Search Results

Search results 1-20 of 174.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Protesto Ediyorum

TeKSeN - - Cafe Ikariam

geç gelen adalet adalet değildir Forum mpderatörlerini şikayet ediyorum

• Feveran adlı kullanıcı bu çocuk bana.hakaret etti sayfalarda BİLDİRDİM ALOOO Gün doldu gün, GÜN GEÇTİ CEZA VERECEKSENİZ BERİN FORUMDA AKTİFSİNİZ İŞ BİRLİĞİ İŞ NBÖLÜMÜ YAPINIZ İltimas mı tanıyorsunuz bu Feveran ın tanıdığı mod mu var? Adalet istiyorum adaletttt Fastfood üstad, hani ilgileneceklerdi herkes okuduktan sonra mı İlla ceza mı alayım ben de onun gibi bi davranayım şımarık.bi.velet gibimi

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

TeKSeN - - Poseidon

Olgun davranmadığın kendi karizmanı erkeklerin, kızların gözünde düşürüyorsun ufaklık Seni ne olarak görüyorlar acaba bu forumdaki insanlar Mızıkçılık yapan bir çocuksun insanların gözünde Senin tatlı psikolojik kışkırtmalarını yerim ben ham yaparım Sana daha cevap vermiycem ismimi zikretmekten geri durmuyorsun çocukla uğraşacak vaktim yok Ceza almazsan şu foruma da uğramıycam bir daha Adminlere yazdım online oldukları halde şuan halen devam ediyorsun sanırım işleri başından aşkın Bekleyip görec…

TeKSeN - - Poseidon

Feveran Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir Şu hakaret içerikli mesajlarına rağmen modlar ceza vermiyor ya, yaşın da epey ufak, şimdi özel hayata dair tehdit de yapılamıyor yasak yani. Özel mesaj ile abi sana troll yapıyorum dedin, burada abin yaşındaki birine hakaret de ettin. Ne diyeyim ki Sen ve senin gibiler forumda oldukça insanların huzuru kaçacak. Abilerin, büyüklerin terbiyede eksik bırakmışlar seni canım ciğerim

TeKSeN - - Poseidon

• Nasıl Bir Forum İstersiniz ?

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Quote from Feveran: “Merhaba @Snape adminim bir kişinin forum hesabı kapatıldıktan sonra yeni bir hesap açıp forumu kullanmaya devam etmesini nasıl açıklayabirsiniz örneğin az önce poseidon serverinde adam hakaret etti şikayet ettik ne olucak bilmiyorum ama kapatılsa bile yeni hesap ile devam edecek yine hakaret edecek kesinlikle Belki forum kullanıcılarını kaybetmemek için bu şekildedir kurallar bilmiyorum ama hasta zihniyetli insanların forumda ne işi var diline hakim olamayan insanların burad…

TeKSeN - - Poseidon

BEN TEK SİZ HEPİNİZ Uyar mı bilmem zaten öyle oluyor

• Size Ait Olan Özlü Sözleriniz

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Güçlü; Gücünü kullanmayıp hissettirebilenlere tanınmış ayrıcalığı olan kimsedir

• İyi geceler diyoruz pssiko arkadaşım

• Sen gel baltala diye açtım he canım he

• tek kelimeyle ruh halini anlat

TeKSeN - - Forum Oyunları

Sabırlı

• Protesto Ediyorum

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Mesajlarımı cevaplamayanları

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Ramazanda boza mı içiliyordu Hmmm

• Geceleri yargılayan tüm arkadaşlara selam olsun Gece yarınız Gece yarınızdan güzel olsun

• 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Ben latife yaptım kendisine Post sayısıyla diyecek bir şey yok zaten, O bunu hak ediyor Süpürgeyi de dekorasyon amaçlı hediye ettim kargoda yola çıktı

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Bir adama kırk defa bişeyi söyleysen, kabul etmese, bırakırsın yakasını yahuu Olmuyo demek ki Söylemeyle, zorla bu arkadaşın ben olduğunu kabul ettireceksiniz. FORUMA bana bir entrika oynandı çözmeye geldim Kendim buna alet oldum vay arkadaş ne günlere kaldık Kim bu eagle nerdedir link atın özele kendisi sohbetime mazhar olabilirse karşılıklı fikirlerimizi tokuştururuz

• tek kelimeyle ruh halini anlat

TeKSeN - - Forum Oyunları

Meraklı, tuhaf ve kalp kırıklarını onaran bir rehber gibi hissediyorum atışlarım fazlalaştı gibi

• Fosil Üye

TeKSeN - - Yardım ve Sorular

FastFood konuyu tarafıma cevapladı. Ben 1500 mesaj atana kadar 3 sene geçer kurallar bana uygun değil; KurtCiğeri'nin dediğine geldim. Az ve Öz olsun yazdıklarımız Chriger ilgi ve alakan için teşekkür ederim.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

TeKSeN - - Cafe Ikariam

Pek tarzım değil ama birine hediye ediyorum bu şarkıyı : ) youtube.com/watch?v=fmmgDsc1s5s

• Bu denli ayrıntılı bir istatistiği elde etsen bile sağlamasını sağlamak güç olur. Şöyle düşünebilirsin; havantopu birimini geliştirdin +3 sura bir faydası pek olmadı ama diğer askerlere ve genel savaş gücüne etkisi olur gibisinden... Ya da cephanede doldurt boşalt yapıyorsundur savaşlarda, geri çekip tekrar bi kısmını yolluyosun mesela; senin havanların gelişmediyse mucitte daha fazla doldurt boşalta ihtiyaç duyarsın gibi Ne yoruyosunuz kafanızı; tüm araştırmaları bitirin, binalarda belediye ve …