Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ortada olan tek şey senin kaçıp tatile alman, ve beyaz bayrakları büyük bir hızla sallaman canım kardeşim. Kendi şehrinden niye çıkamasınki, bak foruma astım o raporu zaten 3 saatlik falan askerin kalmıştı. Destek atsan adadan başka desteklerde gelecekti o şehre yani hiç lazkopat falan diye ağlama sen 15 kişiyle savaştığını idda ediyorsun ya peki sen 2mluk hesabınla desteksizmi yaptın bunu? Hiç sanmıyorum destekçilerin olmasa aynı şuanda oldugun gibi tatil modundaydın taa en başından. GÖZTEPELİ'…

• Quote from Ramazanabi: “göztepeli oyunda yetmedi bur da da atıp tutuyorsun. Tek başıma adaya dağılmış savaşıyordum. Karadan adaya giremediniz kaç gündür . Sen geldin kendi sehrinde yakalandın. Başladın ben böyle savasciyim eskiler tanır falan filan. Ben sana ne dedim çok iyi savasciysan destek almadan adaya çokta göreyim. Daha 2 raunt savaşamadın kesilme korkusuyla kesin sirklerden feryat ettin lazkopati isinlattin. Destek aldın sözünün bu kadar erisin, tek başıma 15 kişi ile savaşıyorum. Mecbur…

• Alınan raporlardan ötürü tebrik ederim arkadaşlar. Deltanın en köklü ve en iyi savaşçılarını içinde bulunduran ittifakımız, DELTANIN TEK HAKİMİDİR. Bunu herkese en güzel şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum. Tarla olanlara da burdan geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum Kılıcınız keskin olsun, aman dileyene kadar aynen devam

• OooMl3.jpgz004Dg.jpgG99zJv.jpgy004DM.jpg6JJn1k.jpg

• ƊЄԼƬƛ ƓüƇü Savaş ve yağma raporları bu konu altında yayınlanacaktır. Bizi izlemeye devam edin... coff yağmaları... A11J1B.jpg 0EEDEY.jpg 4aala7.jpg JQQ2Q5.jpgOooMDn.jpgz004MR.jpgG99zDb.jpgy004qn.jpg