Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• büyük geçmiş olsun, alnqQd.jpg saygılar sevgiler, ayı yogi

• büyük geçmiş olsun 7aad7a.png P11Nnb.png saygılar sevgiler, ayı yogi

• PAŞA PAŞA GİDEN BAŞKAN

AYI YOGI - - Pan

@sagopa52 zaten dikkat etmişindir burası PAŞA ittifakının raporlarını asıldığı yer ve biz raporlarımızı her zaman kurallara uygun asarız. sürekli raporlarımı şikayet ettirip sildirdiğiniz için sayın modumuzuda tarafsızlık kuralını ihlal ettirdiniz ama olayı fazla büyütüp yukarılara götürmedik sonuçta bu bir oyun. bu arada aşağıdaki bildirim zamanında yayımlama sebebi KORSAN(TRIBE) ittifakıdır çünkü ben liderleri olduğum sürede asla sayfaları olmadı ve tepkileri durdurmak için yönetim bu kararı a…

• PAŞA PAŞA GİDEN BAŞKAN

AYI YOGI - - Pan

Quote from sagopa52: “Kesimlerin güzel özellikle anlatımın güzel levent abi kendi sayfanı açmışsın hayırlı olsun ama bize hala laf atmayı kesmemişsin niye o kadar kinlendiysen artık seni ve ekibini tebrik ediyorum güzel kesimler daha da iyi si gelir umarım iyi oyunlar diliyorum hepinize ” @sagopa52 siz benim savunmasız prensesime saldırdınız biliyorsun, Bir baba olarak yapmam gerekeni yaptım bu arada insancıl olan tarafını bu mesajda gösterdiğin için teşekkürler

• PAŞA PAŞA GİDEN BAŞKAN

AYI YOGI - - Pan

birde Başkan şu senin ittifakta bir acayip, sizde ödül sistemi var herhalde saldırıpta yenilen arkadaşınızı birde yağmaladığımızda mermer, sülfür vs ödüller veriyormuşunuz. valla ne deyim abilerinizden dahada bonkör çıktınız, selam söyle onlara. dBXvDL.png saygılar sevgiler, ayı yogi

• PAŞA PAŞA GİDEN BAŞKAN

AYI YOGI - - Pan

hani özelime, agoraya havaya karaya heryere mesaj atıp duruyorsun ya," işte benim stratejik oyunlarımı görmediniz" "UHHF lu abilerim gelecek sizi kesecek " falan filanlar, bırak sohbeti öyle boş boş şehir gezip kabadayılık sadece dizilerde olur. zaten senin stratejik deha na tüm ittifakımız hayran kaldı gönderdiğin o gereksiz mesajları ittifak sirküsünde paylaşıp hep birlikte gülüyoruz, ha birde ne yapmaya çalıştığını öğrensek dahada güzel olacak.. g6XOdR.png saygılar sevgiler ayı yogi

• PAŞA PAŞA GİDEN BAŞKAN

AYI YOGI - - Pan

Pan dünyası fark etmiştir ortalıkta yeni dolaşmaya başlayan Paşa ittifakı diye bir topluluk var, bunların lideri de BAŞKAN adında daha önce vasıfsız 3 - 5 kuruş mal için sızlayan bir hesabın sahibi ve isim değiştirerek piyasaya yenilik kattığını sanan bir zat. neyse bu çocuk Çukur ve Fazilet hanımın kızları dizilerinden çok etkilenmişki sürekli mesajlar atarak "biz UHH ittifakının kardeşleriyiz" "bize katılmazsanız Barodaki abilerimizi çağırırız" yada "lideriniz kim çabuk cevap ver" gibi çakma k…

• 2 gün foruma bakmadım hemen bizim sayfayı sohbet odasına çevrimişiniz ayıp yaa resmen [b]@sagopa52 @seyhano@getorix @MALATYALI forum kahramancılığı yapmışınız. bu arada sohbet odasındaki mesajlarınızı çok beğendim ama çocuklar bu işler sizin söylemenizle olmuyor Biz ÇAMUR olarak ne zaman nerede istersek o zaman gelir sizi keseriz, öyle çocukça tekliflerle gelmeyin son 12 senedir çok gördük bayatladı artık [/b] RDVVO6.png neyse öncelikle ÇAMUR olarak tüm UHHFF ittifakının küçüklerini gözlerinden …

• güzel takım elbiseli @seyhano rapor aldığınızı sonradan fark ettim gerçekten çok başarılı bir rapor olmuş, izin verinde bu rapor için tüm ittifakım ve Pan dünyası adına koskocaman bir tebrik edeyim ama UHHFF ittifakını değil tabi. 6N2GnN.png sayın arkadaşım kış Tepesi sen varya sen, tek başına dağları devirirsin nasılda 17 saat yol giderek ittifakımız en küçük üyesi, gülü ve prensesini kurtarmak için UHHFF ittifakın merkezine girip savaşa girersin bu tebriği sen hak ediyorsun çünkü sen, 1Ey0Lp.…

• her neyse tüm engellemeler rağmen hala ayaktayız ve UHHFF ittifakının inlerine girerek çılgınlar gibi yağmalarımıza devam ediyoruz. bizim yağma raporlarımız noter tasdikli kanıtlı, öyle çepten, ekrandan fotoğraf çekip üzerinde oynamalarımız yok tabi, ittifak olarakta kalite şart bizde bu sayfaya kaliteli hale getirdiğimiz için çok mutluyuz umarım güzel takım elbiseli @seyhanoyada bişeyler öğretiriz bu arada tarlaya çevirdiğimiz UHFF ittifakındaki tarla koordinatlarını özelden verebiliriz Tüm PAN…

• @sagopa52 günaydın, @getorix günaydın, @OrDuZuLu44günaydın @seyhanogünaydın, profilindeki takım elbise güzelmiş nereden aldın ? Öncelikle sayın @ ObiWan[i], kararınızı saygıyla karşılıyorum ve Tüm PAN dünyası huzurunda UHHFF ittifakını Sazanlara benzettiğim için özür diliyorum, bu çocuklarında bu olayı taa size kadar getirmeleri inanınki benide utandırdı umarım bana verilen bu uyarı cezası bu arkadaşları tatmin etmiştir ve bu özrümle onların kırdığım o minicik kalplerinide bir nezde onarmışımdır…

• Quote from sagopa52: “Quote from AYI YOGI: “@getorix canım yaaa ne kadarda mutlu olmuşsun sen öyle yaaa, hem sana ne oluyorki biz sana değil diğer heabına geldik sen bizim yolumuzun üzerinde ufak bir çukurdun üzerinden atladık geçtik şimdi sen çekil kenara abinle bir sohbetimiz var büyüklerin lafına öyle karışma bak haaa. @sagopa52 adamına sorsana saldırıp saldırmadığını ? saygılar sevgiler, ayı yogi ” Ne güzel demişsin kardeşim sorsana diye sen bi önce bizimle iletişime geçseydin ya o zamn sora…

• @getorix canım yaaa ne kadarda mutlu olmuşsun sen öyle yaaa, hem sana ne oluyorki biz sana değil diğer heabına geldik sen bizim yolumuzun üzerinde ufak bir çukurdun üzerinden atladık geçtik şimdi sen çekil kenara abinle bir sohbetimiz var büyüklerin lafına öyle karışma bak haaa. @sagopa52 adamına sorsana saldırıp saldırmadığını ? saygılar sevgiler, ayı yogi

• Quote from sagopa52: “Ayı yogi ortaya bir şey atıyorsan kanıtla konuşursun çamur atarak değil adaya bakıyorsun hepsi 07 multi cenneti gibi sanırım multileriniz zarar görünce çamur atma isteği doğmuş içinizde mesajları ve o adama olan saldırıyı kanıtlamadığın müddetçe senin konuşma gibi bi lüksün dahi olamaz şimdiki çamuruda ben atayım sana hadi rastgele kolay gelsin saygıları ” @ sagopa52, 07 demek Antalya demek hepsi Antalyalı normal değilmi ? bende Antalyada yaşıyorum 3 ünüde şahsen tanıyorum …

• bir gün oturmuş keyif yapıyorum baktım mesaj kutusu sarı yandı ve açıp baktım, çok yakından tanıdığım ve sevdiğim birisi oyuna yeni başlamış ve gelişmek için çırpınıyor, oyunuda tam bilmediğinden bir yandanda çözmeye çalışıyor. her neyse bu tanıdık bana sürekli saldırı aldığını ve bir türlü gelişemediğini ve yardımcı olup olmayacağımı sordu. bende" at bakam koordinatlarını kibar ve diplomatik bir mesaj çekeyim belki vaz geçerler" dedim. koordinatlardaki elemanları görünce yıllarının İkariamcısı …

• Büyük geçmiş olsun rODQm1.jpg saygılar sevgiler, ayı yogi

• kaybeden kardeşlerimize büyük geçmiş olsun, her ne kadar bizleri hazırlıksız yakalamış olsanız da biz kendimizi savunduk ve kazandık. umarım tez zamanda toparlanırsınız ve eşit ortamlarda böyle güzel savaşlar yaparız. saygılar sevgiler, ayı yogi

• kaybeden arkadaşımıza büyük geçmiş olsun umarım tez zamanda toparlanır ve savaşlara katılır. KMwE6s.png saygılar sevgiler, elturco

• yeni bir gün güzel bir yağma, kaybeden arkadaşa geçmiş olsun. G9glrb.png saygılar sevgiler, ayı yogi