanI - - Ikariam - Dünya "Beta"

Beitrag

Zitat von guneyeyolculuk: „yani demek istediğim bir oyuncu gelecek rakip yaklaşık 10 milyon general basacak ve rakibin 10 milyon generalini tek başına kesecek ancak o zaman 25 milyon savunma puanı yapabilir. Ve gerçekçi olalım hiç kimse o kadar generali tek başına elinde tutamaz o kadar altın o kadar kesecek rakip gemi bulamaz. bireysel olarak 10 milyon general güzel bi rüya olur ittifaklardan o kadar general zor çıkıyor. özetle bir oyuncunun 25 milyon savunma puanı 17 milyon saldırı puanı yapab…

• Onur abi ve diğer arkadaşlar tebrikler

• çok mesaj var herşey birbirine girmiş anlamadım doğru düzgün bişe @MEFiSTOFELES ne olmuş fosile

• degerini bilmediniz adamin simdi ozlersiniz tabi ne olurdu fosil icin ittifaki dagitsaydiniz da adam biraz övünseydi:))) 1 yildir bu ise adadi adam kendini kinseye bise yapamadan birakti gitti :)))

• Zitat von cellat_tugsat: „Çok uzatmak istemiyorum sadece yanlış anlaşılma olmasın diye belirtiyorum. Cellat durduk yere o raporu almamıştı KARŞIYAKALI daha önce de yağmaya gelmişti cevap olarak kesmiştik bunu belirteyim aniden habersiz baskın yapıp rapor almadım onun saldırısı üzerine rapor aldım ve tekrar diyorum ben bu resimlerde Halil'i tebrik ediyorum güzel hazırlanmış.. Tekrardan iyi oyunlar “ kardesim ben de diyorum ki bizim arkadas foruma felan atmadi aldigi yagmalari ama sen atarsan yapa…

• Zitat von Second: „kardeşim ya oynasın ya da silsin hesabını o zaman. bişey bilmeden yorum yapma adam oynamayacaksa silsin hesabını. tapınak yapmış rahip çalıştırmaz adaya zarar verir söyleyince artislik yapar. çağırmış yanına 3 5 adam kesmeye gelmiş kesememiş sonra biz kesince boş mu oluyor. bilip bilmeden yorum yapma varsa masaya yumruğunu vuracak adımız belli çıksın gelsin. neymiş1 yıldır oynamıyormus oynadıgı zamanları da biliyoruz 1 yıldır oynamıyoda hesap nıye sılınmedı boş yapmayalım “ oy…

• Zitat von A R R S L A N: „Zitat von KARSIYAKALI: „Pazar günü gündüz vakti .... iadeyi ziyaret yaptık. 51-57 adasına 2 kişiye cevap veremiyecek kadar çiftçi olan arkadaşlarımız, Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler ile aynımı acaba.. Adada 7-8 saat kalmamıza rağmen hamle yapamayan 1915 ittifağını tebrik ediyorum. Merkezinizde madde birikince yazında tarlayı sürmeye gelelim.. Bana eşlik eden, emeği büyük olan kingknight arkadaşımada teşekkür ediyorum. azZPPO.pngrObYLM.pngp6Qv4L.png…

• Zitat von boz_kurTürk: „Zitat von IOyunBozanI: „iyi diyelim iyi olalım hocam seni sormalı “ Sağol kardeşim çok şükür iyiyim , inşallah sınavların iyi geçmiştir Zitat von The Unsullied: „Ben doluyum ya 2 kahve içip 2 saat uyuyacağım sabah 5 te sahilde koşu sonra dershane. Öğlenden sonra yeni garsonlar gelmiş onlara işi öğreteceğim. Sonra yaklaşık 3 saat yarım kalan kodlamalar var onları yapacağım akşam fotoğraf çekimi var oradan da arkadaşlar almaya gelecek dağa çıkacağız kampa “ Tüm bu koşuşturm…

• Zitat von boz_kurTürk: „IOyunBozanI , The Unsullied Nasılsınız “ iyi diyelim iyi olalım hocam seni sormalı

• Zitat von The Unsullied: „Selamün aleyküm,bu turp neyine atladı diyeceğim fotoğraftan belli de gereksiz polemiğe girmiş. Ne oldu gerçek hayatta da sevgilin mi terk etti ? Evini mi geçindiremiyorsun ? Karadeniz de gemilerin mi battı ne oldu ? Bu ne zıtlık ? “ aleyküm selam. anlamadık yine trop hesaptir büyük ihtimal baş edemeyen sahte hesapla dolaniyor serverde

• Zitat von slowe: „evde bulmayı cok ıstıyorsan gelmeden once haber vereceksın “ anlasmalı savas mı yapıyoruz haber verelim ?

• Zitat von KARSIYAKALI: „Pazar günü gündüz vakti .... iadeyi ziyaret yaptık. 51-57 adasına 2 kişiye cevap veremiyecek kadar çiftçi olan arkadaşlarımız, Anlaşmalı savaşta kara getirin diye söylenen kişiler ile aynımı acaba.. Adada 7-8 saat kalmamıza rağmen hamle yapamayan 1915 ittifağını tebrik ediyorum. Merkezinizde madde birikince yazında tarlayı sürmeye gelelim.. Bana eşlik eden, emeği büyük olan kingknight arkadaşımada teşekkür ediyorum. azZPPO.pngrObYLM.pngp6Qv4L.pngrObYYM.pngbBoQ4d.pngz0zQr7…

• Zitat von cellat_tugsat: „Bahanelere sığınmaya gerek yok Halil'i tebrik ediyorum güzel hazırlanmış onun başarısıdır bu sahne. Kesimler ve yağmalar için tebrik ediyorum. Pazar günü gündüz vakti olduğu için zaten boşluk yakaladınız herkes bir yerlerde ailesiyle vakit geçiriyordu güzel bir ana denk getirdiniz. Son olarak 'TARLA' ifadesini kullanan arkadaşlara 'BOSTAN' olarak yanıt vermiştik bakabilirsin yani demem o ki bugünden sonra güzel yağma raporları göreceğiz forumda karşılıklı. Tekrar tebrik…

• Zitat von Turp: „bunlar çete olmuş. Gameforge nin tüm oyunlarında aynı tipler. Kuyruğuna basmayın tanıdık yöneticileri çağırırlar. Başkalarını barındırmazlar. Diğer forumlarada bakın tipler aynı. Fosil grubu “ güzel agliyor bu arkadas :))