Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• cof yağmasına devam :))

ja1lbird - - Delta

sen şey değil misin ya? yağma yaptığın ittifağın 2 yıldır işgali altında olan Delta Gücü ittifağının oyuncusu? Güzel yağmalar tbrkler..

• beni yağmalayan o arkadaşın şehri 1 yılı aşkındır işgalim altında.. sonuç; depo sıfırlandı şehre reset atıldı tekrar işgalim altında.. nlAYk0.jpg vPgYmv.jpg

• konuşmuyorum görüyorsunuz diyen dayı geldi aklıma :) tebrikler arkadaşlar..

• ahahaha günlerdir bunu söylüyorum ama anlamıyorsunuz.. burası sadece delta serverine ait bir sayfa değil, herkes görüyor.. kendinizi rezil etmeyin hem raporlarınızla hem üslubunuzla :))) biraz laf dinleyin..

• EFES İttifağı Rapor Sayfası

ja1lbird - - Gamma

iyi bayramlarr, iyi bayramlarrr.. gamma ölü bir server değil mi bu raporlar niye asılıyor?gerek var mı yani? meraktan soruyorum..

• Quote from Turp: “Quote from ja1lbird: “servere verilmesi gereken cevabı biraz geçte olsa verdiğinizi düşünüyorum. bundan sonra delta gücü ve yaverleri haddini bilerek hareket edeceklerdir. her zaman korkarak tek başlarına ittifak olabilme özelliğine sahip ol(a)mayan bu ittifaklar toplu halde kaybetmenin ve rezil olmanın üzüntüsünü büyük yaşıyorlardır diye düşünüyorum.keşke tek başlarına savaşsalardı da bu büyük rezilliği tatmasalardı. bu yüzden saygı duyulmuyorlar zaten. tebrik ederim ARMA, kes…

• servere verilmesi gereken cevabı biraz geçte olsa verdiğinizi düşünüyorum. bundan sonra delta gücü ve yaverleri haddini bilerek hareket edeceklerdir. her zaman korkarak tek başlarına ittifak olabilme özelliğine sahip ol(a)mayan bu ittifaklar toplu halde kaybetmenin ve rezil olmanın üzüntüsünü büyük yaşıyorlardır diye düşünüyorum.keşke tek başlarına savaşsalardı da bu büyük rezilliği tatmasalardı. bu yüzden saygı duyulmuyorlar zaten. tebrik ederim ARMA, kesimler raporlar ve yağmalar güzel..

• EFES İttifağı Rapor Sayfası

ja1lbird - - Gamma

seversiniz tehdit etmeyi..

• Ceza almakta savaşın bir parçası.. durduk yere ceza alıp rapor vermediniz değil mi, sayın Aytim ve Delta üyeleri verilen cevap doğru..ağlamayın ! 3 ittifak bir olup DELTA'nın en güçlü ittifağına kafa tutarken bunları hazmedip de gittiğinizi düşünüyordum ama yanılmışım :) yazacak daha çok şeyim varda, forum beni kasıyor, cahil çok veled çok :)) tebrikler ARMA..

• Maç berabere biter, ilk golü Vagner Love atar. İlk Sarı kartı Mehmet Topal Görür. ilk gol 15. dakika da gelir.

• Deltagücü Ittifaki Yağma Raporlari

ja1lbird - - Delta

delta gücünü yağmalıyoruz diye foruma afiş yapmadık.keza son 2 haftada 2 milyonun üstünde yağmam var ve 1 üyeniz bu yağmalara dayanamayıp ittifaktan ayrıldı.her neyse..delta gücü coff yağmalıyor diye foruma hareketlilik getirmeyi düşünmüş, tebrik ederim.bu arada olds savaşında acemice savaşıyordunuz.arkanızı aytim düzeltmişti.şimdi bize saldırmaya geliyorsunuz gördüm ki hala aynısınız.daha çok daha fazla gelmeye devam edin.coff sizi yıpratmak için 7 24 hazır.. başlık senin rapor senin ittifak si…

• Ayyildiz Tim Savaş Raporlari

ja1lbird - - Delta

komşu aynı adadayız şaşırmayasın diye belirtmek isterim :) tebrik ederim maşallahın varmış..yardım lazım olursa dürtmen yeterli :)