Search Results

Search results 1-20 of 336.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• oyun hatası

Kurtcigeri - - Programdan Doğan Sorunlar

9abo6k.png

• Evet oradaki konuyu da yazdım.

• Quote from Kurtcigeri: “Çok gizli versiyon ” ciddiye almışlar. oyunda üretime %50 etkinlik bonusu getirmişler. Binaların yükseltme hızında% 50 bonus Birliklerin ve gemilerin% 100 daha hızlı eğitimi var. Ama test server dahil hiçbir yerde duyuru yok. ika baya ilginç olmaya başladı.

• oyun hatası

Kurtcigeri - - Programdan Doğan Sorunlar

Tüm üretimlerde %50 etkinlik bonusu verilmiş ancak duyuru yapılmamış

• Çok gizli versiyon

• Yeni versiyon link ini @FastFooD görememiş. Bende en serverde görmüştüm. Editlemeseydi iyiydi.

• Quote from Audience: “Quote from Audience: “Edit FastFooD: Güzel şaka için teşekkür Ederiz ” Bir şey değil. Yalnız şirkete de bir kopya göndermeli mi,bilemedim @FastFooD En azından biraz hızlanırlar oyunu güzelleştirmek için. SpicyFatalAcouchi-max-1mb.gif ” Sanki birşeylerden intikam alınmış

• Skiron Genel Sohbet Odası

Kurtcigeri - - Skiron

Quote from ceyhun: “Harcayıp kaybolanlarda yok sanırım birkaç premium tüccar ve filo kiralama kaybım var ama neye göre ticet da ispatlıcaz ben bile kaç amb harcadıgıma bakmamışken nasıl ispat edicem :)) ” Ticket açıp , bildirim yaparsanız, üst yönetici ekranında nekadar ambrosia harcadınız. Nekadar silindi kaybınız nedir? İncelemede görünür.

• Şehirlerini hangi adaya taşıyacaksan o adada boş olan kırmızı bayrağın olduğu yere tıkla. Pencere açılacak. Açılan pencerede şehir isimlerinden biri görünecek oradan hangi şehrini taşıyacaksan onu seç ve şehrini taşı.

• Quote from TraNSKoP: “14 subatta erkenden gelip üye olmazsaniz nicklerinizi ele geciririm ” Herkez elinde gül, sevgili peşindeyken birleşmemi olur.

• Quote from Audience: “Quote from Kurtcigeri: “Ağız tadı ile kavga edemiycez demektir. Üzücü ” İngiliz Argosu'nu öğrenmek gerekir mi? Hayır,şimdi karşı taraf bir şey söyler ama kelime kelime çevirince anlaşılmaz,arada kaynar felan. ” Bir konuda polonyalıların sopasına takılmıştık. Oradan aklıma geldi.

• Tapınak Sayısı

Kurtcigeri - - Yardım ve Sorular

Tapınaklar ayrı ayrı adalarda ise her birinin 5 seviyede olması gerekir. Akademilere gelince taşıma su ile değirmen dönmez. İlerleme için mutlaka akademilerin yüksek daha fazla bilimadamı çalıştırmalısın. Deneylerde garnitür ü olur. Sadece deneyler ile büyüme gerçekleştiremezsin.

• Tapınak Sayısı

5 şehrinde tapınak olsada , ada inanç seviyesi önemli. 4 şehrin 5 seviyede, 1 şehrin henüz yeni kurulmuş ise nüfus az olacağı için seviye düşmez. şehrin belediyesini büyüttükçe tapnağıda büyütüp, rahip çalıştırman gerekir.

• @Audience polonyalılar sopa koyarsa, bizde daş yada terlik fırlatırız.

• Quote from pssiko: “Yok yaf, daha iyi kavga edilebilecek, Tr'dekiler yetmezse diğer ülkelerle kavga etmeye gideriz toplanıp Sadece menü İngilizce oluyor diye biliyorum ben, yanlış mıyım ” Cık dersek ingiliz bizi anlıycakmı

• Quote from Chriger: “Quote from pssiko: “Üzdü, genel tartışma bölümüne hızlıca kirlilik olmayacak şekilde her server için sabitlenmiş konu koyabilme şansınız nedir peki ” Bu uygundur, dediğim gibi oyuncuların tartışması için bir ortam sağlayacağızQuote from Kurtcigeri: “@Chriger smodum. forum dili ortak dil. tekmi olacak. Yoksa türkçe kulanım olacakmı ” Ortal dil ingilizce, ek dil eklenir mi ileride bilemeyeceğim, almanca seçeneği de mevcut. ” Ağız tadı ile kavga edemiycez demektir. Üzücü

• @Chriger smodum. forum dili ortak dil. tekmi olacak. Yoksa türkçe kulanım olacakmı

• Quote from MuhammedAli: “Quote from Kurtcigeri: “Şirket iyice cimri olmuş. Bize her yıl sonunda verdiği ambrosiayı kaldırdı. Şimdi de her 3 ayda bir yöneticilere verdiği 300 ambrosiadan tasarruf için forum birleştiriyor. ” skiron 28 saat geriye aktı ” O farklı bir durum. Bu konu ile alakası yok ama yenilerde hata yaparak öğrenecek.

• Tapınak Sayısı

Yükleme ve taşıma için zaman kazanmak istiyorsan , Pose ve hermes e kur. rodos gereksiz.

• Skiron Genel Sohbet Odası

Kurtcigeri - - Skiron

Arkadaşlar benim naciz fikrim bu olay, backup değil, restore dir. Bu durum ikariamda iki üç kez yapıldı. Bir keresinde gresmonkey olayı vardı. Veriler tehdit altında idi. ozaman yapıldı. Sonra altın ve asker bug zamanında yapıldı. Son yapıldığında ise 1 hafta geriye gidilmişti. o süre içersindeki banlar açılmıştı. Fakat restore tek servere yapılırmı o konuda fikrim yok. Öyle oyun hatası falan değil.