Search Results

Search results 1-20 of 252.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ada Üzerinde Online

Emekli_ - - Öneriler

Quote from 1905: “Hocam seçeneklerden liste başı görüntülenen şeyi 100 yap 3 sayfada 5 sayfada gezmezsin ” ittifak sayısı 232 kişi kardeşim zaten 100 lü görüntü. Demez olaydım lafımı seveyim tamam görünmesin ada komşularım online vazgeçtim :)))))))

• Ada Üzerinde Online

Emekli_ - - Öneriler

Sağolun değerli yorumlarınız için. İttifak dışından bahsetmiyorum ittifak içinden bahsediyorum. 3 sayfa üye listesi var cep telefonundan 3 ayrı sayfaya gidip o kadar rumuz arasından adandaki 5-6 arkadaşı ayrı ayrı bakmak filan ne bileyim Sanki yazdıkta oldu. Üyelerden online olanları ada üzerinde görmek faydalı olacaktır dedik. Siz görmeyiverin olur biter

• Ada Üzerinde Online

Emekli_ - - Öneriler

Ada görüntüsü üzerine geldiğimizde ittifak üyelerinden o adada kimlerin online olduğunu görmek çok faydalı olacaktır.

• Alpha Genel Sohbet Odası

Emekli_ - - Alpha

Düşüyormu böyle )

Emekli_ - - Alpha

Konyalı kardeş 23 gün sonra mesajıma cevaben diye gelip 2 yıl önceki yazıları paylaşan sensin. Kimin tedaviye ihtiyacı olduğu ortada. Allah mesleğin icabı senle karşılaşacak vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Bu ruh halinle normal değil dengesiz konuşmaların Hem Ahıskalı ve Noir hariç kimseyi sallamayın dedi Ahıskalı Mevzu ne sen ne anlatıyorsun. Hadi gene şu yazılarımı pastele :)) Bak düğün var yakında çeyrek hazırla.

Emekli_ - - Alpha

Edit Jai : Sen ilk önce forum kurallarını oku ve yazabileceğiniz mesaj punto sayısını aklına mıhla lütfen.

Emekli_ - - Alpha

Konyalı oyuncusunun şahsımla ilgili milattan önceki yazıları kuyruğu sıkışınca buraya atması ile ilgili cevap hakkımı kullandım. Görüşlerim tamamen şahsidir. Ahıskalı Noir ve THOR'u bağlamaz :)) Üslup, kendine özgü anlatım biçimidir. İyi anlatırsın - kötü anlatırsın. İnsanların kendine has üslubu vardır. Aslolan adaba uygun yazmaktır. Adap edepten gelir. Adap evrenseldir. Dinin gerekli gördüğü ve aklın güzel bulduğu bütün söz ve davranışları, uyulması gereken görgü kurallarını, göz önünde bulund…

Emekli_ - - Alpha

Zarif konuşulmaz ozan kardeş TDK ya göre zarif ince yapılı, güzel, hoş.manasına gelir

Emekli_ - - Alpha

Daha önceki depo banlarında oyun siliyordunuz, vahit yoska bizde yokuz, sonra sil desin silerim ırt pırt. Sen konyalının terbiyesizliği ile ilgili burdan tek kelime etmedin geldin forumdan beni eleştirdin sonra konuyu dağıttında dağıttın. Karabükle konyalıyla bu işlerin olmayacağını anlamadın. Gönder bi adamını yetiştireyim :)) Sen ki sözünü bile yedin teketek muhabbetini biliyorsun sonra son demlerinizi yaşarken imdadınıza bir ban yetişti yoksa bi sıkımlık canınız kalmıştı savaşlarda. Son birim…

Emekli_ - - Alpha

Quote from eseas: “Quote from cCcΛHłSКΛŁł: “ ” Depolar için geçmiş olsun diyeyim, emek verenlerin emeğine yazık olmuş.... ” Öyle deme @eseas üzüntü filan belirtme. Bende tüm samimiyetimle üzüldüm dedim terhis olduklarında 23 gün sonra geldi konyalı sıvadı gördün :))

Emekli_ - - Alpha

Ahıskalı Sen konyalıyı ile belki özelden belki cepten uyardın beni burda ulu orta cevapladın ardından da yı ağzından bızi tutuyon demen iğrenç sende farkındasın banada gelip özelden yazrsın bir, ikincisi o lafın Türkçedeki normal söyleniş şekli d-a lafını ağzından düşürmüyorsundır. Dediğin şekliyle aynen iade ediyorum sende suskunu tutuyorsun ok. BEn açılan konuya tüm samimiyetimle terhise üzüldüğümü yazdım 23 gğn sonra geldi yaptıkları ortada. Sen önce kendi konuşma şeklini düzelt sonra bizi uy…

Emekli_ - - Alpha

Ahıskalı seni çok takdir ediyorum. hangi yönünü biliyor musun ? Olaylara at gözlüğüyle bakmanı. Önce Konyalı'nın yazdıklarına bakacaksın, onları görmeyip bişey demeyeceksin, suskun cevap verdimmi gelip suskuna laf edeceksin v.s v.s . Olmaz böyle. 1 ay önce yazdığım mesaja 23 gün sonra gelip diyecek laf bulamayınca 2 yada daha fazla yıl önce yazdığım mesajı buraya tekrar tekrar koyacak. Her yazdığında dedim gene olsa gene aynısını yaparım diye. Sıkıştıkça çuvalladıkça aynı yazıyı pasteliyor.. Ded…

Emekli_ - - Alpha

Adam ne zaman bana bulaşsa ( pardon adam dedim Konyalı )bişeyler dolanıyor ayaklarına cezalandırıcıda off

• İkariam tarihinin en büyük terhisi

Emekli_ - - Alpha

Konyalı kardeş 1 ay önce dağılan generalliğinizle ilgili üzüntümü belirten mesajıma 23 gün sonra cevap vermişsin ama mesleğinin şerefini karakterinde de taşısa idin o şekilde cevap vermezdin. Neyse üzüntümü geri aldım. Zaten 23 günde bir oyuna girdiğin için o generallik terhis oldu. Abilerin dayak atmasın diye geldin 2-3 yıl önceki mesajı tekrar tekrar ısıtıp buraya koyman senin acziyetini gösterir. Daha önce dedim şimdide diyorum O MESAJLARIMIN ARKASINDAYIM. Ama sendeki bu kalın kafa olduğu içi…

Emekli_ - - Alpha

VARTOLU 5 milyon generalle ban noldu Konyalı gene neyi yanlış yaptın :)))

• İkariam tarihinin en büyük terhisi

Emekli_ - - Alpha

Yaz ordan bi eksi 5 milyon general daha VARTOLU gümlemiş neyse arkadaşlarınız çok koyarlar yerine Konyalı.

• Ah Konyalı vay Konyalı

Emekli_ - - Alpha

Bölüm savaş raporları savaş raporlarına savaş raporu atılmadan başlanan postlarda siliniyordu. Ona istinaden dedim. Ve konuyu kilitletmesi etik değil ediyorsun bi laf cevabını bekle orada değilmi yaz yaz sonra konu kilit iyi valla

Emekli_ - - Alpha

Öncelikle savaşlar bölümüne konu açıp yazıp cevaplar gelmeden konu kilitlenebiliyor mu ? Sayın MOD. Eğer öyleyse mesajımndan sonra oraya açtığım konuyuda kilitleyin ok mi ? Konyalı kardeş 1 ay önce dağılan generalliğinizle ilgili üzüntümü belirten mesajıma 23 gün sonra cevap vermişsin ama mesleğinin şerefini karakterinde de taşısa idin o şekilde cevap vermezdin. Neyse üzüntümü geri aldım. Zaten 23 günde bir oyuna girdiğin için o generallik terhis oldu. Abilerin dayak atmasın diye geldin 2-3 yıl …

Emekli_ - - Alpha

Arkadaş savaş raporlarına konu açmış ve kilitletmiş. Modum göervini yapsa yazıyı tümden dkaldırıdı savaş raporlarına lonumu açılır ya Neyse cevabım burda ilgilisine meraklısına.. Ah Konyalı vay Konyalı

• Ah Konyalı vay Konyalı

Emekli_ - - Alpha

Quote from Jai: “Savaş Raporları Bölümünde Açılan Konular da İlk Post "Savaş Raporu" İle Başlamak Zorundadır. İlk postta "Savaş Raporu" olmasına dikkat ediniz. Aksi durumda açmış olduğunuz konu bölüm moderatörü tarafından kapatılacaktır. ” Edit Jai Tekrarı halinde kötü niyetli kullanımdan sınırsız uzaklaştırma alacaksınız. Konu Kilit.