Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Skiron Genel Sohbet Odası

Ravenna - - Skiron

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, ordusu ve donanması sıfırlananlar var sanırım. Bugün cumartesi olduğu içinde hala uyanıp oyuna bakamamış insanlar olabilir. Bu durumda oluşan zarar artacaktır. Bilginize.

Ravenna - - Skiron

Quote from FastFooD: “@Avukat Destekliyorum, mail atabilirsiniz. ” Gerçekten merak ediyorum. Şu ana kadar bu konu hakkında buraya yazmak dışında ne yaptığınızı öğrenebilir miyim? Bana şey gibi geliyor; kahvenizi demleyip sigaranızı yaktınız, youtube da takılırken arada bir konuya girip yazı yazıyormuşsunuz gibi geliyor.

Ravenna - - Skiron

Yahu kardeşim, bana ne ambrosia dan. Dün toplamda 40 tan fazla bina bastım ve bunun için sürekli gemilerle hammadde aktardım. Ambrosia almak 1 dk lık bir iş. Burada herkes yaşananları anlatıyor, siz hala "yok canım olmaz öyle şey" diyorsunuz. Yok efendim ticket açın, yok efendim gelecek güncelleme ile düzelir vs vs. Ne yapacak bunca insan tekrar bina basmak için güncellemeyi mi bekleyecek? Diyelim ben kalan sağlar bizimdir diyerek gelişime devam ettim hoop bi güncelleme bina benim bastığımdan da…

• Örsün bol olduğu bölge

Ravenna - - Yardım ve Sorular

31.5 Mermer ve 32.5 Üzüm adalarında örs mevcut ancak pek merkezde değil.

• Yeni server saati

Ravenna - - Yardım ve Sorular

Dağıtıma merkezden başlıyor ve son aksiyon (söm atma, şehir taşıma vs) neredeyse o bölge ve çevresinden devam ediyor.

• div class="content allypage" bunun altına yeni satır açıp a href="RESİM LİNKİ"></a bunu eklemeniz lazım. Bu harici ittifak sayfası içeriğini eklemenizi sağlar. Yazdığım koddaki her şey 'ittfağın adı, resim vs' hepsi yandaki küçük sekme ile alakalı. Mesaj linkini ise şöyle alabilirsiniz: 'Lider, General, İçişleri' her kim ise ada haritasında ismine tıkladığında mesaj gönder butonu çıkıyor. Ona sağ tıklayıp yeni sekmede aç dediğinde, açılan sayfadaki linki tamamen kopyalayın ve link yerine yapıştı…

• Her satırdaki yazıların başına "<" sonuna ">" koymanız lazım. Direk kod olarak koyarsam bozulabilir diye düz metin olarak yazdım. Content allypage altına yeni satır açıp ana sayfanızda koymak istediğiniz resim ve yazıları da "a href="RESİM"></a" olarak ekleyebilirsiniz. Başına "<" sonuna ">" koymayı unutmayın =) div class="content allypage" div style="margin:-1410px 0px 0px -472px;float:left;" div class="dynamic" h3 class="header"> İTTFAĞIN ADI </h3 div class="content" table width="100%" tbody t…

• Yönetimin tutumsuz davranısları

Ravenna - - Kaikias

Quote from Balamir: “Quote from Ravenna: “Quote from Feveran: “arkadaşım şunu sabahtan beri söylüyoruz hala anlamadınız proxy vpn zemmate gibi programları siz kapatsanızda oyuna girdiğinizde sistem otomatik açar ” Sistem otomatik olarak açmaz, sen ne zaman istersen o zaman açarsın vpn programlarını ” Türkiye'de Wikipediaya dahil erişim sağlanamadığı gerçeğini biliyorken bu yaptığınız yersiz. Proxy konusunda anlamadığınız şeyi yineliyorum,yetkili sen bu programları ikariama girişte kendi yararına…

• Yönetimin tutumsuz davranısları

Ravenna - - Kaikias

Quote from Feveran: “arkadaşım şunu sabahtan beri söylüyoruz hala anlamadınız proxy vpn zemmate gibi programları siz kapatsanızda oyuna girdiğinizde sistem otomatik açar ” Sistem otomatik olarak açmaz, sen ne zaman istersen o zaman açarsın vpn programlarını

• Barbarı bırakıyorum asfafasjg

• 1) İlk Golü Hangi Futbolcu Hangi Atar ? Fernandao 2) İlk Gol Kaçıncı Dakikada Gelir ? Dk 37 3) İlk Sarı Kartı Kim Görür? Mehmet Topal 4) Kim Kazanır?Fenerbahçe