Search Results

Search results 1-20 of 555.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Gabri258 - - Cafe Ikariam

Quote from Feveran: “Şunu bırakıp kaçayım @MavroBela( Arada gel ya özletme kendini sana çok soru sorarım ben bu gidişle buralarda olurmuyum bilmiyorum artık belli değil orası) @Gabri258(Teskereni aldıktan sonra bekliyorum capslerini özledik valla) ” nasip kısmet artık askerden sonra oyunlara pek bakacağımı sanmam:)

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Gabri258 - - Poseidon

sago oyunu bıraktıgım gece kardeşim 2 tl lık bi oyun kasası almış içinden 158 tl lık esya cıktı hemen sattım 2 tane oyun aldım o kadar zevkle oynuyorum kı aksamları 150 tl ye ambro alsam bu kadar zevk almam :)

Gabri258 - - Poseidon

Bugün seni ozan olarak yaratmayan mevlam için ne yaptın ey ahali?

Gabri258 - - Poseidon

1.Cebinizdeki parayı dövüştürmenin resimli versiyonu="ikariam" 2.Parası çok olan "güçlüyüm kestim hahaha " 3.Parası az gelen"hile yaptınız siz zaten böylesiniz şöylesiniz" 4.oyunu gizliden oynayıp madara olmamak için nick belli etmeden herkese laf atan ve bundan zevk alan tayfa(ozan vb) İkariamın kısa özeti ama oyunu bırakınca anladım meğerse biz boşuna savaşıyormuşuz boşuna oynuyormuşuz o kadar da zevkli değilmiş bu oyun:)

Gabri258 - - Poseidon

Quote from Ozann: “Quote from sagopa52: “Benim ” hayir benim ” rüzgar yapma otur aşağıya @Ozann

Gabri258 - - Poseidon

en son 3 depo vardı kaç tane oldu şu an:)

Gabri258 - - Poseidon

Quote from sagopa52: “Devamı nı tahmin edebiliyom az çoknp sırada jai geliyor sopayı alanı bazukayla vuruyor son user bükücü sonuçta ve çokta ciddi ” Jai kim ya dünkü mod gelmiş kitabı acıp şu şu diyo adam yanlışlıkla ban attı ya onu gordum daha da şaşırmam:) snape den fırça yemiştir kesin

Gabri258 - - Poseidon

Neyse salla sago cok ta ilgilenmıyorum artık arada girer yazarım okurum:) geçen bi rüya gördüm ara sokakta @Chriger ile @Ozann kol kola girmiş oturuyorlar etrafta kımsecıkler yok yerde bi tane baseball sopası var göz göze geldık sopayla sonra onlara baktım rüya bitti nalet olsun:(

Gabri258 - - Poseidon

@CrazY-GeneraL- eyw cılgın generalim:) @sagopa52 tunahan belki benım pc den benım bilgisayardan yazdı o yazıyı ne alaka ?

Gabri258 - - Poseidon

Quote from sagopa52: “Quote from ByMFG-23: “Sen niye bıraktın ki dostum? Halbuki server tam senlik olmuştu. ” Para bitti kaçtı ” Benim oyuna para yatırmadıgımı herkes biliyo bi sen mi bilmiyon:)

Gabri258 - - Poseidon

Quote from sagopa52: “Quote from Gabri258: “Oyunu bıraktık bütün server birbirine girmiş şansa bak... Bu arada @Chriger bugun kulagını çınlattım yine helal et ” Hüseyin abi k.bakma diğer heaabını ben reportladım biliyon banlık durum görünce elim ayağım titriyor ” o hesap niye banlandı ki anlamadım? sıkıntı yok banla gitsin :) Quote from ByMFG-23: “Quote from Gabri258: “Oyunu bıraktık bütün server birbirine girmiş şansa bak... Bu arada @Chriger bugun kulagını çınlattım yine helal et ” Sen niye bı…

Gabri258 - - Poseidon

Oyunu bıraktık bütün server birbirine girmiş şansa bak... Bu arada @Chriger bugun kulagını çınlattım yine helal et

Gabri258 - - Poseidon

Quote from Ozann: “tamam mi oturdu mu herkes yerlerine basliyoruz ” şu ozanı bana canlı getirin ne istiyorsanız maddi imkan yettiğince karşılayacam

Gabri258 - - Poseidon

Quote from Chriger: “Quote from Gabri258: “Beni forumdan banlayan mod sana güzel saydırdım haberin olsun ” Görevimiz efendim, her zaman. ” Mod dediğin kişi görevi gereği üyelerle içli dışlı sohbetlere girmemeli bir ağırlığınız olmalı ban yeme korkusuna herkes size yaranmaya çalışıyor ve başarıyor da

Gabri258 - - Poseidon

Beni forumdan banlayan mod sana güzel saydırdım haberin olsun

Gabri258 - - Poseidon

Biri şu ozanı dövsün Quote from Ozann: “yavvv 2 dakika goygoy yapcaz dur cagirma oraya kimseyi ”

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

youtube.com/watch?v=LM_H6oNT8JA

Gabri258 - - Poseidon

Quote from Ozann: “Quote from Gabri258: “@Ozann dolanma ayakaltında sesin çok çıkıyor git başka yerde konuş burası bizim mekan sana yasak burası ” al bi kucuk eniste daha bulabilirsen ziyaretime gel pose de ” Bu ozanın poseidon serverında kullandığı hesabı bulup kanıtlayana 100k kaynak vericem hadi bakalım sözüm söz herkese duyurulur

Gabri258 - - Poseidon

Quote from Ozann: “bu kadar seviyesizlesme gabri oyun oyna ” Git burdan olm ne yüzsüz adamsın istenmıyorsun burda sevmıyoruz seni diğerleri kalabilir sadece sen git

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

Quote from Feveran: “Hüseyin abi daha önce bunu yapanların başına çok kötü şeyler geldi Birini 3 harfliler çarptı Birisi vardı mesela iflas etti Başka biri vardı o en kötüsü 3 gün boyunca zorla arsız bela dinlettiler Sonra pişman olma bak ” Biz zaten mahvolmuşuz daha ne olabilir ki... Murphy kanunu ne der? Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa,ters gidecektir...