Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 48.

• O donem korsanda beni son anda indirdi kahin hic unutmuyorum ve benim hatirladigim bizdeki uyelerin inmeyip kahinin uyelerinin indigiydi cunku bende goruyordum bizim uyeler duruyor ama kahinin uyeler iniyordu listeden, bu durumda o kisinin nasil bizden birisi olmadigina inanayim. Evet, neden hakverdigimi de acikladim. O donem ittifakta dostmu dusman mi yazerken taciyede sormustum seni oda yapmadi demedi, birseyler oldu sadece gbi seyler soyledi hatirladigim kadariyla -eger yanlis hatirliyorsam t…

• Ben tarifimi sectigimi soylemedim umit davet ettigi icin ona bir soz verdim bu yuzdende oraya gidicem dedim ama hicbir zaman bu iki ittifak arasindada savas cikacagina ihtimal vermedigimi soyledim o sira onlara. Ustte hepsine karsi nasil davandigimi neler soyledigimi soyledim fosilcim bana neyi yaziyorsun tekrar ve takrar?

• Evet sordum dostmu dusman mi diye sorarimda cunku bilmedigim bir konuydu ne oldugunu ogrenmek icin sordum. Imam bizi satti dediler evet haklisin bende inandim gelip sana sorabilridim hataliyim bende ama bir iki kisi degil ittifak olrak ayni seyi soyluyorlardi. Onlari yapabileceginede ihtimal verdim cunku apollonda bir donem korsanda birisi cikmisti ve yanlis hatirlamiyorsam o donemde kahinlerle anlasmaliydik ama o kisi yuzunden o anlasma bozuldu ve sonra o kisinin sen oldugunu ogrenmistim belkid…

• Zitat von FoSiL: „adam her gun foruma girip konulari okuyor. Her gun whatsapdan yazisiyorlar. Burhaniyelinin depolari aciliyor asker satisi oluyor. Sen ne yoklugundan bahsediyorsun. Hala adamin yalanlarini gelmissin burda savunuyorsun. “ Anlamak istemedigin seyi bana soyler misin? Ben savunmuyorum burda burhaniyeliyi filan eger yalan soyluyorsada bilemem bunu ben 2 gundur girmedigine inandigim icin senin burda yaptigin laf oyunundan rahatsiz oldugumu soyluyorum.

• Zitat von iMaM: „Cia canim benim sana birsey sorabilirmiyim. Her iki taraftada konustugun kisiler var tamam. ümit ve taci demissin. ümit taciye salliyor. taci ümite salliyor. iki dostum dedigin kisinin birbirine sallamasina nasil tepki veriyorsun “ Soyleyeyim imamcim birincisi kimse gelipte bana kimse hakkinda sallamadi, olanlari alńlatti hakli gordugumde soyledim, umit taci bizi satti dedi satmadi dedim onun icin erdal abinin yeri ayri oda orayi secti satti diyemezsin dedim. Funda abla aktif ye…

• Evet tarafsizim cunku oynamiyorum oynamayida dusunmuyorum, bunu da defaatle dile getiriyorum zaten herkese. Lütfen su yazima bakar misin ben ne demisim (Versteckter Text) Bana gelmis laf oyunu yapmaya calisiyorsun bak ben sana ne dedigimide acikladim anlamiyorsan bir daha oku ve boyle davranmayi kes (Versteckter Text) Anlamiyor musun gercekten adam 2 gundur yoktum ondan once boyle diyorduk ama bu 2 gunde cok ileri gitmis artik duralim diyor. Bu baslik 16 saatlik bir baslik ve adam bunca 2 gundur…

• Zitat von FoSiL: „Zitat von stbond: „Bizi bilmiyor bu fosil sen desert için ağlarsın ama biz seni inaktife düşürürüz “ bu tipler ikili oynamayi sever. Ahmete gider sen haklisin der. Mehmete gider sen haklisin dder (Versteckter Text) “ Hadi dusurun inaktife Demek ikili oynuyormusum hadi ifsa et bekliyorum komle ne konustugumu acikla merakla bekliyorum. Eger ws konusmasi filanda varsa elinde atabilirsin hicbir itirazim yok

• Pis hain mi kime hain ḿisim soylesene oyunda yokum diyorum hain diyorsun islere kimseye bulasmiyorum hain diyorsun sen gercekten hangi kafayi yasiyorsun? Ben soz verdigimde tutarim, yanlis gordugumde de soylerim kimseden cekinecek degilim bunu al kime gore hainsem, sen kimsen artik git istedigin tarafa sor ister taciye sor ister ümite sor Ben senin eskitebilecegin birisi degilim bunu aklindan cikar tamam mi? Laf oyunu da yapmak istersen buyur yap ama bu bizanstan kalma oyunlarini ben yemem

• Zitat von stbond: „Desertin ağladığını kabul etmiş “ Zitat von FoSiL: „birader uykusuzluk basina vurmus senin. Git uyu sen. Ne dedigini bilmiyorsun. Ilk postta attigin mesaja sen oku once. Hem liderine onu yaz bunu yaz diye emirler ver. Sonra fazla cirkinlesmeyelim arkadaslar ayip oluyor de. “ Bak konuyla alakali hicbir sey soylemeyecegim zaten oyunda da yokum sadece izliyorum. Buraya bu postu atmamin sebebi sizin cocukca, sacma sapan laf oyunlarinizdan ozellikle bu ikisinden rahatsiz olmam. Fos…

• Camiryoyu hatirlatiyorsun bana

• Yunan tanrilari

• targaryen hanesinden daenerys, isminin birincisi, meereen kraliçesi, andalların, rhoynar ve ilk insanların kraliçesi, yedi krallığın hükümdarı, diyarın koruyucusu, büyük çim denizinin khaleesi'si, zincir kıran, ejderhaların annesini game-of-thrones-daenerys-fanart-wallpaper.jpg

• Soruya Soru İle Cevap Verme :D

CIA - - Forum Oyunları

Beitrag

Gelecek biz cömlerinken siz fosiller nasil bize laf atarsiniz?

• Dünyayi kurtaran adamin oglunun paralel evrendeki yansimasini tr.web.img4.acsta.net/r_1280_7…/18/63/78/67/18709530.jpg

• Alfabeyi A B C ....

• Soruya Soru İle Cevap Verme :D

CIA - - Forum Oyunları

Beitrag

rifki bizi biz yanmadan kurtarsaydi ham kalmazmiydik?

• Hüdaverdiyi Ali bey amcaaaaa hqdefault.jpg

• Paysafecard

CIA - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Konu kilitlenebilir sorun cozuldu. (Versteckter Text)

• Paysafecard

CIA - - Yardım ve Sorular

Beitrag

Simdi ben bir sureligine Almanya´ya geldim ama kisa sure sonra Türkiye´ye donecegim ben Almanyadan Paysafecard kodu alsam bunu Türkiyede ambrossia almak icin kullanabilir miyim? Tabi burada euro cinsinden alicam Türkiyede tl cinsine denecek mi kod?@'PannaCotta' @AQuaS Imamcim sen almanyadasin belki sende bilirsin @iMaM

• Fan Çalışmaları Sohbet Başlığı

CIA - - Fan Çalışmaları

Beitrag

@Eolo Yanlis hatirlamiyorsam forum sayfasi guncellenmeden once boyle bilgilerin yer aldigi bir baslik vardi. Ve tabi eger burada gorevli bir moderator olup nasil yapilacagi sorularina cevap verebilirse harika olur ama moderatorden imza veya sayfa yapmasi istenmeyecek istenen postlar temizlenecek.