Search Results

Search results 1-20 of 103.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Protesto Ediyorum

-maxwell- - - Cafe Ikariam

@ObiWan @FastFooD @PannaCotta

• Kaikias Genel Sohbet Odası

-maxwell- - - Kaikias

Quote from Tepe: “Öncelikle Geçmiş olsun Kankam Üzüldüm Sizin Ban Yemenize Yazık oldu Başka Bir Sw de Görüşmek Üzere Kendine İyi Bak ” Umarım baska sw de dibimde olursun

• Kaikias Genel Sohbet Odası

-maxwell- - - Kaikias

Quote from Tepe: “Relax ol Hileye Hurdaya Karışanlar Ban yedi Zaten Şuan Kaikias Sw Si Gayet Eğlenceli Ve Zevkli ” bunu seyircilere anlat tepecim , Muhabbet dürüst insanlarla edilir. ben sizde ne dürüstlük görüyorum ne de muhabbet edilebilecek insan

• Hayırlı İşler..

-maxwell- - - Kaikias

Quote from Balamir: “ her mecrada "bon torofsızım- bon torofsızım" ”

• Oyuna Güncelleme Şart

-maxwell- - - Yardım ve Sorular

Mod gelsin şükret

• sayın forum yöneticileri arkadasın nickini sürüngen olarak değişmenizi talep ediyorum nicki olmayanın sözü lafı da olmaz . once adını vereceksin adını veremiyosan ötmeyeceksin , ha olduda ötmeye cok meraklısın o zaman önce bileceksin sonra öteceksin .

• Quote from periapikal: “maxvell gelir şimdi biz dürüst oynadık yöneticiler bize karşı tutumu farklı haksızlık yaptılar diye ağlar . Bu kaçıncı banlanışları sayamadım . ” Laf yigidin ağzına yakısır . uzaktan çekirdek citleyerek konusmayalım lütfen. Adım gectıgı icin cevap veriyorum sayfanıza musallat olmayayım. İyi oyunlar İyi forumlar .

• Oyuna Güncelleme Şart

Quote from Audience: “O zaman bu millet niye mobil uygulamadan oynuyor? ” Sadece sorun uygulama olsa amenna . yakın bir zamanda sorulacak tek soru bu millet Nasıl bu oyunu oynuyor olacak ki oyunun bilgeleri şuan oyundan kopmuş vaziyette

• Kaikiasta yeni bir şok haberini burda yayınlayayım : önce depo hesabını panna bey sizinle konusmak icin banladım diyor arkadasa , Sonra belki okumussunuzdur forumda konu acıp tüm pislikleri meydanda paylasıyoruz ve fastfood ortaya cıkıyor . bahsi gecen hesabın benm banlanan hesabımla veri tespit ettigini söylüyor ( ister inanın ister inanmayın ama 1 kere bile girmedigim hesap , benım multim cıkıyor ) ve ban blogu degistirilerek multiye döndürülüp silinmek üzere kapatılıyor. İkariiam adaleti vefa…

• Oyuna Güncelleme Şart

Quote from Audience: “Yani mobil uygulamayı kaldırıyor mu? ” uygulama acık, fakat içeriginde yenilik vb seyler olmayacak; şuan nasılsa öyle kalacak . gameforge yatırımı durdurdu .

• Oyuna Güncelleme Şart

Gameforge mobıl uygulama üzerine artık yatırım yapmayacağını bildirdi . boşuna mobil üzerinden gitmeyin bence

• Ticket sistemi önerisi

-maxwell- - - Kaikias

Quote from FastFooD: “Şüphelendiğiniz hesapların incelenmesi için ticket açabilirsiniz. Kapanan hesaplarınız hakkında bilgileri de yine ticket üzerinden talep edebilirsiniz. Ayrıca forum kurallarını da okumanızı tavsiye ederim. ” Sayın coma konuyu kitlemissiniz ama süphelendiğimiz kişi panna ve siz diyorsuz ki süphelendiginiz kişiye süphenizi şikayet edin . Ben bunu anlamıs değilim . acık oturum istiyoruz engrllenen oyuncuların engel nedenini 2 yıldır aralıksız sürdüren oyuncular hala oyunda diy…

• Yönetimin tutumsuz davranısları

-maxwell- - - Kaikias

balamir belli ki ezberletilmiş cümleleri okuyor kagıda bakıp sadece okuyor .. Konuyu saptırmayalım .

-maxwell- - - Kaikias

Ya bu arkadasın ne dedigini bana biri google`den çevirip anlatsın . ah ne anlayabiliyorr ne anlatabiliyor . sana sadece tamam sen kralsın diyorum hadi kolay gele özgürlügünü yaşa ve salla babam salla!

-maxwell- - - Kaikias

Quote from -maxwell-: “yahu arkadaşım sen yasadıgımız olayı biliyo musun ? Kimsin sen salca olup duruyosun .. Burda ki konu ne biliyomusun ? Gözümüzün önünde yaşanan insiyatife dayalı ihlalleri biliyımusun ? 38 sehirli multisi olan ve 1 m e kadar bunu yagmalayan adamın multiden banlanmayıp küfürden banlandıgını biliyo musun ? Olayın içinde olanlar konussun arkadaşım . burada birşeyler deniyorsa sallamıyoruz gördük ki diyoruz .. Ve anlamaya calısıyoruz . Sabahtan beri izliyorum yok şöle yaptınız …

-maxwell- - - Kaikias

Quote from DAYAKMAKINESII: “Quote from -maxwell-: “Quote from Tepe: “Fazla Konuşmuyorum Çünkü Dedikleriniz Aşırı Komik Ve saçma Benim Yöneticilerle Bağlantım Olsa Sizimi Banlatırım Hahah Benimde Bir Çok Arkadaşım Banlandı Haklı Yere Haksız Yere Ama biz Suçu Ona Buna atmadık Kendinizi Burada Küçük Duruma Düşürmeyin See You Honey ” heh şöle ya az muhabbete gel manipule operasyonlarınızı özledik KENDİ AGZINLA DEMEDİN Mİ BEN PANNANIN KNKASIYIM DİYE ... Sen grupda kendi agzınla itiraf etmedin mi ? ..…

-maxwell- - - Kaikias

yahu arkadaşım sen yasadıgımız olayı biliyo musun ? Kimsin sen salca olup duruyosun .. Burda ki konu ne biliyomusun ? Gözümüzün önünde yaşanan insiyatife dayalı ihlalleri biliyımusun ? 38 sehirli multisi olan ve 1 m e kadar bunu yagmalayan adamın multiden banlanmayıp küfürden banlandıgını biliyo musun ? Olayın içinde olanlar konussun arkadaşım . burada birşeyler deniyorsa sallamıyoruz gördük ki diyoruz .. Ve anlamaya calısıyoruz . Sabahtan beri izliyorum yok şöle yaptınız yok böle yaptınız . SEN…

-maxwell- - - Kaikias

3.sü karşılıksız kaynak`dan dolayı ban sistemi işlemde var ise bunu yapan diger kişilerinde isimleri verilecek aynı şekilde muamele gösterilmesi . 4. Türk_ hesabının banlanıp sorgulandıgı gibi sölenecek diger hesaplarında banlanması 5. Multiden kullanımın çeşitleri mevcut ise bu kişilerinde isimlerini verdiktenten sonra kararlarına inandıgımız kişi tarafından degerlendirilmesi . #ya ADALET , ya ADALET .

• Oyuna Güncelleme Şart

al 2 olsun

-maxwell- - - Kaikias

1. Si. Yapıyorsunuz ,edıyorsun diyerek genel konusuyorsun . 2.si ban yiyen bizleriz yani gene benı ilgilendiren bir konudan bahsediyorsun. Yani anlatmaya gerek yok her zaman ki gibi konuğu tekrar okumanı tavsiye ederim. . .