Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 248.

• Zitat von FoSiL: „gazoza ne oldu öyle kaybolup gittiler. Mihawk gitti gazoz bitti “ Gazı kaçtı ya la nan sw basindan beri kim yapacak kim yapacak derken ben yaptim ya şu espriyi

• Zitat von ObiWan: „Kendimi önce getireyimde Amerika kıtasındayım. “ Yuhari amarika mi aşağı amarika mi

• Burdaki radara yakalanmayın da gerisi kolay @ObiWan

• Yorumların tabiki değerlidir. Sadece senin değil herkesinki değerlidir. Ama bir kör döngüde diretiyorsun. Amacın sadece açık aramak. Ortada ters birşeyler yok. Deniz ordumuz 2 ttifak savaşına yetecek düzeydeyken kara ordumuz eksik kaldı. Bunun şahsım açısından en önemli sebepleri karşının paketlerinin fule yakın olmasından dolayı ve de elimde malzeme olmaması benim de ambro basmak istemememdi zira karşıyım basılmasını da tavsiye etmiyorum her daim... Bak şahsım açısından dedim ve bu çok bir şeyi…

• Önceden severdim seni mantıklı tutarlı konuşurdun. Ama zıvanadan çıktın be hacı. Saygınlık kaybetmekten fazlasına techil etmiyorsun. Olayları çok terse çekiyorsun. Sadece ortalık karışsın istiyorsun. Fitne fesat.. Sözde ares liderleri çirkefti sen de onların foyalarını çıkarırdın. Yani ben böyle düşünürdüm lakin sendeki gerçeği yeni görmeye başladım. Bak bırak işte her savaşın net bir sonucu olmak zorunda mı ? Ben savaş ilanında ne yazdım ? Bak aşagıda yazıyor: Zitat von The Ancients: „Savaş aça…

• Zitat von FoSiL: „@Rider22 iyice sacmalamissin. Surda yazilanlari okusan kafan basacak. O degil basligi okusan yine anlardin. Kara savasi baslamasi icin 2 gün beklemis adamlar. Limani kapatincada bir 10 gün daha beklerler artik. Altin yok diye arkadaslar savastan kacmis. Sen ne diyon “

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Vay arkadaş banlatcaniz kendinizi de beni de en son Hep bu imam. Bel alti laf vuruon sonra nerelere gelio “ Allah kuru iftiralardan saklasin ne bel alti nan. biz seninle güzel güzel koklasiyorduk. Arkadas kiskandi araya girdi. ne yapsaydim aradan cikartmasamiydim “ Kall abdest al camiye git dicem de imam böyleyse cemaat nede

• Desenize savaşın kazananı ben oldum. [b]Bkz: "Yensek yenilsek eğlensek." [/b]

• Vay arkadaş banlatcaniz kendinizi de beni de en son Hep bu imam. Bel alti laf vuruon sonra nerelere gelio

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Zitat von iMaM: „az söküp takmadim “ Maşallah imamımız pek bir hamaratmış evde kalman a “ Yok ben evde kalmamda millet erken evleniyor ben ne yapam “ Ne adamsın yaw

• Zitat von iMaM: „az söküp takmadim “ Maşallah imamımız pek bir hamaratmış evde kalman a

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Daha senle konuşurken bile klavye tutukluk yaptı bu bir işaret olsa gerek “ yok o ondan degil klavyene sekerli su dökülmüstür. söküp temizlemen gerekli “ İyi biliyon

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Yani pek ilgilendiğini sanmıyorum . En azından forumdan takip ettiğim kadarıyla pek fark emiyor senin için . Eli klavye tutsun yeter gibi “ bence duygularimiz karsilik gibi geldi bana yoksa sana niye yüreyem hem ben platonik sevmiyim “ Daha senle konuşurken bile klavye tutukluk yaptı bu bir işaret olsa gerek

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Ne bileyim burdaki tek bayan kendisi. Ha gerçi seni de tanımıyorum o da var Bayan imam da olur yani niye olmasın yani “ Senin de cinsiyetin yazmiyor ona kalirsa. sana yürüyorsam ne yapacan “ Yani pek ilgilendiğini sanmıyorum . En azından forumdan takip ettiğim kadarıyla pek fark emiyor senin için . Eli klavye tutsun yeter gibi

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „@Hellcat E mi yazıyon bana mı öyle geldi Dikkat et iğnesi var “ ona yazmak icin sana niye yazayim. direk ona yazarim. bu islerde araci olmaz “ Ne bileyim burdaki tek bayan kendisi. Ha gerçi seni de tanımıyorum o da var Bayan imam da olur yani niye olmasın yani

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Ne kadar saçma bir cevap oldu Sw nin başında da Pa da değildim Benden fazla ittifak gezen yok o bi gerçek napalım hepsi ya dağılıyo ya birleşiyordu birleştikleri de bana esmiyordu ondan bilmezsin Kızılı JBL yi ki kaldı ki oyunu ciddiye aldığım ittifak PA ya girdiğim zamandı o da ayrı bir gerçek. Evvelinde keyfine duruyordum bazı sebeplerden gelişmem sıfırlandı. Lakin ben senin nereden çıkıp nereye girdiğinle ilgilenmiyorum bile Sen soruma cevap veremediğ…

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Sen benim kim olduğumu biliyor musun ? “ serverin basinda pa daydin ortasinda dedeydin sonunda nerde olursun artik “ Ne kadar saçma bir cevap oldu Sw nin başında da Pa da değildim Benden fazla ittifak gezen yok o bi gerçek napalım hepsi ya dağılıyo ya birleşiyordu birleştikleri de bana esmiyordu ondan bilmezsin Kızılı JBL yi ki kaldı ki oyunu ciddiye aldığım ittifak PA ya girdiğim zamandı o da ayrı bir gerçek. Evvelinde keyfine duruyordum bazı sebeplerde…

• Zitat von iMaM: „Zitat von The Ancients: „Bizden sır çıkmaz knuddel.gif Siz olduğunuzu söylemeyiz “ trol diye kime diyorlar acaba. kim oldugu bilinmeyen kisilere degil mi “ Sen benim kim olduğumu biliyor musun ?

• Zitat von ObiWan: „Bazen sizi trollemek istiyorum.Mod olduğumdan yapamıyorum. “ Zitat von ObiWan: „Sonra takımdan çıkışım verilsin.ObiWan'sız kalın. “ Bizden sır çıkmaz knuddel.gif Siz olduğunuzu söylemeyiz