Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Barbar ganimetleri

gbm - - Yardım ve Sorular

Quote from awaxtuna2: “Quote from nightfire20: “Barbarlar en son seviyede 500k ya yakın hammadde verıyor benım ıse 180 gemı var yanı 90 madde taşıyabiliyor.Barbarlar son kademede ne kadar sürede kendilerine geliyorlar yani o hammaddelerin hepsını alabılecek zaman verılıyor mu?” Cevap veriyorum barbarı her yendiğinde yeniden kurulma süresi oluyor biliyosun , ilk başlarda 10 dk filan ama sonraları saatleri buluyor,sen o barbarı yendikten yani tüm barbarları öldürdükten sonra atıyorum 2 saatlik kur…

• Barbar ganimetlerinin azalmasi

Gemile ile alakalı bir durum yok malzeme vermiyorlar 1. seviye için çıkan ekran bu i.hizliresim.com/2rkjO2.jpg (demin gönderdim mi fark etmedim müşteri geldi o arada

Quote from Prinfe: “Taktik maktik yok bam bam Saka maka az gemiyle filan mi girdin yolla 10 tabe kargo gemisi alayini somur” yok maalesef gemi ile alakalı durum değil barbarlar verimiyor 1. seviye barbara yağmaya bastığında çıkan tablo bu linkten bak i.hizliresim.com/2rkjO2.jpg

yok mu konu ile net bir bilgisi olan veya önerisi olan?

Simdi soyle dostum ben tam anlatamamis olabilirim 1. Seviye 2. Seviye v.s. barbari yagmaladigimda normalde verdiginden daha az kaynak veriyor bunu yagmalamak icin 1 gun beklesem de degismedi Yeni somurge attim barbara yagmaya cikicam ama bana 1. Sevie barbar 12 odun verdikten sonra bunun bir mantığı kalmiyor Bu oyundan kaynaklanan bir hatamidir bilemiyorum Bir kac kisinin daha basina gelmiş cozum bulamamislar bende buraya yazmak istedim konuyu

O dureyi bekliyorum ama beklemeden saldirdigim.da olmusur Bu gönderdiğinizin turkcesi varmidir :)) Bir de zamanla.duzelir mi

Quote from alptekincakar: “yok barbarların kendisine gelmesi için belli bir süre var onu bekle, süreye buradan bakabilirsin” Bunu turkcesi yok mu :))) O sureyi bekliyorum ama beklemeden saldirdigim da olmustur. Ama suanda sure olsa da olamsa da kaynaklari cok az veriyor Duzelir mi zamanla?

Quote from alptekincakar: “Quote from gbm: “Son 2-3 gündür barbar ganimetlerinde azalma olmaya basladi normalde 1. Seviye barbarlari yagmalarken 220 odun 64 üzüm 76 mermer 90.kristal 50 sulfur verirken Son 3 gündür 1. Sevie barbarlar icin 1 odun 4 uzum 4 mermer 5 kristal 3 sulfur veriyor Bunun nedeni nedir??” barbarların kendini toparlmasını bekle” Bi kac gun yagmala mi diyorsun yani?

Son 2-3 gündür barbar ganimetlerinde azalma olmaya basladi normalde 1. Seviye barbarlari yagmalarken 220 odun 64 üzüm 76 mermer 90.kristal 50 sulfur verirken Son 3 gündür 1. Sevie barbarlar icin 1 odun 4 uzum 4 mermer 5 kristal 3 sulfur veriyor Bunun nedeni nedir??