Search Results

Search results 1-20 of 58.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from CANALAN: “Quote from tahomy123: “Diğer ittifaklarındaoyuna dahil olması server adına umut verici düşündüğüm kadar büyük bi savaş olmamış 2 tane 50 kişilik ittifak bu kadar mı asker bastı ? ” raporlar sadece bunlar degil ayrica 50 kisi degiliz arkadaslarim asarlar ” Yinede güzel raporlar elinize sağlık iki ittifağı da tebrik ederim , ama en çok sizi

• Diğer ittifaklarındaoyuna dahil olması server adına umut verici düşündüğüm kadar büyük bi savaş olmamış 2 tane 50 kişilik ittifak bu kadar mı asker bastı ?

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

tahomy123 - - Poseidon

Quote from RomanJakobson: “Quote from _Respect_: “Özet geçiyorum; İttifakın birisi çıkıyor server bizim,burada bizim borumuz öter.Asarız,keseriz gıkınızı çıkartamazsınız.Mod ittifakı hemen aksiyon alıyor,Otto ile zaten sürtüşme var. Sonra çıkıp burada abaküsle matematik hesabı yapıyorlar,siz iki ittifaksınız diye. Aslında hesapta bir yanlışlık var haklılar,atar gider yapılan diğer ittifaklar nerede?Yoksa ikiden fazla olması lazım şu an saldıran ittifak sayısının.Mod'lu arkadaşları tebrik ederim …

• siz görürsünüz nan banım açılacak neler yapıcam görürsünüz olum 2 gün sonra .... Quote from ATTILA: “Önce Özden Abiyi Kesiyorsun Sonra Maximus Amcayı Bunların ustune de bu onemlı Kuzucukların Lideri Abiye yagmanı atıyorsun Tadından yenmiyor NngWO5.pngBa64yv.png16DrGp.png ”

tahomy123 - - Poseidon

Quote from Labamba: “Quote from Alperen.gul19: “Öncelikle tüm MOD ittifakı adına yazıyorum. OTTO ittifakı savaş konusunda her hangi bir yardım çağrısında bulunmadı ” Quote from Alperen.gul19: “Poseden rapor almak için geldik ” Vallahi o zaman sizin çakralara hayran kaldım 6. his baya kuvvetli anlaşılan. Savaş bizim adamızda değil OTTO adasında da değil, dur bi dakka sizin adanızda da değil. Nasıl haberiniz oldu acaba bu savaştan OTTO dan bilgi gelmedi ise Yahu gelin sıkıntı yok ama haberimiz yok…

• Quote from Labamba: “Şöyle diğer sayfalara bakıyordum da bazı arkadaşlar banlı hesaplara attıkları yağmaları marifetmiş gibi paylaşmış. Bizde bu duruma müdahale edelim dedik ve onuda #mızrakkardeşliği furyasına ekledik..... ewU9x0.jpg qIU7fy.jpg nqWNZB.png wZeg84.jpg. Dipnot : @ozden merak etme seninde sinirlerini yatıştıracak paylaşımlar birazdan geliyor. MOD'a girmene gerek yok ” Banlı hesaba yağma atmak ile boş şehri yağmalamak arasında bir fark göremiyorum kardeşim , bide marifetmiş gibi cev…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Quote from tahomy123: “Savaş vs gibi konularda her zaman yanındayım ittifağımın onlar tatile alırsa bende alırım girerse girerim , fakat benim de kendi özgür düşüncem var farklı şeyler düşünebiliriz , ne ben ineğim ne de o çoban ” sürüden ayrilani kurt kaparmiş ” Sonunda başka ittifaklar da savaşıyor , zevkli olacak server için iki tarafa da başarılar dilerim Garpı pek sevmiyorum açık konuşayım ama sonradan aldılar dedikleri üye Hayal ise o eleman garptaydı zaten serverın b…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Quote from tahomy123: “Quote from TraNSKoP: “Otto ittifakı bırakın forumda biz pose nin yanindayiz demeyi. Posenin yanindaysaniz oyunlari alin tatile. Yoksa hic bosuna konusmayin inandirici gelmiyor ” Ben yanında değilim kardeşim kimse kusura bakmasın hak ettiler ban yemeyi . Bırakmayın dememin tek sebebi yarım kalmış bi mevzu var , her konuya müdahil olmana gerek yok tamam mı kardeşim . ” sen liderini niye dinlemiyorsun. bak posede lider ne derse o oluyor. sizin liderin sö…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Otto ittifakı bırakın forumda biz pose nin yanindayiz demeyi. Posenin yanindaysaniz oyunlari alin tatile. Yoksa hic bosuna konusmayin inandirici gelmiyor ” Ben yanında değilim kardeşim kimse kusura bakmasın hak ettiler ban yemeyi . Bırakmayın dememin tek sebebi yarım kalmış bi mevzu var , her konuya müdahil olmana gerek yok tamam mı kardeşim .

tahomy123 - - Poseidon

Quote from IDesertRoseI: “Merhabalar, Bu konuyla ilgili ittifakımız adına genel bir açıklama yapacağım. Öncelikle şunu belirtelim ki savaşın galibi ne yazık ki sayın operatör @PannaCotta oldu bu şekilde gp ve altın alışverişi yapan bircok oyuncu var daha önceden de birçok kez bu sistemi uyguladık herhangi bir problem yaşamadık lakin yeni bir kural galiba banlanmış bulunduk... Biz savaşmak için ışın attık iki tarafında elinde daha 700-800k gp söz konusuydu açıkcası savaşın seyrini değiştirecek ha…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Bırakmasın kimse serverı. Kimse de kimseye serverı bırakması yönünde telkinde bulunmasın. Aradan zaman geçer tekrar savaşırsınız. Sonuçta herkes ne olup bittiğini biliyor. Yeni server da zaten çok bitik. Terhis oldum geldim aktif olarak oynamaya devam. Üzmeyin beni poseidon ahalisi. ” Vaaay vay vay vaayy en büyük asker bizim asker Hoşgeldin kanka

tahomy123 - - Poseidon

Quote from :::Aessia:::: “Ve kaçınılmaz son ... "Yönetimi suçlayalım , oyunu bırakmakla tehdit edelim. Belki işe yarar " mantığı. Bazı şeyler hiç değişmiyor. @tahomy123 o kadar alıntı yapma başımız döndü ” Forumu pek bilmiyorum hocam direkt alıntıladım ne varsa kusura bakma

tahomy123 - - Poseidon

Quote from Balamir: “Mesajı ilk yazdığında yaygara koparmak cümlesi yoktu,cümle kurarken karşındakini tahrik ediyorsun. İnsanlar fikrilerini paylaşıyor kimsenin yaygara kopardığı yok.24 saat içinde sizden tatilsiz 7 gün uzaklaştırılan olursa buraya yazarsınız o vakit ” Dostum nickin ne hangi ittifaktansın bilmiyorum " yaygara koparmak " bunu şahsi algılama ban yiyip gelip burada konuşanlar için kullandım bu deyimi üstüne alınması gereken belli sende depocuysan sende üstüne alın. Burada poselilil…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from Labamba: “Şuan bütün sunucularda bir hesap açıp altın sıralamasındaki ilk 10 u şikayet edersek hepsini banlarlar diyorsun yani ? ” Bu arkadaşı alın buradan iyi değil bu

tahomy123 - - Poseidon

Quote from Labamba: “Quote from tahomy123: “Kardeş biraz önce mavronun senin hesaptan yazdığı yazıya ithafen yazdım anlaması güç değil bu kadar ” Oda banlanmadı yanlız oyunu bıraktı biz anlıyoruz senin yazdıklarını da sen anlayamamışsın sanırım ” Merhaba arkadaşlar Ben Mavro Bu hesap ile yazma sebebim bütün forum hesaplarımın banlanması.. Eskiçeriye Emekliçeri yazdığım için forum hesabım süresiz olarak banlanmıştır. 30dk önce Gabriel atmış,ya bende sıkıntı var okuyamıyorum ya da siz anlamıyorsun…

tahomy123 - - Poseidon

Quote from GabrieL: “Quote from tahomy123: “Kardeşim ilkokuldaki gibi lakap takıp yok çeri domatesiymiş şuymuş buymuş diyorsunuz banlanınca da devrimci olup yönetime boyun eğmeyin tarzı lirikler yazıyorsunuz cidden komiksiniz, bu yaştaki insanlara edep öğretelim... ” Kardeş ben banlanmadım direk oyunu bıraktım yalnız ” Kardeş biraz önce mavronun senin hesaptan yazdığı yazıya ithafen yazdım anlaması güç değil bu kadar oyunu bıraktın forumu da bırak yorma mille

tahomy123 - - Poseidon

Kardeşim ilkokuldaki gibi lakap takıp yok çeri domatesiymiş şuymuş buymuş diyorsunuz banlanınca da devrimci olup yönetime boyun eğmeyin tarzı lirikler yazıyorsunuz cidden komiksiniz, bu yaştaki insanlara edep öğretelim...

tahomy123 - - Poseidon

Quote from Labamba: “Ben kaikası bilmiyorum. Şuan 2 sunucuda oynuyorum PAN ve POSEİDON bu sunucularda bu sebeple ban yiyen bir tek biz varız. ” Biraz gerçek hayata dönmüş olurlar forumu bırakıp teşekkür etmeliler bence...

• Quote from TraNSKoP: “depo taşimakta oyunda olan birşey deponuz olmayınca hemen yasak diyorsunuz hadi serbest olsun görelim sizi ” Otto pose savaşından ziyade adanalı crazygeneral savaşı görmek hoşuna gidiyorsa, zevk alacaksan depo getirme olsun birader, şahsen ben zevk almıyorum 3 aydır uğraştım didindim 50k gp bassam 2 gün anca tutarım ama diğer yönden adam 1m gp ile dolanıyor bu hoşuna gidiyorsa olsun... Sizin için oyun kazanmaktan ibaret bunun bi oyun olduğunun farkında değilsiniz . Zevk alm…