Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Tonystark - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Tonny sen aradan çekil bu mevzu kendini yetkili zannedenlerle bizim aramızda ”

Tonystark - - Poseidon

Quote from eskindereli: “Quote from Tonystark: “Sadece bir oyun oynuyorsunuz. Neden gurur meselesi yapıyorsunuz anlamıyorum. Halbuki kazanan da kaybeden de eğlenmeli. Sizler daha çok stres yaşıyorsunuz. Kazanınca "sende de bir yokmuş be abi " der giderdik, kaybedince tebrik eder bir daha basar bir daha giderdik. Şimdi bakıyorum da herkes stresli, herkes gergin. Her lafa, söze cevap vermenin peşinde. Yendiniz yenildiniz. Savaştınız eğlendiniz. Eksiklerinizi gördünüz. Yeni tecrübeler yaşadınız. Bu…

Tonystark - - Poseidon

Quote from CANALAN: “Quote from Tonystark: “Sadece bir oyun oynuyorsunuz. Neden gurur meselesi yapıyorsunuz anlamıyorum. Halbuki kazanan da kaybeden de eğlenmeli. Sizler daha çok stres yaşıyorsunuz. Kazanınca "sende de bir yokmuş be abi " der giderdik, kaybedince tebrik eder bir daha basar bir daha giderdik. Şimdi bakıyorum da herkes stresli, herkes gergin. Her lafa, söze cevap vermenin peşinde. Yendiniz yenildiniz. Savaştınız eğlendiniz. Eksiklerinizi gördünüz. Yeni tecrübeler yaşadınız. Bunlar…

Tonystark - - Poseidon

Quote from Labamba: “Bu eğitimci @Tonystark neden ban yedi bilen varmı ” Hiç bir şey anlamadım desem yeridir Zaten çok sık kullanmıyorum kullanıca da bir yazı yazdım ceza yedim

Tonystark - - Poseidon

Sadece bir oyun oynuyorsunuz. Neden gurur meselesi yapıyorsunuz anlamıyorum. Halbuki kazanan da kaybeden de eğlenmeli. Sizler daha çok stres yaşıyorsunuz. Kazanınca "sende de bir yokmuş be abi " der giderdik, kaybedince tebrik eder bir daha basar bir daha giderdik. Şimdi bakıyorum da herkes stresli, herkes gergin. Her lafa, söze cevap vermenin peşinde. Yendiniz yenildiniz. Savaştınız eğlendiniz. Eksiklerinizi gördünüz. Yeni tecrübeler yaşadınız. Bunlara sevinmek yerine buralarda kalp kırıyorsunu…

• TonyStark Savaş Ve Yağma Raporları

Tonystark - - Poseidon

mMol6R.png

Tonystark - - Poseidon

k9O4XW.png

Tonystark - - Poseidon

Ses yok.. lqOJWb.png

• Güncel Olanlarla başlayalım 6aJz0k.png

Tonystark - - Poseidon

Sayfamda kişisel olarak savaşlarımı ve yaptığım yağmaları paylaşmak istiyorum. Çiftçileri sevmiyorum çünkü.