Search Results

Search results 1-20 of 77.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler güzel savaş olmuş. Serverin hareketli olması güzel

• İttifak İsmi: HASTASIYIZDEDE İttifak Tagı: DEDE İttifak Kapasitesi: İttifağa Alınacak En Az Puan: Puan aranmaz İttifağa Katılmak için Özel Şartlar: Sadece Referans İttifak Açıklamaları: Savaşmak için geri geldik. Tüm rakiplerimize başarılar dileriz. Keyikli güzel savaşlar yapabileceğimiz rakipler bulmak dileğiyle

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

kingknight - - Poseidon

Quote from artunius: “victoya giren bir zahmet hesabı kontrol etmeden kapamasaydı:) bi siz akıllısınız heralde ” Viktorusa giren kişi sahibidir. Rica ettim giderken bıraktığımız gp yi kontrol etmesi için. Fakat ne yazıkki içerde ne tic anlaşması ne satılan askerler hiçbirşey yok hepsi silinmiş durumdaymış. DEDE ekibi olarak oyunu bırakmadan oraya bıraktığımız gp yi hesap sahibi tekrar girdiğinde orda görmek istiyorum. Benim tüm oyun boyunca savaştığım kişilere gitmiş olma ihtimali bile varsa ben…

kingknight - - Poseidon

Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from kingknight: “Selam dostlar uzun zamandır işlerin yoğunluğundan giremez olduk. Oynamadığımız serverda arkamızdan çok laflar atılmış. Bi arkadaşımız kim olduğunu bilirsiniz hani şu kendini Liderler lideri ilan eden ve tayfası sanırsam burda depo getirip savaşa girmişler. Lipstede hatırladığım üzere ne zaman depo getirseler yada hesap alsalar serverdaki son günleri oluyor Burda işiniz bitmiş demektir gelin sizi yeni servera bekliyorum. Gelinki yokluğumuzda ken…

kingknight - - Poseidon

Selam dostlar uzun zamandır işlerin yoğunluğundan giremez olduk. Oynamadığımız serverda arkamızdan çok laflar atılmış. Bi arkadaşımız kim olduğunu bilirsiniz hani şu kendini Liderler lideri ilan eden ve tayfası sanırsam burda depo getirip savaşa girmişler. Lipstede hatırladığım üzere ne zaman depo getirseler yada hesap alsalar serverdaki son günleri oluyor Burda işiniz bitmiş demektir gelin sizi yeni servera bekliyorum. Gelinki yokluğumuzda kendinizi birşey sanıp girdiğiniz o havaları söndürelim…

• GORD ailesi olarak tüm ares serverinin bayramını kutluyoruz. Buralar fazla boş kalmasın sizler bayram namazı için sıcacık yataklarınızda uyurken raporlarda ismi bulunan tüm oyuncular güzel bi rapor için emek harcıyordu vPLnnv.png VDLvvn.png lZyvvX.png nlgLL0.png oVZrrm.png

• Ufak ufak kesimlere devam 4zL9QQ.png JDpWNB.png

• Modum gereksiz mesajları silebilirmisiniz konu kirliliği yapanlar her forumda mevcut oluyor niyeyse. Ben gelip sizin forumdaki bidaha nereye geldiklerine dikkat etsinler diye paylaştığınız raporunuza müdehale edip kirlettimmi ?

• Quote from 1905: “Bu cesaretimizi tebrik edeceğinize bir de küfretseydiniz bari üslubunuz hiç hoş değil. ” Üslubum sizin ittifaktaki Savaşçıların kullandığı şekildedir. Made_iN_HeLL ile düzgünce konuştuk fakat diğer arkadaş kendini dev aynasında gördüğü için hiçte pişman olmadığım bir üsluptur. Quote from cemforce: “Ambrosiaları kredi kartına taksit yaptırıyormusunuz ”

• Fragmana küçük bir after credits sahnesi ekleyelim vPgdvD.png

• Tekrardan merhaba ares serveri sakinleri vurgun başlasın demiştik , Şimdide GORD ittifakını tanımayanlar için ufak bi fragman hazırladık Bu ne cesaret yiğidim diyoruz şuanda arkadaşlara pnRqvn.png k6j3Z9.png ND56YL.png 8zl0mW.png aYoJPg.png Forumda değerli ares sakinleri ile arayı açmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

• Teşekkür ederim Takdir eden rakiple çok sık denk gelinmez bende tebrik ederim bu savaşı yüklemiş olmandan dolayı Quote from The Mentalist: “kingknight HELAL OLSUN HOCAM GÜZEL SAVAŞTIN. DOGANLAR şehri için Savaş (06.06.2018 3:41:39) Ertugrul, Polis şehrinden The Mentalist[-OP-], Ertugrul, Polis şehrinden Psychopath[-OP-] vs BoMbAcI, ÜMÜŞ S 1 şehrinden kingknight[GorD], DOGANLAR şehrinden BabyLon[GorD] --------------------------------------------------------------------------------------------- Ok…

• Geçenlerde gizli dostlara selam veren birisi olmuştu sanki. GERÇEK DOSTLARA SELAM OLSUN DİYORUM BENDE Vurgun başlasın... Hastasıyız DEDEEEEEE nlkO4a.png vPmj3D.png

• Tebrikler gayet güzel raporlar

• Hayırlı olsun Hüseyin temiz dönmüş sağlam yağma maşallah

• Quote from Le Marc: “Tebrikler beyler güzel raporlar almıssınız. operasyon yapılan bi savaşta kesim farkına önem vermek saçma olur adamın altına ihtiyacı vardır örsü kapatmıştır o örs farkına ve hazırlık yaparak kazanamadıysan Rakibini güzelce Tebrik etmeyi biliceksin. Bu güzel operasyon içinde Halile teşekkür ederim sw ye hareketlilik kattığı için. ” Bi konuya açıklık getireyim operasyonu 1915 yaptı Bizim operasyon bizim sayfada Yinede teşekkür ederim karşılıklı bi hareket kazandırdık servera

• Quote from impudennt: “Quote from thealbatraoz: “biz 7 kişi saldırırken 16 kişi savunma yaptiğiniz toplu savaşları paylaşin o savaşları kimin kazandiğini da paylaşin ” Siz 7 kişi hazırlıklı gelirken biz 16 kişi bir anda toplanıyoruz.Bilmeden bizi yüceltmişsin eyvallah kardeşim. ” 16 kişi 6 ada sizin olduğu için olmasın orası

• Lafım bizim raporları görmezden gelenlere 1915 Liderinden 600k kadar yağma aldık tatile aldı hala tatilde bakabilirsiniz Karşılıklı böyle kesimler olacaktır yağmalar olacaktır oyunun tuzu biberi bunlar Ama rica ediyorum gelipte şurada sanki DEDE tamamen ezilmiş, sanki her savaşta DEDE kaybetmiş gibi yorum yapmayın biraz tarafsız bakın. Tuğşat ile muhabbetim iyidir severim savaşta bile hamlelerimizi konuşacak kadar muhabbet ediyoruz. İmpudenti çözemedim gitti yenmekten bıkmışmış valla gelip bi ke…

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

kingknight - - Lips

Uzun zamandır rapor yüklememiştim boş kalmasın madem Bazı kesim ve yağma raporları 5DB5b5.png A1pRWB.png 0EQM9Y.png gOB3a0.png 9mOJyZ.png Mdrn7M.jpg QV9rqj.jpg nOB88B.jpg 1JXQQ5.jpg qGroLZ.png

• 12 gündür şifremi bulmaya çalışıyorum forum için mail gelmiyor e postaya bi türlü. Hazırlık yapılmış donanma kurulmuş denilmişte savaş niyetim olsa baskın yapılan saatten önce elimdeki 5k gemiyi sağda solda dostlarıma verirmiydim kalanıda depoya kapatırmıydım acaba merak etim Savaşa 100 gemiyle bile gelmedim hazırlığım şahaneymiş valla benim gibi bi gemicinin özellikle Ha bu arada emekleriniz için tebrikler gece boyu benimle beraber uyanık kaldınız Yada daha doğrusu uyanık kalmak zorunda bıraktı…