Search Results

Search results 1-20 of 71.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Alperen.gul19 - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Quote from CANALAN: “@TraNSKoP valla ben yokken gelion senle iyi girgir yapariz da denk gelmioz :)) sancak verdigi sozu tutar o yuzden depo getiricez altin icin karar alinmis uyalim herkes zevk alsin parasi olan degil butun ittfak uyeleri zevk alsin yoksa inekcim depolar hazirdi simdi bosaltiyoz planlar degisti emekle oynayalim bakalim kimler delikanli gibi sozlerinde duracak nedemisler inekcim SADECE SANCAK SEVER ” deposuz savas falan olmaz bu serverda söylüyüm. herkes dep…

• Kimin gülünç duruma düştüğü çok net belli oluyor ama kabullenmiyorsunuz hiç bir şeyi .Rodos basınca foruma ağlamaya geldiğini de inkar etmişsin sonuç fotosunu attım cevap bile vermedin galiba doğrular suratınıza vurulunca kaçma sizin ittifağın bir huyu şuana kadar kime doğruları söylediğim mesajlar atsam o mesaja cevap vermiyorlar eee tabi başkasına suç atmak kolay bence bundan sonra senin mesaj atmaman lazım La Bamba çünkü gerçekten boş konuşmaktan başka bir şey yapmıuorsun pardon birde yalan s…

• 5aVyNq.png Eeee bu ne şimdi ? sen davet etmemiş mi oluyorsun burda da

• Eee usta rodos bastı diye gelmişsin direk forma attım fotoyu hala inkar ediyor musun ? Döneklik asıl senin şu yaptığın ancak işte gene cevap vermedin resime bize sallıyosun .Dün piyonlar çekilsin aradan demiştim duymadın heralde

• 16dJrG.png Naber

• Şuana kadar herhangi bir yalan beyanda bulunmadım git eski mesajlara bak yalansada kanıtla ama siz yalan olmadığını görünce kaçmayı seçiyorsunuz.Lafınızın arkasında durun biraz bu kadar da dönek olunmaz be kardeşim .Malesef ekran görüntülerini silmişim uzun zaman geçince bunu da önceki forum mesajından bulup çıkardım ama siz biliyorsunuz zaten ne olduğunu inkar sürecindesiniz sadece Adanalı savaşının nasıl sonçlandığını ve rodos bastığımızı da biliyorsun buraya gelip rodos bastınız diye ağladığı…

• Hemen anlatayım adanalının şehrindeki savaşı da kazandık Yenilmez şehrindeki deniz savaşında ise rodos bastık Yani savaşlar bitmiş oldu generaline sorabilirsin istiyorsan yada sormana da gerek yok sende raporları gördün rodos vurulunca da foruma gelip ağladın bunu sende hatırlıyorsun ama şimdi yok öyle birşey diyeceksin onu da biliyorum Yazdığın mesajı da söyleyeyim söm yıktık diye foruma gelen arkadaşlar rodos bastı diye gelmiştin direk forma hatırlarsın sen Maximusa rodos için teşekkürler

• Merkez adalarımızın yan adalarında geziniyorsunuz diyen siz değil misiniz ?

• Rr9y4Y.pngÖnceki postlarda bu resmi attım bana lam bamba merkezimize gel dedi burası önemsiz dedi merkez fotosu atılınca da savaş orada değildi diyorsun ben böyle döneklik görmedim buyur savaş adanız

• Sen yaz çiz oyna kayıbeyi başarılı olduğun şeyleri yap sadece. Forumda başkalarının adamlığını sorgulamak seni aşar.Bir piyon olarak şahının önünü açta onunda oynayabilecek alanı olsun artık kenera çekil

• Şahınız geldi piyonlar siz çekilin

• Quote from Kayibeyi: “Ya abilerine sırtını yaslayıp saldıran siz değil misiniz ozmn da depo indirmistik arkanızda Otto olunca mi saldırabildiniz konuştuğun kişiler de biziz ittifakta biziz icraatı de beraber yapıyoruz bı kişiye söylemen bütün ittiyi kapsar.Biz depo indirme açılmadan da bize meydan okuyan kim varsa kestik birisi çıksın desinki öyle değil gelmiş burda mertlikten bahsediyor bide kendi beceremeyip korkup abileriyle dalanlar laf ettiğin kişilere dikkat et adamlikta da userliktede sen…

• Quote from Kayibeyi: “La sen kimsin Göksel hocama yaziyon o kelimeleri gerek kaldım gelmemize adaniza asker mi çıkardınız da bize gelmedin diyosun sizin 3 kuruş maliniz için altın yakıp gelmedik 3 kuruş dediğim milyon malda bizde o ara başka yerden kaldiriyoduk mali bak bakayım Göksel hocamın saldırı savunma puanına sonra konuş sen kimsin ki o adamla öyle konusuyon hele bi de bana ne icraatiniz olmuş neyi basarmissiniz kişisel veya itti olarak boyunun yetmicegi laflar ediyorsun ayağını denk al y…

• Quote from Labamba: “Quote from Alperen.gul19: “2 kişi geldiniz diyip 1 aydır forumda ağlamanız zaten korkaklığınızın göstergesi oldu biz veya diğer ittifaktaki arkadaşlarda bunu anladı boşuna sormana gerek yok ” İşte anlatamıyor değilsin ANLAMIYORSUN. 2 ittifak geldiniz. 2 ittifak neden gelinir? "Biz bunları tek başımıza kesemeyiz o kesin, hadi ikimiz gidelim öyle keselim" Ama sonuç : 2 de gelseler KESİLDİLER. Sen işine geldiğin gibi anlamaya devam et. Bizim dediğimiz şu: Tek başına gelmeye KOR…

• Quote from IDesertRoseI: “DELİKANLI'lık 2 ittifak bir olup 1 ittifaka saldırmak değildir buna ne nedir forum ahalisinin yorumuna bırakıyorum heee hadi geldiniz bari savaşı bitirin şehirlere bayrakları dikin oda yok yenilip dönün sonra burda bıdı bıdı cok sıkıcısınız keşke banlansanız. ” Yok yok anlamak istemiyorsunuz siz bende anlatmak istemiyorum artık Hepiniz gelin dedikten sonra 2 kişi geldiniz diyip 1 aydır forumda ağlamanız zaten korkaklığınızın göstergesi oldu biz veya diğer ittifaktaki ar…

• Quote from Labamba: “Hayır yani depo indirmeyi bilmeyenler indirmesin kareşim yazık oluyor o kadar GP ye ” Kuru gürültümüzde gelmiş sonunda

• Quote from Morbilek: “Quote from Alperen.gul19: “Quote from Pose-SeRCaN123: “Quote from ozden: “İttifakım adına konuşuyorum değil 2 milyon 20 milyon gp getirseler problem yok 2 katını getiririz getirmek önemli değil icraat önemli iyi forumlar .. ” Bizde GP çok knk indir de indirelim Quote from SalvatoreGreco: “2 m gp patladı gitti hangi mantıkla 2 m gp soktular servera onuda anlamıyorum ya neyse. ” 150-200 k olsa şikayet etmezdik ama 2 m Server için çok. banlattık 500-600 m altını gitsin kesimle…

• Quote from Pose-SeRCaN123: “Quote from ozden: “İttifakım adına konuşuyorum değil 2 milyon 20 milyon gp getirseler problem yok 2 katını getiririz getirmek önemli değil icraat önemli iyi forumlar .. ” Bizde GP çok knk indir de indirelim Quote from SalvatoreGreco: “2 m gp patladı gitti hangi mantıkla 2 m gp soktular servera onuda anlamıyorum ya neyse. ” 150-200 k olsa şikayet etmezdik ama 2 m Server için çok. banlattık 500-600 m altını gitsin kesimlere başlayacağız 2 milyonda ne kesilir be bizede e…

• Pardon 14 k generalin varmış daha da kötü

• Quote from ozden: “Madem 2 milyon general indirdiniz delikanlı iseniz deponuzu açıp ittifakım olan POSE ittifakına saldırıya geçersiniz hadi hodri meydan :)) adanıza geldim 3 gün önce 3 gün ağladınız yeter diye şimdi MOD böyle şöyle diye tekrardan diyoruz biz savaşmaya her daim hazırız yeterki bir saldırı yapın iyi forumlar iyi geceler .. ” Ağladık mı ? Kim ağladı onu da paylaşırsan mutlu oluruz hocam .Adamıza tatilden çıkıp 60 k generaldeyken 260 k generalle geldin onu da açıklasana hocam nasıl…