Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 270.

• tebrikler t1d 1 rapor asıyor 40 satır yazı yazıyor siz 40 rapor asıyorsunuz 1 satır yazı yazıyorsunuz

• Selamm Arkadaşlarr gelelim İkariamın en büyük tarlası olan ittifaka bu göreceğiniz raporlar şiddet ve biraz hırpalanma içerir. JLyweE.png 4oOObr.png TPxPY1.png WzbdCZ.png QRXACw.png HagkoV.png pn1jcN.png bnXXDY.png qXOhOM.png 2iDjjK.png NLxwJR.png KHMNcS.png 22zBAf.png quLUZD.png lp7qUm.jpg Tarlalıkda 1 numaralı Dev olan ittifakın yağma raporları bi bukadar daha var bende arkadaşlarım tenezzül edip daha atma gereği bile duymadı daha bende üşendim yarısını atayimm dedim . Rodos Krallarımı desem T…

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

TonyParKeR - - Cafe Ikariam

Beitrag

- 375x150 olarak yaparsan imzalari herkeze sorun olmaz ozaman tatlim anladinmi - Forum standart ölculeride belirtilmis zaten 300x150 diye forum kurallarinda hatta bu ölcülerde yapip kaydedersen yükleyen kiside sende sikinti cekmessin diyorum ayıiikss

Beitrag

Walla imam sorununun cevabini soyledim ben, ne yaparsan yap pek umrumda değil yardimci olayim dedim sen ısrarla hala anlamak istemiyorsun. forumun ölculerine buyuk gelen imzalar yapiyorsun forum tabi otamatik kucultecek.

Beitrag

yaw imam o senin bastan yaptigin hata dan oluyor bende cok kisiye imza yaptim boyutlari ayni boyutta yaptim kaydederken onlarda hic birsey olmadi, sen anlamak istemiyorsun yalım yaptigin imzayi kaydederken yanlis kaydediyorsun standart attigim olculerde kaydet birsey olmaz forum boyutlarina buyuk geliyor yaptigin imzalar yaptigin imzalara gore farkli kucultur tabi yukleyen kisilerde.

Beitrag

Zitat von iMaM: „Zitat von TonyParKeR: „Zitat von iMaM: „nan @pssiko sen bu isi cözersin. bu imza boyutlari sözde otomatik kücültüyor. ama nedense herkesin imza boyutunu farkli farkli kücültüyor. bir standarti yok mu bunun “ Otomatik kücültüyor imza boyutunu forum yükseklik capı cok kisa ama uzunluğuna epey uzatabiliryorsun imzalari forum kurallarinda yaziyor forum imza ideal boyutlari @iMaM “ otomatik kücülttügünü bende biliyorum. Fakat herkesin imzasini farkli farkli boyutlara kücültüyor. Stan…

Beitrag

Zitat von iMaM: „nan @pssiko sen bu isi cözersin. bu imza boyutlari sözde otomatik kücültüyor. ama nedense herkesin imza boyutunu farkli farkli kücültüyor. bir standarti yok mu bunun “ Otomatik kücültüyor imza boyutunu forum yükseklik capı cok kisa ama uzunluğuna epey uzatabiliryorsun imzalari forum kurallarinda yaziyor forum imza ideal boyutlari @iMaM

Beitrag

Zitat von HopeFull: „Zitat von TonyParKeR: „farkımızı fark edenin farkına fark atarız “ Biz hiç bişi anlamadım tekrar et bakim “ az anlamak ters anlamakdan iyidir smodum boşverin

Beitrag

farkımızı fark edenin farkına fark atarız

Beitrag

yaptıklarım için pişman değilim aklım hala yapmadıklarımda diyebilirsin

Beitrag

Zitat von pssiko: „Tonnyy, bulamadım yaf, değiştirmiş “ ufff yaaaa .s.s

Beitrag

aleykum selam gençlik naber ya mahallenizin yakışıklı cocugu geldi

• Zitat von WOLFGANG: „Strateji oyununu sadece ''doldur boşalt '' olduğunu düşünen zihniyetlere güzel fikirler getiriyorum “ laşsdkasdk yazdığı söze bak raporda ki kesimlere bak

• Zitat von WOLFGANG: „Eğlendiğimizi anlamaları 4-5 gun daha sürerdi sen söylemesen ::::) Bunun gibi piyonlar buraya geliyor kendi kendine gülüp gidiyor ses etme. Bölelerinin ne kendine ne ittifağına yararı vardır. Cevap bile verme veysel. O kendine gereken cevabı veriyor zaten 6J09g7.jpg Savaşmak değilde; altın nasıl yakılır dan tutun. DAHA BİR tane adam akllı savaş ss si alamadılar . 1 ay oldu Hala boş sehirleri yağmalayıp asıyorlar. “ ben bu raporu asmaya utanırım iki katı fazla kesilmişsin bun…

• rodos sonucu raporlari koy yendik diye sevin ayrica guzel kesilmişsiniz yine

• bende guzel yagmaladim onu tebrikler

• Zitat von Kirmanci: „Patron jöle kıyımı üst üste koyup da yağmaya başlamışsın artık tebrikler “ Tebrikler bizim inaktif adami yağlamamışsiniz

• Zitat von -LegendHero-: „"WOLFGANG" Evet gayet Türkçe bir isimmiş. “ Zitat von AKATSUKİ97: „Turksquad ismide guzel bir turkce ornegi “ sözün bitti yerdeyiz bir insan kendini daha nasıl düşürebilir

• kesimler şahane nerdeyse kayıp vermemişsiniz savaştan çekilip kaçtılar herhalde

• Zitat von -LegendHero-: „Zitat von WOLFGANG: „ Suçluluk piskolojisi kelimesini açılımını ve anlamını bilmediğin kesin ; yazmak için yazmışın. Saw ittifağı ile savaşırken rodos basmadı iki tarafta. Kesimler ortada, boş boş konusan yorum yapanlarda ortada. 2 ittifaka karşı savaşanda ortada. İlk rodos basanda ortada . [color=#[/b][b]] “ Bak Dandik Efendi! O kadar hakaret ediyorsun bir şey demiyoruz iki satır yazıda 10 defa dili katlediyorsun dayanamıyorum artık. Yukarıda işaretlediğim bağlaç olan "…