Search Results

Search results 1-18 of 18.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Ben geldim ” Kardeş seni pek sallayan olmamış:) Neyse ben diyeyim. Hoşgeldin. Döndünüz yeni ittifak kurdunuz hayırlı olsun. Günlerdir parça parça askerlerinizi gemilerinizi kesiyoruz. Şuanda Merkeziniz deyiz. 60 62 ye geldik. Ama kimse çıkmıyor karşımıza. Çıksanıza karşımıza. Dağılmış da toplanamamış gibi duruyorsunuz. Gp deposu taşımadan savaşmak mı zor geldi. Emek verin biraz gp basın da keselim. bak 35 kişi olmuşsunuz. 17 kişiden mi çekiniyorsunuz? gerçi siz 62 kişi de y…

• Oyunla ilgili geri bildirim vereyim: Bu oyunun 2008'den beri oynuyorum. Zeta-Phi-Pi-Demeter ve son olarak Pan. Pan server'ında hala oynuyorum. Oyuncu adım emrekorkmaz. Hesap taşıma yoktu eskiden. Eklenmiş. İlk 50 kotası konmuş. taşırsan 51. sıradan gir diye. Adam gidiyor başka serverdan 20k lık bir hesap ayarlıyor. içine 5 10m gp ve 50t altın koyuyor. İkariam güncelleme saatinden önce hesabı taşıyor. hesap yeni server'a taşıdığında puanlar güncelleniyor her saat 27 geçe. sonra hesap 1. sırada. B…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Valla yenmek yenilmek önemli değil en başta da psikopat a demiştim. önce biz sonra siz yendiniz. Eyvallah. Ama bu gp taşımaları oldukça ne oyunun ne de savaşın tadı yok. İçine ettiler iyice oyunun. Bunun önüne geçilmesi lazım artık. 2008 den beri ara ara belli serverlarda oynadım. Oyunun ve savaşların eski tadı yok. Herkes dostlarını yarı yolda bırakmamak için devam ediyor ve bırakmak için bahane arıyor. En azından ben öyleyim. Ban yiyene kadar da hiç bir savaşı ve oyunu bırakmadım. Ama bu işin …

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

boş yapmayın bi ya yüklendin geldin gp yi yancısı olduklarınızla konuşuyorsun. 63 kişi 15 kişiden dayak yiyor. sonra adam topluyor geri geliyor. sonuç yediğin ilk dayağı değiştiriyor mu? Rezil olduğunuz gerçeğini değiştiriyor mu? değiştirmiyor. Beni alabilecek misin laflarından sonra gp altın yükleyip şehirler taşımanız da sizi saran korkunun göstergesi. Para ile oyun kazanabilirsin. mutluysan ne mutlu sana. biz sizniğn gibi para harcamayacağız. olmadığından değil. gerek yok sizin gibi düşmana. …

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

ispatlar mısın?? lütfen!! Yancına sor zaten söyler. savaşlan önce spoktan 10k gp aldım daha önce ona verdiğim. bizde sizdeki işler gibi alavere dalavere yok. Arkadaş biz heyete vuruyoruz yankısı sizden geliyor. benim casuslarım seni yakaladı psikopat a altın aktarırken. kanıtı da var:)

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

aleykümselam iletirim tabi

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from NEFES28: “Quote from Emre06-88: “foruma koşup ne diyeceksin zaten Allah aşkına:)) biz 63 kişi 15 kişiye şu savaşlarda ezildik mi diyeceksin:)) ” Emre konudan bağımsız olarak soruyorum sizin ittifaktaki -Göreleli- vardı. Hemşehrimdir kendisi öbür hesabı ban yemiş, bu hesaba mı geçti yoksa farklı kişiler mi? ” evet hocam yaz istersen oyundan

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from NEFES28: “Darkblue kral asker lazımsa elimde birikti, satayım sana. Ticaret antlaşması yollaman yeterli. Uhh'de kara çıkmayınca kaldı kenarda işiniz görülsün maksat. ” bizi yancınız Heyet mi sandınız:)) gidin onlara satın elinizde kalanları:) psiko da altın bol hemen alır

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

foruma koşup ne diyeceksin zaten Allah aşkına:)) biz 63 kişi 15 kişiye şu savaşlarda ezildik mi diyeceksin:))

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from FakerGrambler: “Quote from Emre06-88: “Quote from Psikopat: “Quote from karagoz42: “az da biz izleyelim berk bakalım nasıl oluyomuş ilk defa kavga izleme moduna geçecem tabiki bizde HEYET i destekleyecez ” emrecim biraz altın yakarken çıktım tatlı aldım bende keyifle altınını izliyorum gözlerinden yaş akıyor seziyorum. Sızar sızmaz gireceğim. Filim belli "Ölüm Uykusu" Konusu pan serverinde oynayan bir ittifak liderinin altın kesilme korkusu savaşı acilen forumdan bitirme çabası ve nas…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Quote from karagoz42: “az da biz izleyelim berk bakalım nasıl oluyomuş ilk defa kavga izleme moduna geçecem tabiki bizde HEYET i destekleyecez ” emrecim biraz altın yakarken çıktım tatlı aldım bende keyifle altınını izliyorum gözlerinden yaş akıyor seziyorum. Sızar sızmaz gireceğim. Filim belli "Ölüm Uykusu" Konusu pan serverinde oynayan bir ittifak liderinin altın kesilme korkusu savaşı acilen forumdan bitirme çabası ve nasıl bunu başarıp uyurum arzusunu anlatıyor. ” karde…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Ana emre kardeşimin altını 16m olmuş bununda kesildikce altını artıyor ne yapalım ss alıp foruma mı atalım acaba Birde deposu varmış. Hem depocu hem altıncı hem spokcu ” Az biraz takip et kardeş tahanın altını düşmüş olmasın. İşimiz gücünüz yaygara. 63 kişisiniz hala sağa sola gemi kaçırıosunuz. azdan az çoktan çok gider demiştim. sizden baya gitti ya. farkı kapatın önce hadi bakıyım

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Bizim için normalde düello bitti son 1 2 savaş var onlarında ss gelecek yakında. Karşı tarafı tebrik etmek lazım önce savaşa uzaktan katılıp sonra şehirler taşımaları ve gp altın çekmeleri büyük bi çabanın sonucu. Karşılarındaki 16 kişi ki biri ödemeye itiraz etti banlandı yani 15 kişiye karşı savaştılar. Psikopat dostum bi şey demişti. sizden kalanla med e gideriz diye:) o gp yi çekmeseydin bizden kalmışmıydı? merak ettim.

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Quote from resho: “Quote from Psikopat: “Gönderdim. Forumdan konuşmak kadar maharetinizi serverda bekliyorum. ” Bence bu showlara gerek yok kabus zaten kabul edecektir.Hayri abi (spok) tek başına alır sizi En son kankanız wjf gelip boyunun ölçüsünü aldı diye biliyorum ama ” XMkG8k.png Bak abin kabul edip tek aldı yine bizi deliklerinden çıkan kafalarını da içeri çektiler. Emrecim 2 saat 20dk kaldı. Senin bir deliğe kaçmayacağına inanıyorum ben. Senden bi cevap bekliyorum. A…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from karagoz42: “jimmy denen adam derken Üsluba dikkat et ” jımmy denen adam da nasıl bir üslup hatası var? adam değil mi? adam. oyuncu adına jımmy denmiyor mu? deniyor. Hayır anlamadığım nokta jımmy den çok sevenleri yazıyor. bu arada jımmy seni tanımam etmem. Bi hakaret veya uslüp hatası yok ortada. oyun hilesi gibi adam lafını da iltifat olarak alabilirsin. Psikopat kardeş sana gelince de, evet sevgili gibi mesajlaşmak olmaz evli barklı insanlarız eşten zılgıt yemeye gerek yok. Düello m…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Savaş ahlakı gibi cümleler sizin ağzınıza pek yakışmıyor. biz orada kabusa destek verseydik yan adada bi dünya kara vardı sokmadık. ayrıca sizin liderinize soruldu. ateşkes olacak mı olmayacak mı diye. o da bize yok bunu yönetim kurulu ile görüşüp ortak karar alıcaz. cevabı yarın saat 8.54 de veririm gibi akla mantığa uymayan cevaplar verdi. Aynı zamanda sirkülerde de asıl hedef fetih gibi mesajlar atıyordunuz. Bu mu sizin etik anlayışınız? zaman kazanıp oyalayıp arkadan vurmak mı?? biz gelip si…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Quote from Eagle Claw: “Quote from Psikopat: “Quote from Eagle Claw: “Şu depolu ve öfkeli abileri bir serverde toplasalar da parası çok olan savaşı kazansa ne güzel olur ” Bu mesajın üstüne aklıma anılar geldi;- Savaş sırasında abi yetişin diyip dostlarını savaşa çağıran bir ittifak- Sonra savaş sırasında bizim dostlardan gelen olunca arkasına bakmadan kaçan bir ittifak - Depoya karşı durup gp almak için depo açtıklarında tüm gpyi patlatan bir ittifak Tanıdık geldi mi? Tanı…

• Pan Genel Sohbet Odası

Emre06-88 - - Pan

Quote from Psikopat: “Quote from Eagle Claw: “Quote from Psikopat: “Quote from Eagle Claw: “Şu depolu ve öfkeli abileri bir serverde toplasalar da parası çok olan savaşı kazansa ne güzel olur ” Bu mesajın üstüne aklıma anılar geldi;- Savaş sırasında abi yetişin diyip dostlarını savaşa çağıran bir ittifak- Sonra savaş sırasında bizim dostlardan gelen olunca arkasına bakmadan kaçan bir ittifak - Depoya karşı durup gp almak için depo açtıklarında tüm gpyi patlatan bir ittifak Tanıdık geldi mi? Tanı…