Search Results

Search results 1-20 of 105.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

KaraDul_ - - Poseidon

Dedim size, kapasite yetmiyor zorlamayın. @CANALAN Ben şimdi anlatacağım tekrar az zekiye anlatır gibi bakın ne güzel anlayacak. @Labamba CANALAN = Sancak ittifakının lideri. Sancak ittifakı = Poseidon serverinde bir ittifak. Poseidon = İkariam oyununa ait bir server. Bunları anladıysanız devam ediyorum; Bir ittifak lideri ban yediği zaman destek sistemi üzerinden yöneticilerle iletişim kurarak ittifak yönetiminin veya makamların devrini talep edebilir. Yönetici geçici bir süre için hesabı açar …

KaraDul_ - - Poseidon

Kapasitesi yetmedi zorlama gelsin coma anlatsın @FastFooD biz bilgiyi almak isteyene verdik. Cehaletin en büyük göstergesi birileri doğruyu söylediği zaman kendince hakaretlere başvurularak karşı saldırıya geçilmesi, karşıdakini küçümsemeye kendinin doğru olduğunu göstermeye çalışılmasıdır. 1 tane bile POSE'linin ''Bilmiyorduk, öğrenmiş olduk. Teşekkür ederiz. Forumuda meşgul ettik diğer arkadaşlarda kusura bakmasınlar. Takım üyelerindende özür dileriz gereksiz itham ettik.'' diyemeyerek herkesi…

KaraDul_ - - Poseidon

İnsanları cehaletinizle manipule etmenize engel olmak amacıyla genel bir açıklama yaptım, seni muhatap alan bir şey değildi. Hala kendinizi fazla adam yerine koyuyorsunuz.

KaraDul_ - - Poseidon

CANALAN Sancak ittifakının lideridir. Dolayısıyla o ceza aldığında ittifak içerisinde makamlara bağlı olarak yaşanabilecek sorunlar ortaya çıkar. Bir ittifak lideri ban yediği zaman, ticket açarak makamların devredilmesini talep edebilir. Kalıcı ban durumlarında bunu yetkili kişi kendisi yapar, geçici durumlarda isterse geçici bir süre hesabı açıp işlemin ardından tekrar kapatabilir. Dünya POSE ittifakının etrafında dönmüyor, ikariam yetkilileri toplanıp POSE ittifakına kumpas kurarak bunları na…

KaraDul_ - - Poseidon

Geçmiş olsun, ne diyelim. Kendimden biliyorum bir kere ceza aldıktan sonra hesabı açtırsan bile hevesin çok kırılıyor devam etmek istemiyorsun. Ama gene de, çok üzüldüm. Keşke böyle olmasaydı. Hepinizin yolu açık olsun. Dostlarımız biraz daha azaldı.

• Deniz Savaşı

KaraDul_ - - Yardım ve Sorular

Rica ederim, iyi oyunlar.

• Deniz Savaşı

Yanlış anlamışsınız. Havan gemileri onları kesmez. Sürat botunu sürat botu, balonu da sürat botu keser. Balonda arka saf gemilerini keser. Kısaca anlatmak gerekirse detaylı savaş raporuna bakarsanız belli bir dizilim olduğunu görürsünüz. Buharlı şahmerdan ve alev gemileri ana savaş hattını tutar, şahmerdan gemileri kanatları tutar, havan ve mancınık orta saf ve füze ve denizaltı arka saf gemileridir. Herhangi birinin eksikliğinde verdiğin kayıplar artacaktır. Eğer kanat birimlerin biterse, orta …

• Deniz Savaşı

Füze gemilerini füze gemileri kesmez çünkü, Füze ve denizaltı arka saftır bunları kesebilmeniz için balon taşıyıcıya ihtiyacınız var. Ayrıca rakipte balon taşıyıcı yoksa sürat gemisi bulundurmak altın israfından ibarettir. Hiçbir işe yaramaz. Aynı şekilde ufak bir filoda hem füze hem denizaltı bulundurmakta boşa altın yakmaktır 25 denizaltı yerine 25 şahmerdan gemisi tutun çok daha faydasını görürsünüz. Sürat gemileri yerinede havan ikame etmenizi tavsiye ederim. İyi oyunlar

• Hesap taşıma şirket parası azaldığı zaman değil, yanlış hatırlamıyorsam server açıldıktan 3 ay sonra aktif olur. Hesap taşıma aktif olduğu zaman skironunuzun bugünlerini mumla arayacaksınız.

• @yldrmnc sayfamızda sataşma ve polemik yaratmayalım Genel sohbet'e.

• Gemi bastığında şehirlerde memnuniyet azalmaz, aksine nüfusun azaldığından dolayı memnuniyet artacaktır. Gemi satışı konusuda en çok buharlı şahmerdan, füze, balon gibi gemilere talep olur. Kazanç sağlamak istiyorsan da orta fiyatın biraz üzerinden satman gerekir. Aksi takdirde pek birşey elde edemezsin.

• Quote from ROLAND: “Daha burayi rahatsiz etmeye gerek yok kiliclari konusturma vakti artik ” Sok kılıcı kınına ateşkes yaptık Kutlayalım bunu

• zjBapD.png Yine hüsran Bu arada ArTVinLi = EagLea arkadaşımız. Utandı herhal nick değiştirmiş Gm0PAZ.png grW2M5.png grW27b.png

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from Chriger: “İç içe 2den fazla alıntı yapmaya devam edecekseniz ilgili kuraldan yaptırım uygulayacağım arkadaşlar, kaç oldu saymadım artık. ” Bilmiyoz nasıl yapıldığını be ne kızıyon. Kurcalar öğrenirim şimdi. Ne biçim kuralmış o öyle.

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from EagLea: “Ben yapılmadımı diyorum ? dünkü o okadar boş tatavanızın sebebinnin depo hesabınızın tatil süresinin dolmaması oldugunu söyledim , altınımızı bahane etmeyin diyoruz bizde gp getirmedik altın hesabı getirdik , Biz gemileri orduları çektik ondan sonra hesapdan gp aktarımı yapıp çocukca işler yapıyorsunuz , Biz içinize girdigimizde karsılık verecektiniz , konu saptırma benle konusurken ” Yakışıklı bak şimdi konu uzamasın, ben filo çektiğimde üzüm adamda 1.5k filonuz vardı. 200 g…

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “@KaraDul_ Hayır biz hiç altın ve gp deposu indirmedik. ” Nice, yenersin o zaman sen beni. Yazın savaşalım senle vs güzel olur

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Quote from TraNSKoP: “Quote from ByMFG-23: “Bu depolar garip bir şekilde gerçek hayattaki atom bombalarına benziyor caydırıcı etkisi sayesinde ironik olarak barış sağlıyor ” pose ottoyu dagitti. toplama ittifak olan otto dagilinca haliyle savasacak kimse kalmadi. mod desen 1 milyon 800 bin generalle bile pose ile savasmaktan cekindi. Siz ve sancakda ciftci olunca pek savas cikmiyor. ” İnekcim biz ölücüyüz. Ayrıca aktif olarak sürekli kapıştığımız birileri oluyor sen yaşlanm…

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from Feveran: “Fury ittifağı ban yuvasına dönmüş maşallah ” Bana şuan FURY tagı taşıyan banlı birisini göstermek ister misin? Gösteremeyeceksen bidaha ittifağımın adını ağzına almadan önce bir besmele çekte kirli ağızlarda malzeme olmasın. Post kasmak için kendinize başka malzemeler bulunuz.

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from ROLAND: “Yatiya mi kalsaydik8aMydk.png[/url][/img] ” Karşınıza asker çıkarmasak darılıyonuz, çıkarsak kaçıyonuz. Sizi de memnun etmek çok zor, yürümez ki böyle :(

KaraDul_ - - Poseidon

Quote from ROLAND: “biri depo mu dedi alLO55 ” Aklımdayken söyleyeyim dedim, çok hızlı topukladınız tebrik ederim