Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Notosun Tadı Kaçmaya Başladı

Seaman - - Notos

Bu server bitmiştir hayırlı olsun . 1 ay boşa emek vermişiz. adamlar savaşı kaybetmeye başlayınca depo açıyor. bi tane getirdiler dağıttık yetmedi bi tane daha getirdiler onu da dağıttık yine yetmedi ares geldi manga ve saymayacağım diğer dostları geldi serverin alayından asker gemi aldılar. Yetmedi hiç biri dağıttık attık adayı full aldık . bi kara savaşı kalmıştı az bişey onda da bizim üstünlüğümüz vardı . Bunca şey de yetmedi arkadaşlar . üstüne şimdi kaybedeceklerini anlayınca bi tane daha h…

• Notosun Tadı Oyun-1 Perde-1

Seaman - - Notos

kanıtlarım oyunu bıraksın falan demiş hala onun nasıl oltaya getirdiğimizi anlamamış . onlar oyundu BB . Anla artık . Zor olacak senin için ama anlamalasın bişeyleri artık . ayrıca senin 3-4 m generalli 2 t altınlı hesabın nerde. Phide ittifaktan yardım mı dileniyor yoksa

Seaman - - Notos

Gözleriniz kanamasın kardeşlerim . Buyrun bu yazı tipiyle de atayım . İyi oyunlar ------------- Yazar : Seaman Oyuncular:Seaman, Michael Corleone , ÇılgınTürk Herkese selamlar güzel insanlar , size bazı şeyleri açıklamak zorunda hissediyorum kendimi . Mesajım biraz uzun olacak ama her satırını okumanızı tavsiye eder şimdiden iyi oyunlar dilerim . Bildiğiniz gibi güzel bir oyun çevirdik . Bu oyunun nasıl geliştiğini anlatayım size şimdi . tekrar tekrar ismini kullanmayacağım Boyunbeyiyi BB olarak…

Seaman - - Notos

Yazar : Seaman Oyuncular:Seaman, Michael Corleone , ÇılgınTürk Herkese selamlar güzel insanlar , size bazı şeyleri açıklamak zorunda hissediyorum kendimi . Mesajım biraz uzun olacak ama her satırını okumanızı tavsiye eder şimdiden iyi oyunlar dilerim . Bildiğiniz gibi güzel bir oyun çevirdik . Bu oyunun nasıl geliştiğini anlatayım size şimdi . tekrar tekrar ismini kullanmayacağım Boyunbeyiyi BB olarak kısaltacağım bu yazımda . Zira uzatılacak bir yanı yok zaten . Hepiniz BB nin nasıl bir oyuncu …

Seaman - - Notos

notosun tadı çıkmaya başlayacak çok yakındır

Seaman - - Notos

buraaak sen beni az çok tanırsın eskiden dostumdun . ihtiyacım mı var ismini bildiğin 9 kişiden fazlasına ? 10 kişi diyorum sana . hazır ol . haberlerini alıyorum eteklerin tutuşmuş asker bastırıyomuşsun herkese böyle devam aslanım . çok kolay olsun istemiyorum ben de

Seaman - - Notos

ne dedim ben ahahahah yeşilleri tam da buraya astığımda merkezimiz belliydi geldiniz helal olsun diyebilecek misiniz bakalım

Seaman - - Notos

kaçmaz o kaçmaz . yeri belli adresi belli . icraat icraat diyen adam en kötü kesilir yine de kaçmaz eminim ben . o kadar da şey değildir

Seaman - - Notos

onlardan arta kalan size yeter ceyhunum sıkıntı yok

Seaman - - Notos

bizim dostumuz belli aslanım . 2. kez hataya düşmeyiz. fazla dosta da gerek yok zaten . tayfunum yeter . bakalım bir iki gün sonra tebrik etmeyi de bilecek misin . zindan adasından sonra yeni oyunumuz ihanetin bedeli herkese iyi seyirler ben de çok eğleniyorum . o eğlenen arkadaşlar yalnız değilsiniz . bakalım bu işin sonunda en çok eğlenen kim olacak çılgın seni

Seaman - - Notos

eğlenmeye hazır olsun herkes fire için basmıştık normalde gp leri . tam da zamanına geldi . kime niyet kime kısmet. habersiz mabersiz de deme sonra ha çılgın . yakında tependeyim hazır ol

Seaman - - Notos

aksiyonun büyüğü geliyor herkes hazır olsun . ben sağlam 10 adamla ihanetin bedelini ödedirken kalan üyelerim ve tek dostum clo da boş durmayacaktır. server hareketlensin az . herkes kendine dikkat etsin . çekirdekten az da bize ayır ceyhun

Seaman - - Notos

10 kişi . bu lafımı unutma . merkez adanı iyi koru . sonra haberim yoktu. gece geldin gündüz geldin anlamam . o ada kapandığı anda bitmiştir

Seaman - - Notos

herkes görecek bunun nasıl bir insan olduğunu . koalisyon moalisyon yok . bi tayfun vardır artık yanımda bu da böyle bilinsin

Seaman - - Notos

ordaki aslan arese değil sanaydı aslanım . anlamanı beklemiyodum gerçi . ha bu arada birine giderken bana ağlamazsan sevinirim bundan sonra . askerlerim senin şehrinde işgalden başka bi amaç için bulunmaz bundan sonra . bu arada sen git liderin gelsin de savaş zamanını görüşelim

Seaman - - Notos

aslan arese gerek yok . 10 kişi gelsem yeterli olur size. fazlası insanlara zaman kaybettirmekten başka bişey değil.

Seaman - - Notos

oyunu bırakmazsa öğretirsin

Seaman - - Notos

kim kimi vurmuş arkasından ? sen zamanında abi op a gidiyorum dediğinde destek atmadım mı ben sana ? bi altın istedik biraz hemen olay çıkardın itti üyeme vurdun . bu ne biçim dostluk seninki ?

Seaman - - Notos

adam düşmanlığını yapıyor tayfun bunda ne gibi bi problem var ? Hesabını tabiki göreceğiz . zamanı gelsin önce ihanetin bedeli sonrasında diğer husumetler hepsi bir bir görülecek .

Seaman - - Notos

son ana kadar bizim yaptığımız bi durum yoktu . kaç kişi ban yedi ittimden üstüne bide hesap getirdin birinci oldunuz ona mı güveniyosun sen ? .Boybeyine kızardım o kadar adam en azından hasımlığı bile hakkıyla yapıyor. Çok yanlış adamlarla dost olmuşuz bunu anladım . Tayfun demişti abi çok dosta gerek yok bi siz yetersiniz bize diye. o zaman hak verseydim keşke