Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Selamlar forum sakinleri, yabancı dizi fragmani veren DEDE`ye karşı, türk dizi fragmanını yayınlamamıza çok az bir süre kaldı. ŞOK ŞOK ŞOK denizde ve karada döner gibi kesilen DEDE ittifağı ne yapacağını şaşırdı. Savaş sonrasında neler oldu? CTB DEDE ittifağını nasıl ezdi? Kendini beğenmiş tipler hünkar beğendi tarifinde olduğu gibi; kara birlikleri ateşte, deniz birlikleri de ızgarada nasıl kızartıldı? Hepsi ve daha fazla CTB haber kanalında beklemede kalın

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

Polinom - - Lips

Quote from iMaM: “Quote from BARBAROS PASA: “Quote from Polinom: “ooo buyuk ittifak gelmis dagilin sldfjldjksfljksdf komik cocuklar 17. yerlere 2 kisinin isin attiginida ekleseydin iyiydi ” 2 değil sadece ben attım kardeşim savaşı kazanmak isteyen atar ben size neden paket açtınız örs bastınız diyor muyum kaybedince ışın attı ooooooowwwwwww sizde atın atmayın diyen mi var allah allah ” Tebrikler arkadaslar. Daha fragman asamasindaydi hemen aglamaya baslamislar... ” ooo kuru fasulye naber

Polinom - - Lips

Quote from BARBAROS PASA: “Quote from Polinom: “ooo buyuk ittifak gelmis dagilin sldfjldjksfljksdf komik cocuklar 17. yerlere 2 kisinin isin attiginida ekleseydin iyiydi ” 2 değil sadece ben attım kardeşim savaşı kazanmak isteyen atar ben size neden paket açtınız örs bastınız diyor muyum kaybedince ışın attı ooooooowwwwwww sizde atın atmayın diyen mi var allah allah ” gereksiz yere para harcamamak tarzimiz sadece bekleyin cok degil bikac gun. ors diyor bide, kendisinin cooldown`da oldugu icin ac…

Polinom - - Lips

ooo buyuk ittifak gelmis dagilin sldfjldjksfljksdf komik cocuklar 17. yerlere 2 kisinin isin attiginida ekleseydin iyiydi

• Lips Genel Sohbet Odası

Polinom - - Lips

Quote from FoSiL: “@Polinom gelde kavga edelim. ” ağla

Polinom - - Lips

Quote from FoSiL: “yok yok multide ctb yi kimse gecemez. Bir ctb lininde tarafsiz olmasi duygulandirdi beni ” okudugunu anlasan bos konusmazdin sen agla burda ben geliyorum

Polinom - - Lips

Quote from FoSiL: “multiciler tek tek patlıyor da en büyük multici ctb dekiler hız kesmeden multiye devam ediyor. ” tarafsiz olarak o kadar cok ctb yi cekemeyen insan varki yazik. gecen forumda birinin imzasinda yaziyordu yanlis hatirliyor da olabilirim cumleyi `gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır ` bende bu serverda oynuyorum DEDE`sinde de multi var N0P`unda da multisi var GAZOZ`unda da var AR`YS`sinde de var hepsinde de fotograf var elimde. bir tane kurban belirlemissiniz ctb ctb demekki sizd…

• gençler küçük şeylere takılmayın adam orda gırgır şamata olsun diye değiştirmiş olabilir şahsen güldüm. oyun ortamında sürekli ciddi ve kana susamış olmayalım

Polinom - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from IOyunBozanI: “Quote from FoSiL: “Ctb dedigini yapar. Aman dikkat edin. ” en azından deneyebilirler ” sanmam ctb her zaman savunma yapar rodos vurur ” senin ağzına çok vurmuşlar heralde

• Mobil App

Polinom - - Genel Tartışma Bölümü

cevap basit: adamlar oyunla ilgilenmiyor

• guzel guzel kizissin meydan pusuya sindim bekliyorum

• Quote from CiftciMehmet: “biri şu serverları birleştirsin. Kültürel Birikim Antlaşması (171/200) şuan ; 1 saat once felan 150 idi müzeden ambro ile yapmadıklarıma yolladım. 436 kalan hesap sayısı demeterde 236 kişi geriye kalıyor. aaaa daha çok varmıs müze yapabilceklerim.sanırım 200 kişi kaldıgında hatta 199 kişi kaldıgında birleştirme işlemi isticem şaka bir yana 2018e kdr barı bişiler yapın gerekırse hepımızı aynı dunyaya taşıyın 60m puandakı oyuncuylada dururum. artık savaş yapalım.keyıf ala…

• Quote from enes-33: “Yinemi GORD ittifakı bi bitmediniz ” server`da herkes kesiyor bunlari zaten alayi oynamayi piyon heralde

• adamlar gazozlari sampanya gibi patlatmis

• VaTaN İttifakı Savaş raporları

Polinom - - Lips

güzel yağmalar tebrikler kıyımlar da güzel pakette açmak zorunda kalmışlar server kızışıyor

• Günlük görevler

Polinom - - Programdan Doğan Sorunlar

o kadar yüksek puana o kadar komik rakamlarda şeyler veriyor ki birader, sırf biz etkinlik getirmedik demesinler der gibi.