Search Results

Search results 1-20 of 177.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tapınak Sayısı

General_35 - - Yardım ve Sorular

Quote from Kleomenes: “Ors bulunan ve tapinagin olan adanin inanci 100 olacak yani 5lvl olacak ozaman sinirsiz olacak 5 sehir bence idael 2 saatten bisey olmaz ” çok karışık bu olay 4 adada 6 şehrim var 1 adada 1 şehre 5.seviye kurup sadece o adada rahip çalıştırınca sınırsız kullanabilirim diye düşündüm bütün adalarda tapınakları 5.seviye yükseltip hepsinde rahip çalıştırıp hepsinde inancı %100 mü yapmalıyım

• Tapınak Sayısı

peki benim 6 örs şehrim var 2 tanesi mermer örs 2 tanesi üzüm örs 1 tanesi kristal örs 1 tanesi sülfür örs ben şimdi 5.seviye örsü sınırsız bir şekilde bekleme olmadan kullanmak istiyorum bana tam olarak ne yapmam gerektiğini söyler misiniz ?

• Tapınak Sayısı

Quote from Kleomenes: “Seviyeleri 5 olması lazim bir 5 digerleri 1 olursa olmaz ” bu sınırsız dediğimiz şey sadece örs tapınağının bulunduğu adalardaki şehir sayımız ile alakalı değil mi ? bizim şehirlerde kurduğumuz tapınakların bir ilgisi yok diye biliyorum onlar sadece etkisini belirliyor

• Tapınak Sayısı

Quote from Kleomenes: “tamam işte doğru hesaplıyor nesi yanlış? ” örs de 6 tane şehrim varken ve teokrasiyi seçmişken sınırsız olması gerekmez mi ? 2 gün 19 saat ne demek anlamadım

• Tapınak Sayısı

Quote from Kleomenes: “Aradığın cevaplar burda Tapınak Süresi ” Hesaplar yanlış çıkıyor Teokrasiyi seçtim 5-1-1-1-1-1 yazdım örs için 2 gün 19 saat diyor ?

• Deneyler

Deneyde verilecek araştırma puanı neye göre belirleniyor ? istenen kristal miktarı bunun 2 katı ve optik ile azaltılabiliyor ancak verilecek araştırma puanının nasıl hesaplandığını bulamadım

• Tapınak Sayısı

örneğin 7 ayrı örs adasında şehrimiz var sadece 1 örs adasında tapınak 5.seviye diğerleri 1.seviye 5.seviyede olanda inanç da 5.seviye için yeterli ise sınırsız olarak kullanırken 1 tane 5.seviye olması yetiyor mu ? birde uzaktan sömürge atılıp yapılan yağmalar için önce kristal adalarını yağmalamak mantıklı mıdır ? deney yapıp taşıma masrafından kurtulmak için ? akademinin seviyesinin bir önemi var mı ? 1.seviye akademide büyük deneyler yapılamaz mı ? sanırım teokrasi olunca 6 örs 5 poseidon sı…

• Tapınak Sayısı

Quote from Kurtcigeri: “Yükleme ve taşıma için zaman kazanmak istiyorsan , Pose ve hermes e kur. rodos gereksiz ” poseidon ve hermesde sınırsız olması için kaç tapınak gerekiyor ? 2 sine göre şehirleri nasıl bölmeliyim ? önce poseidonu tamamlayıp arta kalanları hermes mi yapmalıyım ? birde bütün tapınakların 5.seviye mi olması gerek ? içlerinden bir tanesi 5.seviye olsa yeterli mi sınırsızda hep 5.seviye kullanmak için ?

• Tapınak Sayısı

6 şehrim var hepsi örs adalarında poseidon rodos gibi tapınaklardan devam etmeyi düşünüyorum çevremde fazla oyuncu yok merkezden biraz uzaktayım merkeze 1.seviyede kalacak bir sömürge atıp yağmadan gelen malzemeleri taşımak istiyorum geceleri yağma atar kristaller ile deney yaparım taşıyabildiğimi taşırım diye düşünüyorum sizin başka bir öneriniz var mı ? 7.şehir ve devamında kuracağım şehirleri hangi adalara kurmalıyım ? 5 poseidon 1 rodos mu ? 5 poseidon fazla mı olur ? rodos gereksiz mi olur …

• garnizon antlaşması

Quote from Kurtcigeri: “Diplomat yapar . Ancak, ittifakın diplomasi puanlarını lider aktarır. ” İttifaklar arası yapılabiliyor mu ? Yoksa tüm ittifağın sadece bir oyuncuya konuşlanmasını mı sağlıyor

• garnizon antlaşması

Quote from Kurtcigeri: “Quote from -çılgın47-: “bazı kişilerde garnizon antlaşması için şehirler çıkmıyor mesaj bölünde acaba karşı tarafta diplomasi puanı olmadığında mı çıkmıyor yoksa araştırma falan yapmadığı için mi bunun hakkında bilgisi olan varmı ” Kişiler için, Teklif edenin diplomasi araştırması yapması gerekir. Teklifi kabul eden için gerek yoktur. Teklif eden 11 diplomasi puanı, kabul eden 2 diplomasi puanı öder.İttifaklar için teklif eden 12, kabul eden 4 diplomasi puan öder. Teklif …

• Alphada puanlar nasıl ? yeni açılacak serverlara hesap taşıyabilmek için orada mı açıyorlar hesapları ?

• Quote from 1905: “Alphada başla millet zaten gelişti gelişeceği kadar saldırmaya tenezzül etmezler veya hiç başlama zaten oyunun sonuna geldik son günlerini yaşıyor. ” Alphada başlayıp en son servera taşınmak da bir seçenek

• Quote from AYChampion: “Posede oyunu kavrayım Alphaya geçeyim o zamn ” Skiron en son açılan server Serverdaki özellikler Poseidon'dan daha fazla ticaret gemilerinin hızı ve savaş birimi üretim hızı fazla

• Quote from -çılgın47-: “valla dostum benim kuralları anladığım kadarıyla yasak oluyor bu dediğin şey ” Kendine sağladığı bir yarar yok ki oyuncunun karşıdaki oyuncu ile karşılıklı olarak takas yapıyor ben anlayamadım burada kurala aykırı olan yeri

• 2 oyuncu ve bunların IP paylaşımlı hesapları olsun A oyuncusunun kristale ihtiyacı var B oyuncusunun IP paylaşımlı hesabına üzüm gönderip kristal alsın B oyuncusunun Mermer ihtiyacı var. A oyuncusunun IP paylaşımlı hesabına sülfür gönderip mermer alsın Böyle bir hammadde ticareti veya altın ticareti yasak mı ? kurallara aykırı olan bir durum var mıdır ?

• Quote from Kurtcigeri: “Yakın adalarda, bazen yağma atan oyuncu limandan çıkamaz. Yağma gerçekleşmez. Gemideki mallar denize dökülür. Bu mallar civar adalardaki şehirlerin sahiline vurur. Kristal üzüm ve sülfürün çıkması o yüzden. ” Teşekkürler

• İnaktif bir hesabı sürekli yağmalıyorum Sadece odun ve mermer alıyordum şu sıralar saldırdığımda kristal üzüm sülfür alıyorum Sorum şu : başka bir oyuncunun kaynak atıyor olabileceği dışında bir seçenek var mı ?

• Quote from -çılgın47-: “Quote from General_35: “Sürekli bir general puanı taşıma altın deposu taşıma gibi muhabbetler oluyor Ben şimdi poseidon serverındaki hesabımı Skiron serverına ücretsiz olarak getirebiliyor muyum ? ” yeni açılan servere 3 ay gibi bir taşıma yapılamıyor 3 ay sonundada taşıma yapacaksan eğer taşıdığın hesap ilk 50 de olmaması gerekiyor ” - ücretsiz mi ? oyunda nereden yapılıyor bu ? - Birde diyelim deltada 51.sıradayım skirona gelebiliyor muyum ?

• Sürekli bir general puanı taşıma altın deposu taşıma gibi muhabbetler oluyor Ben şimdi poseidon serverındaki hesabımı Skiron serverına ücretsiz olarak getirebiliyor muyum ?