Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yönetim Şekli

Jentastic - - Yardım ve Sorular

Demokrasi nasıl peki? Mutluluğu arttırıyormuş nüfus için gerekli olmaz mı ?

• Yönetim Şekli

İyi günler Arkadaşlar hangi yönetim şeklini kullanmam konusunda kararsız kaldım. Demokrasi ile yönetim en cazibi gibi geldi ama pek bilgi sahibi değilim Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

• Oyuna Güncelleme Şart

Travian , Travian kingdoms diye birsey çıkardı bayağı oldu ama Ikariamda bu tarz birşey yapsa gerçekten iyi olur.Hem görüntü olarak güzelleşti hem de içerik arttı.Ayrıca oyun biraz daha hızlandı.

• Yeni Oyuncu

Quote from Feveran: “Quote from Jentastic: “resimag.com/p1/6f81d14c13.png Burada şehrim ” Üç boş yeri müze+yığın sahası+depo için ayırabilirsinBürokrasi araştırmasını yaptıktan sonra bir yer daha açılacak bina dikmen için orayada deniz haritası arşivi dikmeni tavsiye ederim Eğer şehir pose örs veya rodos bu üç tapınakdan birindeyse ormancı kulübesini yıkıp tapınak dikmeni ve bundan sonraki sömürgelerinide bu üç tapınağa dikmeni tavsiye ederim Eğer başka bir tapınakdaysa tapınak dikme boşuna diğe…

• Yeni Oyuncu

VAbbQ0

• Yeni Oyuncu

resimag.com/p1/6f81d14c13.png Burada şehrim

• Yeni Oyuncu

Quote from Feveran: “müze-yığın sahası-depo(minimum 2 tane bence) Kristal şehrinde mucit atolyesi bir yer ayır asker geliştirmelerini yaptıktan sonra yıkarsın binayı-taverna-vali konağı(başkentinde saray sömlerde konak bulunur konağın seviyesi sarayın seviyesinden düşük olursa şehirlerde yolsuzluk çıkar üretik düşer) ve istihbarat merkezi her şehrinde olmalı Kesinlikle agresif yani savaşçı olarak oynamanı tavsiye ederim oyun savaş oyunu zaten kısa sürede çözersin savaş sistemini Savaş dışında am…

• Yeni Oyuncu

Teşekkürler

• Yeni Oyuncu

Ben Pan Sunucusundayım Nickim:Jenntastic

• Yeni Oyuncu

Teşekkürler cevaplar için

• Yeni Oyuncu

Birde son olarak Nüfus neye göre artıyor?Yada Artış hızı neye göre yükseliyor ?

• Yeni Oyuncu

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba Ben oyuna yeni başladım birkaç sorum olucak (yukarıda bir konu daha gördüm ama kendimde açmak istedim ) 1-) İlk şehrimde olmazsa olmaz dediğiniz binalar hangileri ( kurmam gerekenler ) 2-) Bulunduğum adada agresif bir şekilde oynayıp mı gelişmeliyim (sürekli yağma) yoksa zamanla ve sadece barbar köylerine saldırarak mı 3-) Altınları kargo gemisi almak dışında nasıl kullanabiliyoruz 4-)İleride Ambrosia almak gerekli olucakmı? 5-)Araştırmalarda önceliği neye ve…