Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 156.

• Finch Kardeşimmm yine esip gürlemissin havada kalmaz umarım Şu adadan kesileceğini anlayıp ordunu dağıtandın demi sen ama o gün demiştim gel sana çıkış yeri verim çık acımıştım. Kardeşler Takımı aramızdaki karekter farkı uçurumlar kadar o yüzden bize önce yetişin sonra laf edin Gazla çalışan senin generalin çılgın ben değilim başkasını gazla sen Hedef ittifakından nasıl asker çektiğinizi biliyoruz rahat ol sennnn ama işte gel gör ki böyle şeylerin kanıtı resmi olmuyor ne yapacaksın :) Ama farked…

• Ya mikocum iyice küçülüyorsun bakalım daha düne kadar forumda birbirinizin laflarını nasıl like ladıklarınızı nasıl burda görüyorsak su altından nasıl iş çevirdiğinizide merak etme kuşlarım ötüryor kuşlarım serverda iyi iş yapar benim baro lu abilerine sor yakınen iyi bilirler özürbile dilediler :)) işin sonunda Taklacı ne yapıyon sen yaşıyon mu ya senin kadar savaştan kaçan varmı göremedik Ula gözümüzle gördüğümüz şeyi birbiriniz için nasıl yer tutttugunuz tüm ittifağın aklında halen sen gelmiş…

• Ateş olsanız cülmünüz kadar yer yakarsınız yani bizim nebzemizde bir yeriniz cok ufak nokta falan böyle müzik paylaşmaya benzemez bu işler gençler gelin kesinde görelim

• Hahahahha ya çılgın sen oyun oynamasını biliyorsan ben hesap silerim ya Aynı günün raporları bunlar adaya giremediniz tüm askerleriniz kesildi hemde kaçtınız. Neyin açıklaması bu nasıl bir oyuncusun sen ya gece gece güldürdün beni Söz aşçı göndermesini öğrendiğin gün sana tarih verecem

• Yeterince güzel açıklama olmuş ki ses çıkmıyor :)

• BU SANA YETER O VAKİT CEVAP OLARAK Varsı aynısı sende yapıştır görelimmmmmmmm

• Bununla birlikte kelime oyunu yaparak sanki siz arayı bozdunuz ares hedef ile yakınlaştı falan gibi kelime oyunları yapma sanki sen tekmiş biz bir olmuşuz o sizin hikayeniz biz tektik siz hedef clo birdiniz sonra senin cimriliğin yüzünden birbirinize girdiniz. Gel gör ki Umarım bu kadar delikanlı lafından sonra ÇILGIN TÜRK karşımıza çıkamadı gibi şu forumda bir tane yazı görmem umarımmm

• Pardonn ? Etrafınızda dönen mi ? Çılgın kardeşim yalan dolanda sıralamadada birinciliği kazanmıssın.? BU severda kardeşler takımının kaç tane savaşı var ? kaç tane operasyonu ? kaç tane raporu varmış ? Siz düne kadar bu serverda çiftçi takılan ittifaktınız. Sağ dan soldan beni şunla bunla tanıştırın diye sürekli liderleriniz gelmekteydi bu serverda kendinizle bizi kıyaslicak ittifak değilsiniz. Siz bizim ne bu oyundaki icraatlarımıza nede bu serverda ki icraatlarımızla kapışamazsınız. Düne kadar…

• Hahahhaha Çılgınnnn bu kadar özenti olacağın aklıma hiç gelmezdi :)) Benim kelimelerimle meydan okuma millete bari ayrıca burda tek dostumuz fire dir siz hepiniz bir olup üstümüze gelirkende fire dı dostumuz. Suan siz birbirinize girerkende tek dostumuz fire dir her zaman olduğu gibi size tek yeteriz isterseniz, fotoğraf albümlerinizi linkini verebilirim çılgınnnnn

• OOO Finch kardeşim güzel esmissin umarım havada kalmaz Umarım eski dostlardan geldik diğeri kaçtı gibi şeyler duymayız onca laf edildi sonucta çılgın kardeşimmmm

• 56:45 BARO geldi turks nerede ??

BOYBEYI - - Savaş Raporları

Beitrag

Tebrik ederim yine servera hızlı girmissiniz umarım notos daki gibi hızlı da çıkış yapmazsınız hahah :)

• Ceyhunn kardeşim herkes sen ben gibi delikanlı değil bırak arkadaşlar oynasınlar kendi aralarında :)

• Ceyhun kardeşim le biz de köşede çekirdek çitlicez düne kadar birbirini yiyenler şimdi birbirine düşman oldular bakalım icraat nasıl olacak

• Komşu cocugu sizin ittifagın başından bir kalksa 23 nisanda getirecem zaten bizede zaman olmuyor ki :))

• 3 lü koalisyondan medyaya nasıl kazık yedim manifestosu oldu maşallah :) Çılgın çılgınn lider yetkiyi sana bırakmış duyduguma göre nasıl bir nato kafa nato mermer ile ittifak yönetilir konusunda son sürat gidiyorsun

• Heyecanlı bir generalsin tecrübesiz sin ama merak etme herşeyi öğretecem sana zamanala o günkiler gibi...

• Seninde raporlarının linki duruyor çılgın kardeşim atarım istiyorsan güzel albümler var bizde rapor konusunda :))

• Evet öncelik ' le çılgın türk o konuda çok cimri altın isteyenleri hemen tersliyormuş onu bizde duyduk :) Ayrıca mikailcim raporların linklerini atayım istiyorsan orda görürsün kuyruk acısını :)

• Yine şakşakçı tayfası bir arada ismimi kullanıyorlar. clo generali mikail bana su serverda söylediğim bir yalan kanıtlayın hesabı silerim. Burda konuşan hiç bir ittifağa sahsımızın yanına kendilerine kullandıgımızda çıldıran kelimeleri koydugundan dolayı bunu söylemek istiyorum. Yinede yavaş yavaş birbirinizi tanıyorsunuz

• İki Tarafıda tebrik ederim. ARES LİDER