Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ben de Pannacotta mağduru olarak başka operatörlerin de banlarımızla ilgilenmesini istiyorum. Sayfalar dolusu mesaj atmama rağmen içinden cevap verebileceği 1 cümleyi seçerek cevap veriyor ve başka operatörler ile görüşme talebime "zaten şuan en yüksek yönetici ile görüşüyorsunuz" şeklinde dönüş yapıyor. Ben en yüksek yönetici ile değil mağduriyetten anlayan oyuncularla ilgilenen ve adalet kavramını zihnine oturtan bir operatör ile görüşmek istiyorum. Kaikias da birçok arkadaşımı banladi ve bazı…

• Düşman kavramı yanlış bir kavram değil. İki taraf var ve savaşıyor. Diğer tarafa düşman demekte bir sakınca yok. Nasıl anlam yüklediğine bağlı. Selametle

• Davetin için çok teşekkür ederim kardeşim. Ama açılacağını sanmıyorum. Daha doğrusu uğraşmaya ne zamanım ne isteğim var. Ama tekrar tekrar teşekkür ederim:) (Hidden Content)Yazılanları okudum da konuyla biraz ilgisiz olacak ama HacıBabaTekkesi eğer oyunun açılırsa silme alpha ya taşı ittifağa bekleriz. Quote from NoiR.: “ ”

• Tesekkur ederim abi her ne kadar rakip, düşman olsak da söze güvenebilmek önemli bir şey. Ben senin yüzünden kapatıldı derken arka planı kastediyorum belki senin ilgin dahi yoktur belki sen şikayet etmedin bu yüzden şahsına algılamana gerek yok. Ama ittifakından çoğu kişinin sürekli beni şikayet ettiğini biliyorum. Üstelik defalarca kendileri Ban yediler . Arada kimin kaynadığı umrumda olmaz demişsin. Ona da eyvallah. Dediğim gibi yeriniz bolarsın. Ben hesabımı sana sormuyorum. Daha önce de iki …

• Abi benim de dediğim şu ki bizim suçumuz barış ile arkadaş olmak mı? Bu mu yani. Altını diğerlerinden alınca sorun yok barış işe girince mi hatalıyız. Barış ın illegal işleri varsa açıp operatörlere tek tek yazın incelesinler varsa banlasınlar. Barış ya karda yürüyüp izini belli etmiyor ya da illegal bir iş yapmıyor. Oyun içi düşmanlığınızı bana yansıtmayın. Ben barış ile olayında defalarca seni savundum barışa gerekeni söyledim ama bu üslup hakaret meselesi değil. Benim hesabım senin gibi bu dü…

• - tek yazmana gerek yoktu abi takdir edersin ki üniversite okuyan ve okuduğunu anlayan bir insanim ama sen üşenmemiş yazmışsın. Sorun değil. Raporda adım geçtiği için dahil olmak istedim olaya. Yoksa biliyosun zerre umrumda olmaz burda kimin ne konuştuğu. Foruma dahi alperenin hesaba destek olmak için kaydoldum. Burda adımın geçmesi ile kendimi savunma ihtiyacı hissettim. Ben de sana tane tane anlatayım malum ilişkimiz bunun üzerinden yürüyor demekki. - Şöyle ki hesabın bana ait olduğunu kabul e…

• Merhabalar. Maraşlı ben. Taner abi (Balamir) yukarda casusluk raporu atarak Barışkuzey'in oyunu bırakan hesapları bünyesine topladığından bahsetmiş. Ben de Multi kullanımı ve aynı ip den Tomris katun ile birlikte girdiğim gerekçesiyle Ban yedim. Tomris katun ile şehir olarak dahi aramızda kilometrelerce mesafe varken ticari olarak 100 hoplit dışında alışverişimiz olmadığı halde bu banı yedim. Yukarıda da ismim geçiyor.Operatörler Barış'ın multisisiniz vs gibi saçmalıklara cevap veriyor. Şunu söy…

• Alperencim umarım bu yanlış biran önce düzeltilir kardeşim. Sen oyunu kuyruk acıları ile oynayan , oyun içi rakipliği düşmanlığa çeviren, sırf karşıdakini alt etmek zarar vermek için her türlü yola başvuran , kimine iyi görünüp köprüyü geçince üstüne çullanan, insanları taraf seçmeye zorlayıp sonra seçtiği taraf üzerinden meşruiyet sorgulaması yapanlara bakma. Multisi olan oyunu kurallarıyla oynamayan herkes banlansın bunda sıkıntı yok. Ama bu senin için geçerli degil senin bunlarla alakanın olm…