Search Results

Search results 1-20 of 33.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bu mafialılar neden hep böle lafları ısıne geldıklerı gıbı anlıyorlar adama dedımkı gemılerın bosuna kesılmesın madem altın kascaksın gemılerı kestırıp bare dıp fıyattan ver bana bosuna gıtmesın gemılerın dedım adam rıcacı oldun dıyor cok komık adamlarsınız harbıden ya komık cocuklar sızı sonuna yıne tatıle alıyorsunuz depo lardan bahsetmıssın sadece sızın ıttıfakınızın 3 tane deposu var benım bıldıgım belkıde daha fazladır. Neyse burda laf ebelıgı yapıp oyunda tatıle alıyorsun ıstedıgın kadar y…

• Ben bu MichaelCarleone oyuncu ısımlı arkadası sabahtan berı kovalıyorum kacıyor kacıyor kacıyor ::D elbet yakalarım bır yerde o ayrıda bu arkadasta savasıcak yada savascı olacak bır yetenek yok kacmakla bu ıs olmaz :Dtek yetenegı kacmak D:DD:D

• T.C Türkiye'm Savaş Raporları

VatanAy - - Hephaistos

Bu serverda sızı herkes çözmus butcheer efendı bı sız kendınızı çözememıssınız aynanın karsısına gecınde bır bakın kendınıze yaptıgınız tek sey klavye delıkanlılıgı

VatanAy - - Hephaistos

BUTCHER kardesım cok guzel klavye kullanıyorsun lafları dokturuyorsun server acıldıgından berı takıp edıyorumda forumda kımınle savas yaptıysanız hep karsı tarafı suclamıssınız herkes kısılıgını kaybetmıs herkes yalancı bır tek sız dogrusunuz gercekten tebrık ederım sızı Senınle bır savas anlasması yapılıyor konusuluyor konusma sonunda keyfınızı bozmak ıstemem arkadaslar kafamı kırar ama yınede ıstedıgınız gıbı olsun dıyorsun sonrada aa doldur bosaltlara saldırı olmuyacaktı sız soledınız ama ben…

VatanAy - - Hephaistos

Savas öncesi konusulan herseyı Foruma atıcaz herkes kımın haklı kımın haksız olduguna karar verıcektır.Sadece Lıman konusunda Bır kac cumle Kurucam Gemı savasını baslatıcaktık sız gec oldu kara savasıda baslasın dedıgınız bızde lımanın bırını acın o zaman Karalar ıcerı gırsın dedık he sabırsızlanmasaydınız bekleseydınız lımanı bırını zaten acıcaktık.Kaldıkı kımse Sıze saldırı olmasın lımanları kapatmayın demedı oraya getırdıgımız gemılerın haddı hesabı yok lıman acmamızı sızmı engellıyecektınız …

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

VatanAy - - Hephaistos

Ah Ah eskıler ne kadar guzeldı depo yoktu herkes savas tarıhı belırler delıkanlıca savasırdı Ama ne olduysa bu serverda özellıkle para ıle oynayıp depo ustune depo getırerek savas kazanıp sonrada bu sekılde konusurken hıc mı yuzunuz kızarmıyor Dennis kardesım Madem Savascısınız Cok bılıyorsunuz Depoları kapatın Adam gıbı Hephaistostakı ımkanlar ıle Asker basıp altın kasın delınkanlı gıbı savasın Oyunda bıle fırıldak olmayı nasıl basarıyorsunuz anlamıs degılım Herkes Yasının adamı degıl Sadece kı…

VatanAy - - Hephaistos

Her gelısınızde kesılıp gıdıyorsunuz yıl basından önce geldık dedınız tatıldenız tatıl donusu görursunuz bır göremedık ama depo derken sızdede gp depoları var acsaydınız kardes elınızı tutanmı vardır sen savas merkezınden kacıp arkadan vurmaya kalkarsan rodosu yersın sonrada bır guzel kesılırsın burdada bos bos konusursun

• Tebrik ederim VatanSever Kardesım ellerıne saglık Kılıcınız keskin olsun ...

• DAYILARA DERS VERDİK

VatanAy - - Hephaistos

VatanSever kardesım yıne döktürmüs Kılıcın keskin olsun kardesım

VatanAy - - Hephaistos

Quote from xMilenos: “Rodos ile tek bir savaş kazanıp, bu kadar sevinmek bu kadar mı galibiyete hasret kaldınız. ” Rodos derken Denız savasında rodos olmadı hıc kardes denız savası surerken mafıa ıttıfakından bır kac uye bos sehırlerımıze işgale gelmıs belkı denız savasından cekılırler dıye bızde bastık rodosu sonrada kestık bır guzel kara askerlerınıze Benden sıze tavsıye kara savaslarınıza ascı bulundurun moralden gıdıyor askerlerınız :D:D yonetım kadronuzu gönderın bıze bız savas dersı verelı…

VatanAy - - Hephaistos

Savaşa Katılan ve Savas sırasında arka planda olupta desteklerını esırgemeyen tum ıttıfak uyelerımıze ve dostlarımza tesekkür ederım Sagolsunlar Mafıa ıttıfakını tebrık ederım Her zaman gıbı buyuk bır hevesle geldıler Kesildiler Gittiler D:DD:

• hephaistos da 50. sıradakı puan yanlıs hatırlamıyorsam 850 k fılan olması lazım hadı diyelim 1 mılyon ellinci sıradakı kısı pekı oyunda kurallarına göre egerkı hesap 50 ye gırıyorsa tasınamaz dıyor sız 2 mılyonluk hesabı nasıl tasıyabılıyorsunuz ben bunu merak edıyorum bız tasısak dırek hesabı banlarlar sıze karsı esnekmi davranıyor yönetıcıler anlam veremedım

• Oyunda Adaletsizlik Bu adaletsizliklerden biride Hesap tasıma ıslemı NORMALDE ilk 50 ıcersıne gıren hesabı tasımak yasakken Adamlar Hephaistos serverına 2 mılyonluk gp deposu tasıyor ve bu kısı dırek birinci sıraya oturuyor ilk 50 kuralı ne oldu para verınce kalktımı anlam vermedık Şu bır gercek bazıları para baglıyor oyuna bazıları para baglamıyor para veren tabıkıde bazı özellıklerden yararlanacak ama bu sekılde göz göre göre 2 mılyonluk hesap tasımaya nnasıl ızın verılır

• T.C İttifakının Hazin Sonh

VatanAy - - Hephaistos

Her zamankı gıbı Kendınızı överek her sekılde haklı cıkarma cabası ıcersıne gırerek masallar anlatmıssınız sıkıntı yok dedıgım gıbı sızı bılen bılıyo zaten bızıde bılen bılır buradan ıstedıgınız kadar yazın yok ıp paylasımını bızmı cıkardık bılmem hep bır bahanelerınız var yok geldık rodos bastınız vs vs gencsınız bılmem ne yukarıdakı savaslar 51 57 de olan savaslar burada ılk rodosu vuran sızsınız haftta baktık olacak gıbı degıl habıre rodos vuruyorsunuz savası kendı sehırlerımıze cektık savunm…

VatanAy - - Hephaistos

KU ARES[κıяıκ] tarafından 'Rodos Heykeli' mucizesi aktif (09.12.2017 16:29:10) ILK RODOSUNUZ BUYDU ZATEN SONRASINDA NAKED IN RODOSLARI GELDI NEYSE OLAN OLDU SAVAS BITTI ILERLEYEN ZAMANLARDA DAHA GUZEL SAVASLAR CIKAR ELBET AMA INSALLAH RODOSSUZ OLUR BU SAVASLAR HE SENIN ON KISI DALDIGINIZ DEDIGIN SAVASTAKI BIRIM SAYISI TRAJEDI KOMIK RODOS BASILCAK DURUM YOKKEN RODOS BASMAK ARTIK ALISKANLIK HALINE GELMIS :d KAÇMAYIN YAAA şehri için Savaş (09.12.2017 16:41:25) SaTaNisTLeo şehrinden nubiyaleo[T-C], …

VatanAy - - Hephaistos

BEN HIC BIR ZAMAN TATILE ALMADIM HESABIMI BU BIRINCI YALANIN IKINCISI SAVASTAN HABERINIZ VARDI BIZ SIZE GELENE KADAR DEPOLARINIZDAN ASKER CEKTINIZ MASALLAH UC TANE CASUSUNUZU IHRAC ETTIK ITTIFAKTAN YAKALAYIP SAVASTAN HABERINIZ VARDI KI BIZ GELMEDEN BIR GUN ÖNCE DEPONUZDAN ASKER CEKTINIZ SONRASINDA ADANIZA GELDIK SAVAS BASLADI ZATEN ILK BIRE BIR BASLADI SAVAS O BIREBIR SAVASTA RODOS BASLADINIZ SONRASINDA GELISMELER DEVAM ETTI IYI ANALIZ ET OLANLARI KENDI YANLISLARINI KENDIN CIKARIRSIN SUAN ATMIS …

VatanAy - - Hephaistos

HERKES NEYIN NE OLDUGUNU GAYET IYI BILIYOR HEPHAİSTOS SERVERINDA HANGI ITTIFAKA SORARSAN SOR SIZIN HAKKINIZDA SÖYLENENLER BELLI SERVER BUNU SOLUYORSA BIR DÖNUN BAKIN KENDINIZE COK TICKET GONDERDIKTE IP PAYLASIMI ADI ALTINDA SONUC ALINMIYOR SIZDE IP PAYLASIMINI KULLANARAK GAYET IYI OYNUYORSUNUZ O TATILE ALANLARDA BIZIM ITTIFAKIMIZIN AS KADROSUNDAN DEGIL SAVASMAK ICIN BASKA ITTIFAKLARDAN GELEN ARKADASLAR :d FORUMDA GOZ BOYAMAYI COK IYI BILIYORSUN KARDES SEN SU RAPORLARININ TAMAMININ RESMINI KOY BU…

VatanAy - - Hephaistos

Pardon Adalarda bulunan multı hesaplarınızı söylemeyı unutmusum Sıralıyayım bare herkes bılsın 2 mılyon gp depon var sureklı rodos kullanıyorsun ustelık bu depolar calıntı ben sölemıyorum sampıyon kardesımız söluyor bunları bırde adalarda multılerınden gecılmıyor adam buna ragmen yuzu kızarmayıp rapor paylasıyor komedı ya Neyse kardes sana ıyı eglenceler

VatanAy - - Hephaistos

<p>Normalde Forumlarda Polemige gırmem yukarıdakı yazıları okuyunca dedım bende bır ıkı sey yazayım Herkes bılsın dogruları gerısının önemı yok sımdı bu dennıs kardesımız dokturmus baya depolarının nasıl erıdıgını yazmamıs 700klık gp depoları 400 k ya dustu bunu yazmayı unutmus sureklı depodan asker cektıklerını ve o kadar gplerı olmasına ragmen durmadan rodos kullanmalarını yazmamıs 2 mılyon gp depon var buna ragmen rodos kullanmak nasıl bır korkaklıktır anlamıs degılım neyse guzel savastı umar…

VatanAy - - Hephaistos

Yapma ya Sen multı kullan hakkıyla oynama depolar kur cocuk gıbı rodos kullan sonra bıde gucunuz yetmıyor de hıcmı yuzunuz kızarmıyor oyunda bıle hile pesıne dusmussunuz oyunun kuralları var kurallarına göre oyna hakkını ver kımse sesını cıkarmaz ıp paylasımı adı altında server delının multılerı ıle doldu . Ne guzel memleket be bide kalk haber vercekmısız yapma ya baska ıstegın varmı Dha korsan ıcın anlasamadınız dagıldınız görduk ne kadar bırlık oldugunuzu