Search Results

Search results 1-20 of 409.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

^Sanji ^ - - Cafe Ikariam

Selamın aleyküm gençler, keyifler nasıl uzun bir süredir yoktum

• Maçı FENERBAHÇE kazanır, ilk golü SLİMANİ atar, ilk sarı kartı quaresma görür ilk gol dk 30 da gelir.

• Selamın aleyküm herkese iyi forumlar, elimizde kalan raporlar varmış arşivimin güzide raflarından çıkarayım istedim.. Fazla söze gerek yok apoletsiz yarbayın son çırpınışları.. SCPVAl.png qywKDs.png z0KQHR.png rBiejU.png Yandaşçılarıda kılıçtan geçirilmiş.. LChqQ5.png 2jp710.png Şimdi sırada çok özel bir oyuncu var, savaş boyunca arma ittifakının çeşitli bölgelerdeki oyuncularını tarlası yapıp mahsül alma konusunda uzmanlık gösteren yağmacı kaptan KRAL JUMONG yine boş durmamış.. bkAsKg.png KwQuy…

• Evinaminciğim. Yediğin ban senin miğdene oturmuş heralde sürekli bir hazımsızlık halindesin. Soda falan da ikram ettik ama geçirmiyorsa başka ilaçlar tavsiye edebiliriz sana Durmadan burda şakşakçılık yapıyorsun savaş meydanında gömülen ittifak'ın maşası olarak tarihe geçiyorsun haberin yok.

• @poyraz34 Hiçbirşeye takılmadımda ''vipi ben değil delta ittifakındakiler sattı .vipi çok sevenler vipte değil ama vip hala yerinde vip ittifakı olarak lideri aynı lider.'' demişsin mustafa abi. O dönem VİP'in içindeki gerçek oyunculardan biri olarak bu söylemi son derece saçma buluyorum. Geçen gün _DEVRİM_ kadir abiylede görüştüm oda TÜRK ile birleşmenin yanlış olduğunu bizlerin bu yüzden ittifakı bırakıp gittiğini kendi ağzıyla söyledi. Dilersen gidip sorabilirsin. Ben ve benimle beraber DELT…

• O limanımı al hesabımı sana veririm mesajını bana yazdı bu durumda hesabını bana devretmesi gerekir ama onda nerde o söz erliği..

• Vay vay vay. Miami sahillerinin müdavimi bekçisi poyraz gelmiş. Gelir gelmezde aynı TÜRK ittifakında bkuran için yaptığı görevi şimdide armalılar için yapmaya gelmiş. Seni biraz aydınlatayım ben mustafa abiciğim. Biz yeri geldi cephe kapattık yeri geldi rodos vurduk ama hiçbir zaman aktif savaşan adamlarımızdan biri gp devredip tatile çıkmadı. Tepenize tepenize uçup attığmız yağmaları patır patır yerken nerdeydin sen? Dur tahmin edeyim boş boş klavyede mesaj yazıyordun değilmi. Noldu o güvendiği…

• Sadece oyundan değil, forumdanda gitmiş bizim zavallılar. Biz de savaş sırasında sıkıştık ama asla gemiyi terketmedik. Gerçi armalılarınki sıkışmak değil HEZİMETE uğramakta neyse kibar olalım biraz, acılı insanlara saygımız var

• Alinan raporlardan ve röpörtajlardan dolayı ittifak arkadaşlarımı tebrik ederim. Savasin basinda kendini tanri ilan eden aras, kulhanbeyligini elinden birakmayan mehmetyarbay gelsin de hezimet nasıl olur bu sayfada izlesin.. @LoDoS_21 Bu artık bir ittifak savaşı değil zaten bunun adi HE-ZI-MET.

• Hazmedemeyenlere soda ! Diyerek hızlıdan bir giriş yapalım.. Şu hazımsızlık sorununuzu bir halledemediniz arkadaş bitmedi gitti ağlamalarınız. Benim anlamadığım bizim sayfamızda ağlama duvarı'mı yazıyorda burda ağlıyorsunuz durmadan. Neyse, geçelim raporlarımıza size en güzel cevap onlar.. İlk sırada artık 2 tane cepheyi besleyecek kadar gemileri kalmayınca gemilerini çakma yarbaya devredip tatile kaçan mindhuterin kaçışı var.. RGtiG3.png BKNZ: wJf5cy.png ''MERKEZİMİZ'' diye tabir ettikleri adan…

• Hız kesmeden devam ediyoruz.. Mareşal dur durak bilmiyor, geleni geçeni kesip tahtalıköye postalıyor.. kANc91.png AeE8EZ.png ORjqTE.png mcLqTM.png iO1buQ.png

• Selamın aleyküm, herkese iyi akşamlar forum ahalisi. Yepyeni kaçışlar, rodos vurmalara rağmen elimizden kurtulamayanlarla dolu bir akşamda tekrardan beraberiz.. Adaya gelmek üzere olduğumu duyan bazı arkadaşlar, generallerimizden pompanın ışınladığı şehre karadan saldırı düzenleyerek beni kitlemek istediler. Sonuç ne mi oldu? Gelin beraber bakalım.. CfZBni.png 3 Raund Savaştıktan Sonra Tatil Mode On, U8ltnD.png [b][i]Eee arkadaş tatile aldı diye gidecek değiliz demi..[/i][/b] Adayı biraz dolaşal…

• Ben huyu muyu bilmem reis. Madem konuşmaya, tartışmaya okadar hevesliler; gelsinler buraya bakalım tartışmak nasıl olur ittifak nasıl karalanır göreyim bende. Kendilerini çok akıllı sannediyorlar ama daha 2-3 hafta önce forumdan çıkmayanlar şimdi ortalıklarda yoklar neden? çünkü tarla oldular hezimete uğradılar. İşleri güçleri kalmadı forum sayfamızı kapattırmak için uğraşıyorlar. Sayfa nasıl kapattırılır ben gösterirdim normaldede çoluk cocuk eğlendiremiyecem bu saatten sonra.. O CESARETLİ ARKA…

• Selamın aleyküm, herkese iyi forumlar. @GRAND reis rapor istemiş, hiç onu kırarmıyım hemen geldim buralara.. Ammmaaa önce çakma yarbayımızın apoletleri söküldükten sonraki halini göstermekten büyük haz duyacağım.. KHqs8g.png acAbxE.png Yağmacı Kaptanımız KRAL JUMONG'un yeni yağmalarıda var tabiki.. TXzYNc.png t3h1qE.png Araya kendimi de sıkıştırayım bari malum tarla çok NtUSNh.png 9Ax4Wh.png goUdPX.png Şimdiii karşınızda çok acınası bir durum var , bu arkadaşlar daha birkaç hafta öncesinde bizi …

• Gerek arma , gerekse maşa olarak kullandığı ittifaklardaki bazı haddini bilmezler konumuzu durmadan karalayarak, bizleri kışkırtarak kapattırmak istiyor. O yiğitleri burda sahneye alalım. Burda mesaj kaldırma yok, cesaretı olan karalama kampanyasını burdan yapsın bakalım.

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

^Sanji ^ - - Cafe Ikariam

Nerde bu forum ahalisi yav. şurda az sohbet edeceuk

• Selamın aleyküm herkese keyifli forumlar.. İttifakımızın güzide yağmacılarından, KRAL JUMONG'un tarla ekip biçmeleriyle karşınızdayız, bu adamda üretim hiç yok hep başka yerlerden sömürü var. İngiltere gibi mübarek sömürgeci politikayla ayakta duruyor ZM4b6K.png Z2IKsP.png 8x9nPQ.png qacn5v.png gvt6zX.png 4huozE.png MdeJss.png 5vnbeE.png XaCzGr.png hoR1tj.png jJBJKn.pngzBfg0S.png[i][b][/b][/i] [i][b][/b][/i] [i][b]OLuifh.png[/b][/i] [i][b][/b][/i] [i][b]Tüm bu yağmalardan sonra kesim'ide ihmal e…

• Selamın aleyküm, kısa süreli bir ayrılıktan sonra tekrar bir aradayız. sayın moderatörüm spray kullanmanın üsluba aykırı bir davranış olduğunu düşündüğü için beni 3 günlük tatile yollamıştı, tatil bitti burdayım.. Şimdi gelelim fasulyenın faydalarına, rakip ittifaktan bir şahıs rodos konusuna değinmemişsiniz demiş, hergün rodos vurduklarından haberi yok heralde. nereye ışın atılsa, nereye operasyon yapılsa ilk başvurdukları yer rodos amcaları. o yüzden karşı tarafa yazarken biz napıyoruz diye ba…

• Sözde savaşçılar yalvaracak ittifak ağlayacak gp kapısı kalmayinca kuyruk kıstırıp tatile almakta buldular careyi. O savas basinda limanimi al hesabim senin olsun diyen arasinda sehirleri kontrolum altında o hesabi silmesse oyuncuyum diye gecinmesin

• Teşekkürler @GRAND artık kimsenin bir dirhem şüphesi kalmamıştırki; DELTA GÜCÜ ittifakı delta dünyasının tek lideridir, çakma liderlere prim vermeden gereğini yapar. Sözü fazla uzatmadan merkezimize atılan ışınlarda patetes olan armalıları boy boy gösterelim.. İlk sırada 100k'dan fazla askeri olup hezimete uğrayacağını anlayınca kaçan kebapçı celal var. h0ZQPd.png Çaresiz kalınca hemen rodos amcasına telefon açmayı ihmal etmemiş tabiki. BKNZ: 1ZXiN1.png Denizdede aynı çaresizlik devam etmiş.. gW…