Search Results

Search results 1-20 of 292.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İyi bayramlar.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

Spirited Away - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=5pfDp6Wrf6Y

• Quote from USS MONTANA: “Merhaba Oyunda hiç su kemeri inşa edilmiyor mu ” Su kemeri eski versiyonlarda belediye binası seviyesine göre geliyordu ve tek özelliği hoş görüntü oluşturmasıydı. Şuan mevcut değil. Quote from ObiWan: “Yapacak bir şey bulamıyorum.İzindeyim. ” Bir sürü şey var yapılacak. Pcden sıkıldıysan al eline kağıt kalem hikaye yaz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Quote from ObiWan: “Quote from Spirited Away: “Quote from ObiWan: “Selam ” Sensei nasılsın ne yapıyorsun anlat biraz ” Boş boş takılıyorum.Hayatımın en saçma 3 gününü yaşıyorum.Siz? ” Bende aynı. Niye saçma ne oldu

Quote from ObiWan: “Selam ” Sensei nasılsın ne yapıyorsun anlat biraz

Selam.

• Arkadaşlar tahminlerimi söylemiş ama biri ittifaka başvuru yaptın da başvuru beklemede mi kaldı acaba? Bi ihtimal o yüzden olabilir.

• Hayvan Çiftliği

Spirited Away - - Kitap Tanıtım

hayvan-c3a7iftlic49fi-kitap-yorumu.jpgHayvan Çiftliği, George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış, fabl tarzındaki siyasi hiciv romanı. Roman ilk olarak 1945'te yayınlandıysa da asıl ününe 1950'lerde kavuşmuştur. 1996'da ise geçmiş tarihler için verilen Retro Hugo Ödülü'nü 1946 senesi için almıştır. Roman, Stalinizmin eleştirisidir. Totaliter rejimlere karşıt bir solcu olan Orwell, romanında SSCB'nin kuruluşundan itibaren meydana gelen önemli olayları kara mizah yoluyla ve mecazi bir dille anlat…

youtube.com/watch?v=QI5aXPC_0Fs

youtube.com/watch?v=5JJ4etAJ_BQ

• yakarsa-dunyayi-garipler-yakar_753757_m.jpg

youtube.com/watch?v=YgGzAKP_HuM

• Aleyküm Selam.

youtube.com/watch?v=DtT62uw2LGE

• Quote from -maxwell-: “Quote from Spirited Away: “Bu konuyu çözecek taraf Almanya'dır. Biz oyuncular ne zaman ki oyuna para yatırmayı bırakırsak onlarda bir şeylerin farkına varıp sıkıntıyı çözmeye uğraşır. Bunu Tr oyuncularının birlikte hareket edip uygulayacağını düşünmüyorum. Yani yıllardır ve halen boşa adalet aranıyor forum/ticket sisteminde. ” Tr serverleri birbir eriyor zaten .. Bu kadar adam, bu kadar şikayet .. Hiç mi birşey olmuyor , o zaman daha da ileri taşımak icin gayret ederiz . .…

• Quote from alptekincakar: “Quote from Spirited Away: “Geçen söyledim yanında bulgur pilavı geldi. Daha önce yediğim bir yer olmasına rağmen bu sefer güzel gelmedi. Kebap algımı değiştirdin @alptekincakar ” yanında bulgur pilavı gelince önce teşekkür ediyoruz, sonra tabağı birinin kafasına doğru fırlatarak bu adana kebabı değil diyoruz ve derhal mekanı terkediyoruz ” Açtım yapamadım... AFFET.

• Bu konuyu çözecek taraf Almanya'dır. Biz oyuncular ne zaman ki oyuna para yatırmayı bırakırsak onlarda bir şeylerin farkına varıp sıkıntıyı çözmeye uğraşır. Bunu Tr oyuncularının birlikte hareket edip uygulayacağını düşünmüyorum. Yani yıllardır ve halen boşa adalet aranıyor forum/ticket sisteminde.

youtube.com/watch?v=SEAqGBt1bqg

• Quote from alptekincakar: “Quote from WhiteGh0st: “Neden çok boş hissediyorum, var mı bilen? ” Quote from pssiko: “Hobimiz yok hobimiz, bi uğraş lazım Ya da ne bileyim derdin tasan yoktur, ya da azalmıştır ” @pssiko haklı hobi edin baktın olmuyor başka bir çare bul veya git bi acılı adana ye moralin düzelsin ” Geçen söyledim yanında bulgur pilavı geldi. Daha önce yediğim bir yer olmasına rağmen bu sefer güzel gelmedi. Kebap algımı değiştirdin @alptekincakar

• Protesto Ediyorum

Laikliğin elden gidiyeah olmasını