Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 279.

• kolay gelsin arkadaşlar tebrikler

• barbar köyüne saldırdıgın adada 4 şehrin varsa 4 şehrinede saldırabilir barbarlar

• Zitat von MEFiSTOFELES: „gene birileri bişeyler karıştırıyor pis kokular alıyorum fırtına öncesi sessizlik bu , çok daha kötü şeyler olucak ... “ demiştim inanmadınız bak ne oldu şimdi

• bi bu kadarda yerin dibinde var diyosun yani kanka tebrikler

• Zitat von D O KT O R: „Ben oyunla ilgileniyorum.Boş konuşmalar vs enterese etmiyor. Jin savaş ve yağma raporları tarafında sizden aldığım kaynaklar mevcut..Senin de bizzat tüfeklerini kestim. Oyunu öğren sonra gel.. mefıstoffeles sanırım notosta süperstar ile olan bir durum varmış mihawk arasında. Ben de çok bilemiyorum.Mihawk şaka mı ne yapmış saçma sapan onun üzerine bir şeyler oldu herhalde. “ açıklama için saolun doktorum biz işin gırgırındayız tabikide anlamışsınızdır amac kalp kırmadan hem…

• Zitat von Kirmanci: „@iMaM tahiyyatta uykuya daldı. Dalış o dalış ortalarda yok “ @iMaM kendini hayırişlerine verdi sevap point kasıyor imza yapıyor Zitat von boz_kurTürk: „Hadiii hadiiii olan biten herşey senin filtreden geçmeden buraya gelmez Zitat von MEFiSTOFELES: „valla ortak ben @IOyunBozanI nın yalancısıyı “ “ yok yav valla en son benim haberim oluyor gidip 100. yılda sokağa atcam kendimi gece 12 den sonra sinirden

• Zitat von boz_kurTürk: „Ben zaten herşeyi biliyorumda siz yine de anlatın der gibi olmuş @MEFiSTOFELES “ valla ortak ben @IOyunBozanI nın yalancısıyım bişeyler olmuş duyumlar aldımda yarım yamalak işte hevesim gursağımda kaldı ben böyle yazıncada gelip satanist diyolar neyse bi açıklama bekliyoruz @iMaM pampa sen ne diyorsun bu işlere senden habersiz kuş uçmazdı yav neler dönüyor serverda

• Zitat von D O KT O R: „Fosil KIYIM kıyıldıktan sonra dayanamadı bence Raporlara girdi o rezilliği gördü sonra temelli terketti “ @IOyunBozanI diyorduki senelerdir @FoSiL mihawk ee mihawk da nopta(ydı) ne olduysa olmuş mihawk noptan çıkmış veya çıkartılmış ne oldu yav biraz anlatın bizi merakta bırakmayın nop yönetimi bi açıklama yapın kafam allak bullak oldu

• Zitat von iMaM: „ay ay @MEFiSTOFELES e bakin kiskanirmis beni baskasindan seni biraz süründüreyim dedim. bak sana neler yaptim. Cilgin @MEFiSTOFELES Mefistofeles.png Cani @MEFiSTOFELES Mefistofeles_2.png Cok okumus taklidi yapan @MEFiSTOFELES Mefistofeles_3.png“ ahahhaha ya ilk imza ne öyle puahhahaha çok beğendim süper olmuş aşkomm eline sağlık

• la millete neler neler yapmışsın bize yaptıgın imzaya bak püüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü hağğğğğğğğğğğğğğğ püüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü aşkımız burda bitmiştir

• Zitat von Kirmanci: „Zitat von Soelina: „oyyy sıkıldım ben ya “ fosili özledim desem dışlamazsınız dimi beni “ fosili bile yedin kirmanci yatcak yerin yok

• Zitat von TonyParKeR: „google - atarlı giderli sözler - seç, beğen hah buldum, "Bize yeni düşmanlar lazım eskileri hayranımız oldu." @MEFiSTOFELES pampa “ duydum ya öyle olmuş adamlara naptıysanız artık

• gO1QZ0.png @TonyParKeR ayağını denk al sıra sende pampa

• gene birileri bişeyler karıştırıyor pis kokular alıyorum fırtına öncesi sessizlik bu , çok daha kötü şeyler olucak ...

• Zitat von Gizlihayran: „Verin 400 k gp mizi geriye bizden aldığınız gp ile millete hava yapiyosunuz “ kim aldı bu çocugun gp sini geri versin hemen

• heh lips sohbet odası sizlere ömür adios amigos

• Zitat von boz_kurTürk: „Yada vazgeçtim bu işi çözse çözse @MEFiSTOFELES çözer “ bu işi çözse çöze BEHZAT Çözer eyy gidi günler eyyy

• Zitat von boz_kurTürk: „Bu kavgaya belki sen bi son verebilirsin @Soelina “ oppala

• Zitat von PannaCotta: „ Zitat von MEFiSTOFELES: „Zitat von iMaM: „he iste imzadaki tekinsizligi buldun smiley208.gif “ banada yap hazır elin değmişken vahşi ev kedisi olsun “ @MEFiSTOFELES bu mu vahşi “ yav yapmadılar adam akıllı bi imza ne günlere kaldık modum siz bi el atın bari bu çöm yuzırlardan hayır yok bana

• Zitat von boz_kurTürk: „Zitat von MEFiSTOFELES: „Zitat von boz_kurTürk: „Kendisi bi konuda ceza almış olayı benimle bağdaştırıp seninde ceza alman gerekir diye düşündü heralde “ müdür cezalık bi durum varsa haber ver ticareti durduralım tehlikeye atma benide “ Arkadaşın mucitleri yapıyoruz dedin gidiş o gidiş ne kristal var ne ticaret “ hala eksiği var benden alıp alıp akademi basıyor kerata üzüm bolluğundan ciğerim soldu