Search Results

Search results 1-20 of 42.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nerede kalmıştık hayırlı geceler iyi forumlar zE058t.png xTE8lc.png yGc4FE.png 1H3dAN.png kbsAFR.png mll0fP.png rSuF0x.png oc8EJZ.png uNy5OG.png 58jGJv.png EhCek3.png s22Xs6.png cCLj14.png 9uc6Hq.png veSam5.png xW6GxX.png F3eIfP.png 6tFeDI.png vY0Hd2.png qWMDSs.png 7B9Lkj.png

• sadece senden bahseden kim nakamuro ile albayın verdiklerinede bi bak istersen nasıl generalsin sen neyse kolay gelsin :)))

• Quote from artunius: “@TraNSKoP senin raporlar nerede hacı boş birakma tarlaları ” hadi bu adamlar birbirlerini yağmalayıp tarla diyorlarda sen niye diyorsun gecen raporlarını asmıslardı tarla olmussun adamlara :))))

• WP4FVV.png gZfKZS.png IGiIa6.png HpqXhk.png e7javC.png q90x8E.png 883pnA.png ogFVvW.png 4g28CA.png

• dPmrOl.png LQx68i.png gvdikD.png TaS2dh.png jrWnhi.png Vu5GlR.png IaUOvY.png 6BzzBr.png

• Quote from Mathilda: “:hosgeldin: Ahahah 150k gp ile 13k gp li oyuncuya operasyon mu yaptınız sizzz :DDd yıldırımbayezid :DD şehir taşımaya harcadığın ambrosia ile hammadde satın alsaydın daha az masraf yapıcaktın akla bak doktor civanım.. hadi bunu anladık da sen de ne boş adammışsın hafta sonu cumartesi gece 3-4te yağma atmaya gelecek kadar mı işsizsiniz yoksa ikariamı bu kadar mı çok seviyosunuz sonuca gelince tabii ki kazandınız 10 kat askerle gelirsen kazanmama şansın var mı (Hidden Content…

• Tüm arkadaşlara iyi forumlar Çiftçilik yapa yapa yorulmussundur sen dedik Mathildayı özel uçağımızla tatile yolladık fFPVbu.png J0u1i7.png IEPmFG.png 0eq15m.png Jhhj3u.png H9m10i.png uaFUeV.png wO8HOm.png 0ihsqo.png 5aQzHh.png UGr6DS.png

• Tebrikler arkadaşlar savasan yada savasamayıp asker gemi basıp destek olan herkesin eline sağlık

• Lips Genel Sohbet Odası

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Hergun depo mu indirdik ahahah ctb depo indirdikten sonra bizde bikere indirdik görende hergun depo indiriyoruz zanneder korkmayın bu kadar :))

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from TraNSKoP: “Quote from sagopa52: “Kim basmış nan rodosu ” dew sürekli basıyor onlar için söylememiştir by basmış olabilir ” daha haberin olmadan yorum yapma ilk rodosu kıyım ittifakı basana kadar rodos basılmadı onlar bastıktan sonra bzimkilerde basmaya başladı karşılıklı basıldı halada basılıyor onlarda basıyor muhtemelen basılmaya devam edilecek :)) ayrıca bana sen nerede savasıyorsun demişsiniz bu seni niye alakadar ediyor savasan ittifak benim ittifakım ister savasırım ister gp bas…

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

he kardeş he neyse siz çekilin kenara az ötede oynayın bu iş sizin harcınız değil belli oldu depo getirdiginizde cephe acın söyle yapın böyle yapın diyen adamlar simdi ortada yoklar bide övünüyorlar yazık kıyım kadar olamıyorsunuz biz orada eğlencemize bakıyoruz sizde böyle avutun kendinizi rezilliğinizle başbaşa bırakıyorum sen anca 79:xxxxx koordinatlarında gpsi olmayan adamlara karşı oynarsın sayın miyav Hadi hayırlı geceler

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Bir ittifak düşünün şehirleri boşaltıp korkudan adaları veriyor bide üstüne konuşup laf yaparak üste çıkmaya çalısıyor tabiki yapacaklar :))) Server yanıyor ctb aglıyor

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

olaya bak şimdide ben izin veriyorum bilerek savaşmıyorum diyorlar düne kadar merkezinize ısın attım gelmediniz deyip taaa neredeki adamın adasına ısın atan adam değilmisin sen şimdi ozaman biz sana orada müsade etmiş mi oluyoruz güldürdün akşam akşam merkezlerini savunmayan ittifak konuşuyor bide bilerek çekildik diyor o yüzdfenmi gp indirdiniz? baktınız başa cıkamayacaksınız bu savunmayamı sıgınıyorsunuz gerçekten yazık oysaki siz kıyımdan destek aldığınızda bile dew-d olarak savaşmayı bırakma…

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

sanki ona depo yapma diyen oluyor depo havadan dolmuyor kardes basmayıncada boşalıyor kusura bakma sende calış seninde olsun zaten gelirsek amacımız yagma olmaz merak etme adanda limanlar ele geçince ağlarsın üç beş gün sonra limanımı acın diye yada tatile alır gidersin merak etme biz eğlenmeye çalısıyoruz her gittigimiz yerde yağma almışız almamışız cok önemli değil yani

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from artunius: “hahha birde bosalttik diyor ya öldüm gülmekten ne yagmaladin at foruma görelim bizde 2 lafindan biri yalan olmuş kendini kandiriyorsun boşalttmışmış geldin 10000 askerle adada 2 saat kaldin sonra pış pış geri döndün Icraat yaptigin depo getirip altin gp çekip konuşmaksa onu yapamiyorum kusura bakma abisi Kendin daha şu serverda gp basmamışsın deposu olup altın çekenlerin sesi çok çikmaya başladı bu serverda Benden yağma alamazsın boşuna uğraşma sen kimseyi kandirma yağma at…

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from artunius: “ne aldin acaba ben diyeyim Hiçbiŕ şey Ben şehirleri boş bıraktirigim icin geldiniz birde tek gelmis gibi yazmissin 4 kisi geldiniz de eli boş gözü yaş döndünüz benden yagma zor alirsiniz Ziyarete gelsem forumda başlarsiniz aglamaya chaos bize saldiriyor diye Sen internette her serverdan hesap ara ” meseele sadece kaynak almak mı :)) gelir gelmez aynı adada bulunan arkadaş tatile almadımı ? şimdi 200k gp ile gelin diyorsun üzerime 100k gp alıp gelsem oturur durrursun icraat …

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from eseas: “Quote from TraNSKoP: “pühh alphada oynayan biri 1000 raundla övünüyor mehmet yarbay açıklama yapacaktı niye yapmadı. onuda boşa mı getirdiniz şimdi Hem savaş bitmediki siz o generalleri korkudan depoya atamayacaksınız Savaş daha yeni başlıyor ” Rodos vurmasalardı da devam etseydi kaç bine kadar dayanabilirseler giderdi de binde bırakalım daha yüksekte vurunca çok daha fazla rezil oluruz dedilerse demek.Foruma raporlarını asarken yazarsın kendisine o da sana cevabını verir acel…

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from artunius: “Quote from YILDIRIMBAYEZID: “Simdi 200k GP ile gel diyorsun ozaman ustumuzdeki tüm gpyi mi getirdik sanıyorsun kaldiki Max 50k GP anca gelmiştir koruyamadı mi ctbli kankilerin ctb ittifakındaydin :))) 200k GP al gel diyorsun bide laf değil icraat gerekli ” sana icraat gosterirdim ama üzerine altin gp almişsin ben istemedigim zaman kimseyle savaşmam üzerinizde her birinizin 100er k gp vardi sömleri atmiştiniz yan adayaŞimdi 200k gpsiz geleni adaya kabul etmiyorum ntv geldi s…

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Simdi 200k GP ile gel diyorsun ozaman ustumuzdeki tüm gpyi mi getirdik sanıyorsun kaldiki Max 50k GP anca gelmiştir koruyamadı mi ctbli kankilerin ctb ittifakındaydin :))) 200k GP al gel diyorsun bide laf değil icraat gerekli

YILDIRIMBAYEZID - - Lips

Quote from artunius: “al koorfinat 49 78 kankilerini topla öyle gel rn az 200k.gp isterim abisi ” en son geldigimizde arkadaşın tatile almıştı sende savaşmadan abi kralsiniz yazmıştın unutma diyorum :))