Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 416.

• Lips Genel Sohbet Odası

stbond - - Ikariam - Dünya "Lips"

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Zitat von stbond: „Zitat von boz_kurTürk: „Allah aşkına fosil bitti siz başlamayın @stbond bırakın herkes oyununu oynasın “ pistten alalım seni showuna baska yerde devam et 2 güb önce forumda isteyen istediği ile muhabbet eder yazıyorsunuz simdi ne oldu acep burada tüm sayfalara cevap verip üsluplu sekilde modluk kobaladıgını veya modlarla iletişim kurmak için yaptıkların ne olacak istersrn sen bitir bunları ne dersin “ Show sizin işiniz , herkes istediği ile saygı ve düz…

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Allah aşkına fosil bitti siz başlamayın @stbond bırakın herkes oyununu oynasın “ pistten alalım seni showuna baska yerde devam et 2 güb önce forumda isteyen istediği ile muhabbet eder yazıyorsunuz simdi ne oldu acep burada tüm sayfalara cevap verip üsluplu sekilde modluk kobaladıgını veya modlarla iletişim kurmak için yaptıkların ne olacak istersrn sen bitir bunları ne dersin

Beitrag

@Turkuaz hani 1915 i dagıtıyrıdun ortalarda yoksun

• Telefon İle Doğrulama

stbond - - Öneriler

Beitrag

internet ıp si bazlı konusmuyorum ki direk cihaz banu

• Telefon İle Doğrulama

stbond - - Öneriler

Beitrag

Zitat von Alcatraz1299: „Bi hat 40-50 lira hileye başvuranlar zaten emek.vermeden kazanç sağlama derdinde olanlar , paraya hiç kıyamazlar @stbond “ para verenlerde multi yapıyor dirrk ıp ban kesin çözüm cok biliyoruz deli gibi para harcayıp üstüne bot yapanları hem bi alman sirketine niye tel numarasını versin millet

• Telefon İle Doğrulama

stbond - - Öneriler

Beitrag

öneri güzel ama acıklar var bi hat ne kadar ki herkes alır bi hat devam eder bence ıp banı kesin çözüm

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

stbond - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Zitat von stbond: „Zitat von boz_kurTürk: „Nekadanda sıkıcı bir gece , “ eglenelim kanka hiç soruyorsun halimi “ ares gitti peşine sen kayboldun ne aradın ne sordun alıştık yokluğuna “ işlerim vardı kanka dndüm bu sefer kim gidecek bakalım

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

stbond - - Cafe Ikariam

Beitrag

Zitat von boz_kurTürk: „Nekadanda sıkıcı bir gece , “ eglenelim kanka hiç soruyorsun halimi

Beitrag

Zitat von Kirmanci: „Uyuyor o uyandırma banlı şuan “ sen niye umuyorsun emekli imam değil misin

Beitrag

@FoSiL panpa noplular palmiyr dikmeye baslamıs

Beitrag

Zitat von FoSiL: „Zitat von stbond: „Ahahahaha forum eglenceli olmus kaostan besleniyorum “ ben birakiyorum panpa forumu. Herkese kolay gelsin. “ niye panpa

Beitrag

Ahahahaha forum eglenceli olmus kaostan besleniyorum

Beitrag

Zitat von D O KT O R: „Gerçekten hayal dünyasında yaşıyorsunuz.. Biraz dürüst olun O raporlarla savaş bitti depoları boşaldı daha ne yapalım orda savaş nasıl kazanılır bana anlatsana Nop un Lips savaş raporlarındaki raporlarına bir göz at.. Her şey açık..Daha nasıl kazanacağız savaşı ? Merak ediyorum sen nasıl savaşta galip geliyorsun? Çok kestik, yağmaladık girip çıkmadığımız yer kalmadı .Elini vicdanına koy.Kaçan kimse yok.Yenilgiyi sindiremeyip buyuyemeyen karakteri oturmamış insanlar var ..S…

Beitrag

Zitat von FoSiL: „Stbond senin sundan haberin yok mu insallah önce pa ya saldirirlar mevzusundan adam dostuna böyle dermi nan “ ahahhahahaahaa pa da diyordur kesin ilk bunlara sarsınlar

Beitrag

Zamanında forumda birbirinize demediği kalmayan 2 ittifak değilmi simdi bu ikisi korsan mıötilerini ss liyordu biraz karakter sahibi olun burada gelip sahte dostluk gösterisi yapmayın kimse yemiyor ama kesimler sahane tebrik ederim ve devamlılığı nı dilerim

Beitrag

Noptan banlanmalar baslayacak 1 ay içinde çok ban yiyecek yazın bunu ikincisi de su tavana varan nop egosu pa dan korsanda cok pay isteyecektir

Beitrag

Zitat von iMaM: „@stbond rahat dur cekerim kulagini “ cuma yada geldim niye ki

Beitrag

Zitat von FoSiL: „yok pokeyi ben gaza getiriyorum pa ittifakinin forumda bu tarz aciklamalari var gecmis mesajlara bakman gerek “ troller olarak sahaya dönmr vakti

Beitrag

@FoSiL kanka simdi ben uzun süredir yokum gectim pc basına tüm mevzuları okudum iş poke pa arasından cikmis pokenin yaptıklarını gören ctb ve kıyım da pa ya dalmaya baslamıs sonra bakmıslarki nopu kullanalım diyip kıyımın üstüne salmıslar bu birinci senaryo 2.si ctb poke kıyım önceki serverlerde beraber oynuyor poke yi öne atıp pa nın yaptıklarını izliyorlar sonra pa sarsılınca yumruğu indirelim diyorlar ama küççük kardes nop ortaua cıkıyor Aciklama bekyroum

• Pan Genel Sohbet Odası

stbond - - Ikariam - Dünya "Pan"

Beitrag

Zitat von SehriMuazzam: „ortalık karışmış bi çıktık forumdan :)) hayırlı cumalar herkese “ ne haber Mahmut