Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from gofret2013: “Ben zaten diğer serverdaki hesabını alphada getiripte ip paylaşımı yapanlara bir şey demiyorum.benim dediklerim alphada oyunu bırakıpta arkadaşlarına verenler için. Mesela ahmet,mehmet,hüseyin,Murtaza vs vs adlı oyunu bırakan kişiler bu hesaplarını Cem diye birine bıraktılar. Bu 9 hesabında Mail adresi farklı,açılış tarihleri farklı.Cem'de bu 9 hesapla ip paylaşımı yaptı. Bu kurallara uygunmudur..fastfood Ferhat abi cevaplarsa sevinirim. ” Ben sadece bu sorumun cevabını a…

• Kurallarda hesap devri ban sebebidir diye hala yazıyor. Kurallar 2.9 kullanıcı hesabını gameforgenin izni olmaksızın devredemez. 2. Giriş bilgilerinin 3.cü kişilerle paylaşılması yasaktır. Bunlar şu anda geçerli kurallar

• Quote from gofret2013: “Ben zaten diğer serverdaki hesabını alphada getiripte ip paylaşımı yapanlara bir şey demiyorum.benim dediklerim alphada oyunu bırakıpta arkadaşlarına verenler için. Mesela ahmet,mehmet,hüseyin,Murtaza vs vs adlı oyunu bırakan kişiler bu hesaplarını Cem diye birine bıraktılar. Bu 9 hesabında Mail adresi farklı,açılış tarihleri farklı.Cem'de bu 9 hesapla ip paylaşımı yaptı. Bu kurallara uygunmudur..fastfood Ferhat abi cevaplarsa sevinirim. ” operatör abilerimiz sanırım çok …

• Ben zaten diğer serverdaki hesabını alphada getiripte ip paylaşımı yapanlara bir şey demiyorum.benim dediklerim alphada oyunu bırakıpta arkadaşlarına verenler için. Mesela ahmet,mehmet,hüseyin,Murtaza vs vs adlı oyunu bırakan kişiler bu hesaplarını Cem diye birine bıraktılar. Bu 9 hesabında Mail adresi farklı,açılış tarihleri farklı.Cem'de bu 9 hesapla ip paylaşımı yaptı. Bu kurallara uygunmudur..fastfood Ferhat abi cevaplarsa sevinirim.

• Yöneticilerim selamlar. İp paylaşımı hakkında sorularım olacaktı. 1-Kurallarda aynı kişi 10 hesap açabilir ve ip paylaşımı yapabilir diyor. Okeymi okey. 2-Kurallarda aynı cafe,okul ,iş yeri vs vs de oynayanlar 10 adet hesaba kadar ip paylaşımı yapabilir diyor. Okeymi okey.. 1 numaralı kuralda aynı kişiler açabilir,2 numaralı kuralda farklı kişiler açabilir diyor. Peki hesabı bırakanlar oluyor.hesap şifrelerini arkadaşlarına veriyorlar ve hesabı devretmiş oluyorlar.yani hem şifre paylaşımı,hemde …

• İkariam tarihinin en büyük terhisi

gofret2013 - - Alpha

Yıllar geçsede Konyalı değişmez.savaşmayıda bilmez.

• Alpha Genel Sohbet Odası

gofret2013 - - Alpha

Bu arada bende bakanlıktayım. Ama senin gibi 20 saat oyunda değilim. İşimi layıkıyla yerine getiriyorum. Aldığım maaşı hakediyorum.

• Alpha Genel Sohbet Odası

gofret2013 - - Alpha

Bu savaşın çıkmasına sebep KONYALI dır.mehmet abi buna teke tek savaş teklif etmiş. Konyalıda korkudan annem hasta oyuna giremiyorum demiş.o DA tamam demiş efsane boğa ya yönelmiş Ne hikmetse annem hasta oyuna bakamıyorum deyip teke tek savaştan kaçan KONYALI 7/24 da sirkülerinde onlinmiş. KONYALI ayıp sana valla Hastam var diyeceğine korkuyorum deseydinya

• Bu işin tek çözümü nasılki hesap taşınırken tüm müze antlaşmaları siliniyor.gp ve altınlar da silinsin.o Zaman bu işten kimse para kazanamaz Ahıskalı gibi parasına güvenip oynayanlarda caka satamaz. Oh ne ala.ver parayı al gp yi.ver parayı al altını. Fastfood comamız bu işe çözüm bulur.ben buna inanıyorum

• Saygıdeğer Fastfood comamız ikariamın fakir bir oyuncusu olarak yazıyorum.zenginlerin ikariamı ele geçirmesinin Nasıl önüne geçeceksiniz. Alpada cezalandırıcı bastı parayı 15 milyon gp li 2 milyar altınlı ihtiyar1 İ başka serverdan getirdi. Ahıskalı bastı parayı 3.5 milyar altınlı mahşer-İ azap adlı hesabı başka serverdan getirtti.12 saatte tüm altını kendisine aktarttı.. Bu ilk değil geçen senede hayrettin,KAYILAR,filinta,ze-se,Cavidan ve aklıma gelmeyen 5-6 hesap daha getirttiler. Başrollerde …

• Nereye kadar

gofret2013 - - Genel Tartışma Bölümü

Operatörleri ve fastfodu makaraya alan kim veya kimler ?? Sadece alphadamı var bilmiyorum. Son dönemde sürekli 1 den 30 a kadar veya 40 a kadar hesaplar açılıp korsan puanı topluyorlar.naz lar sude ler cano lar havada uçuşuyor.oplar sadece bunları banlıyor.bunların arkasındakileri bulamadıkça bunlar operatörlerle dalga geçer gibi yeni hesaplar açıyorlar. Dalga geçer gibi haha1 den haha35 e kadar hesaplar açıldı.banlandı. Şimdide zuhaha diye ve kiraz diye açmışlar. Ada'mlar kaçıyor.oplar kovalıyo…