Search Results

Search results 1-20 of 237.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merak ettiğim husus Bu forum birleşme olayı acaba gelen istekler doğrultusunda bir adım mıydı yoksa şirketin klasik olarak yaptığı bir şey mi acaba? Eğer bu istekler doğrultusunda işliyorsa o muhattabı bulup oyuna yönelik oyuncu isteklerini de söylemeliyiz.Yok sürecin getirdiği bir şeyse söyleyecek bir şey yok malesef

• Savaş roundu ares server ında 5 dk Mesafeler de daha kısa. Borsa fiyatları da farklı diğer server lara göre. Altın yağması da var.O anlamda bu tarz istekleri karşılayan bir server aslında. Eski serverlarda hepimizin hesaplar yatıyor o kadar yıllık emekler aslında çöp oldu biraz onun muhabbetindeyiz sanırım.Ona bir çözüm gerekiyor :)

• Quote from SUR: “Şu dünya birleştirme bir halledilsinde Allahın izni ilede diğer tüm sorunların hakkından geliriz ” Oyun dinamik bir şey sürekli yenilik ve değişim istiyor. Birleşmeyi 1 sefer gördük.Şu andaki monoton durumu 1 sene bozar ama sonra yenilenme ve değişim devam etmezse yine aynı kötü-monoton sirkülasyona girer.

• Quote from Audience: “Quote from eskindereli: “tapınak sorunu bence çözülmeyecek kadar karmaşık değil. ben olsam şöyle yapardım adadaki agoraya bir oylama sistemi koyardım. o adadaki tapınağın dönüşebleceği tapınakları belirtir adadaki her oyuncuya o adada sahip olduğu şehir kadar oy hakkı tanırdım. burada şöyle bir sıkıntı olur diyeceksiniz adalardaki tapınak dağılımının dengesi bozulur diyeceksiniz mesela bunun içinde bir adada örneğin örse oy kullanan biri başka adalarda örse oy kullanamaz ” …

• 23 maddeyi de okudum. @Audience eline sağlık bir farkındalık oluşturdun Tr forumunda.. Aslında verilen cevaplar ışığında oyuna yenilik gelmeyeceği,yatırım olmadığı,oyuncuların kimsenin umrunda olmadığı açıkça dile getiriliyor.Şimdi soruyorum: -Tapınak sistemi yoktu.Bunu oyuna dahil edip bütün savaş sistemini oyun sistemini değiştirmediler mi? -Slot sistemi diye sistemle de nerdeyse tüm savaş tabanı değişti. -Şu animasyon ve kuşlar geldi.(En gereksizi ve boştan yere internet yiyip yüklenmeyi yava…

• Tazesinden oHFx6D.png kzCJkZ.png

• Ambrosia başarıları

D O KT O R - - Öneriler

Kesinlikle katılıyorum Oyun geliştiricilerini çok vasat buluyorum ikariamda Başarı sistemi geldi.Yalnız bu geliştirilebilir bir şey. Yalnızca amb ödülü değil asker paketleri ile alakalı da eklemeler ve geliştirmeler yapılmalı. Sparta diye asker var uzun süredir süs olarak duruyor.Onun paketi neden yok mesela vs vs

• Baro İttifakı Savaş Raporları

D O KT O R - - Skiron

Güzel Raporlar Keyifli savaşlar diliyorum

• elegant

• Aklına bir şey takıldıkça yazarsın.Buralardayız..

• Selamlar 1) Tek inşaatçı var malesef.Aynı anda her şehirde tek bir inşaat yapabilirsin 2)Gereken araştırmaları yapmadan kuşatmayı açamıyorsun. 3)Spartalı geçtiğimiz yıllarda ambrosia karşılığı alınan bir askerdi.Hoplitten güçlü deve göre zayıf.Altın maliyeti yok.(300 adet 80-90 ambrosia gibi bir şeydi) Konusu açılmışken sparta tarzında birim ve gemiler gelmeli oyuna.Asker-Gemi paketleri de daha çeşitli olmalı diye öneride bulunayım bu vesileyle İyi oyunlar

• CM4WDI.png

• Sohbet

D O KT O R - - Etkinlik Alanı

Senede 3-5 amb veriyorlardı.Onu da çok gördüler

• k603HS.png

• Merhaba arkadaşlar İttifağımızla bu hafta AYIŞIĞI LEGEND(HSHS) ittifağına ve server 2.si mathilda adlı oyuncuya oplar düzenledik. İyi seyirler UIg4uj.png MmixBA.png 23t3mR.png 1rTyXK.png yATtuE.png XzjH3P.png Ongbe0.png gqu9Fq.png Dmunae.png nQStiF.png F1EBMD.png GRYZK8.png 0xUeLw.png pVAvST.png IjA3rM.png ZdbQDV.png

• Oyunun oyun olduğu bilincine sahip,beraber olmaktan keyif alan,sevgi-saygı çerçevesinde hayatına yön veren kişilerden oluşan samimi bir ekibiz. Yaptığımız savaşlar,yağma raporları,fethettiğimiz-bayrak diktiğimiz adalar ve oyuncuları sayfamızda paylaşacağız. İnşallah Lipse ve İkariam'a güzel kaliteli bir ittifak sayfası kazandıracağız 4wxpAV.png cjQzzq.png

• Tebrikler Nice güzel galibiyetlere..kıyım da ctb de yenilmiş oldu.Depo bekledik ama 30m depoları da yokmuş görmüş olduk :)

• Lips Genel Sohbet Odası

D O KT O R - - Lips

Quote from artunius: “unutmam rahat ol o konuda geleceğiniz zaman sadece benim şehirlere gelin benden bir şey çıkmayınca adadaki arkadaşları karıştırıyorsunuz sonra casusları yollayın bakalım şehirlerin sülfür kokmasını bekleyeceğim birde geleceğiniz zaman haber ediverin de üzüm falan ayarlayayım boş gitmeyin sonra CBR 1000RR misafiri iyi ağırlamıyor diyorsunuz Quote from D O KT O R: “Quote from artunius: “Buyur gel her zaman bekleriz Koordinati da vermistim zaten 3-4 sayfa önce Deposuna güvenen…

• Lips Genel Sohbet Odası

D O KT O R - - Lips

Quote from artunius: “Buyur gel her zaman bekleriz Koordinati da vermistim zaten 3-4 sayfa önce Deposuna güvenen icraat yaptiğını sananları bekliyorum Birde benim şehirlerin yerine iyi bakıverin sonra heyecanla ittifaktakilere saldirip pardon yanlışlıkla oldu diyorsunuz ” Bu yazdıklarını unutma