Search Results

Search results 1-20 of 21.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Rider22: “bürokrasi bürokrasiii ve bürokrasiiiii geçmiş olsun server ın 10 dk erken açılmış olmasından anlamalıydınız :)) söylenen saatte açmadıklarından 16:00 da resetlemek durumunda kaldılar ” 16:00 da değil 16:25 geçe sıfırlandı bilmeden konuşmayalım lütfen muhalefet olma Quote from Turp: “Quote from Rider22: “bürokrasi bürokrasiii ve bürokrasiiiii geçmiş olsun server ın 10 dk erken açılmış olmasından anlamalıydınız :)) söylenen saatte açmadıklarından 16:00 da resetlemek durumunda …

• Quote from BURJUVA: “dün istediğiniz belgeli yolladım rica etsem cevap süresi son 10 dk kalana kadar beklemesen cevap versen @PannaCotta @'FastFooD cuma günü saat 18 de ilgileneceğini söyledi şuan pazartesi akşamı ve bir arpa boyu yol gidemedik. sadece 1 gününüzü ayırsanız ve hızlıca bitirsek şu işi nasıl olur? kendi paramız için yalvaralım mı artık ? ” Gece saat 1-2-3 den önce cevap vermezler @pannacotta cevap verir 3-5 dk geçmeden biz direk geri cevap yazarız yine 2 gün bekletiliriz.. @'FastFo…

• Quote from BURJUVA: “ticketin süresi var 2 gün cevap vermek için son 10 dk ya kadar bekliyorlar öyle cevap veriyorlar . belge istediler eksiksiz attım . şimdi 2 gün cevap süresi var 47 saat 50 dk sonra tekrar cevap verecekler @FastFooD ciddi ciddi ilgilen artık şu iş ile . ” Mail atarken ekran görüntüsü ve hangi ödeme yöntemiyle sipariş verdiysem onu söylüyorum adam bana yazıyor ki belgeleri tamamlayınız kredi kartı ekstresi vs vs ula ben baştan demişim mobil ödeme diye adam tutturdu hala kredi …

• Quote from Turp: “Quote from emregorgulu: “Quote from Turp: “3 aylık bir servera niye o kadar para yatırıyorsunuz o kadar aç insan varken ” ben açım bana para ver hadi ” gardaş bende tek muz var oda sana yetmez. sen en iyisi bu hayir mübarek ayda merkez camiye mendil aç ” Muz bahçesi oluşturduk laZımsa kasa kasa yollayalım

• Burda ki herkesten önce ticket atan benim yükselten benim burda ki herkese yükseltmesini söyleyen benim herkesten önce diğerlerine cevap veriliyor ben hala bekliyorum hem Almanya hem Türkiye den bir yanıt yok @FastFooD acil destek olun lütfen olmuyor böyle AZRAİL

• Tek geri dönüş iade departmanı farklıdır size de çıkamıyoruz bi türlü bi yardımcı olmadı panna.. acilen telafi edilmesi şart bunun

• Quote from Turp: “gardaşlar siz oyundan ticket atıp niye bilgi almıyorsunuz ” Alkış aferin cevaplayan mı var sanki

• Bir an önce nasıl ödeneceği belirtilse isterlerse 1 ay sonra versinler ama nasıl olacak ambrosia mı para mı mühim olan@'emregorgulu' devamı mühim değil zaten ona göre amb çekeriz sıfırdanda olsa bi düzen kurarız üzüm adası tapınak dandik öyle bi durumdayım şuan Işın atcam değer değmez mi bilmiyorum şuan için amb çekmeye

• Biz derdimizi anlatana kadar aylar geçer @FastFooD bi yardımcı ol bize napmamız lazım

• yok artık geri ödeme derken bınlar ne anlamış şimdi bende mi yabancılara ticket aççam İngilizce yok bende bizim Türklere güvendim ben

• Bu ne ? Türkçesi

• Aynen üst düzey biri bir çağrı bulup bizim mağduriyetimizi giderse çok iyi olur bulunduğumuz konumu beğendik diye anında amb çekip başlıyoruz sonra olana bak

• Kanka yazarım tabi mağdur çok gideren yok çıldırcam yenisini alcam 1 saat sonra iade edecekler sonra coss olacak tekrar çıldırcam bekliyoruz işte aha 5 saat kaybımız var en az

• Nasıl geri ödeyeceklerini bilsem ona göre hareket edeceğim amb olarak mı para olarak mı ona göre amb çekcem tıkandım kaldım şuan

• OP ve 40HRM

AZRAiL - - Ares

Biz bu ticketı direk gameforge mi yazcaz??

• OP ve 40HRM

AZRAiL - - Ares

Quote from ObiWan: “Selam arkadaşlar Ambrosia kayıplarıyla ilgili ticket açabilirsiniz. Konu dışına çıkmadan devam edelim lütfen. Saygılarımla ObiWan ” tabi üstad peki ala fakat ticketa acil cevap verilmesi lazım kurmuş olduğumuz düzen gitti belki hesap gelir diye aynı maille hesap açtım ve dandik bir yere attı.. beklemek istesek zaten amb çekmezdik şimdi boşu boşuna nasıl girelim oyuna özelden yazarsanız memnun olurum

• OP ve 40HRM

AZRAiL - - Ares

Quote from enes-33: “oyuna giremiyorum bilgisi olan var mı ” ambrosia çekip kaynak çekip bina sürelerini kısaltarak gelişmeye çalışırken bi anda oyunu 0 layıp merkezdeki adamızı ve yatırdığım parayı hiçe saydılar kardeşim başka birşey yok yani yöneticilerin keyfii işte

• 23.05.2018 SAAT 15.52 de savaş sunucusunda bulunup direk ambrosia çekerek oyuna güzel bir adada başlayıp herşeyi ayarlamışken 10 dk sonra serverı 0 lamak nedir ? benim gibi kaç kişi ambrosia çektiyse yalan oldu uçtu gitti nolacak sorması ayıp bunlar ?

• Savaş sunucusu

AZRAiL - - Genel Tartışma Bölümü

- Saat 16.00 dan itibaren açık olacak - AZRAİL

• OP ve 40HRM

AZRAiL - - Ares

Teşekkürler tek temennimiz o zaten ☺️