Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Romance Kişisel Yağma Raporları

Shephard___ - - Kaikias

hahaha Gene güldürdün Showuna Aynen Devam Savaşmeydanına senide beklerim biz savaştayken gelip arkadan vurmakta üstüne yok ama genede beklerim savaş meydanına Kaldırdığın Ham maddelerini Boş sömürgeni yıkarak yakma Kendi Sehrine dönsünde Senide görürüz. Madenlerinide Çalıştır.

Shephard___ - - Kaikias

Aynen Devam Kendini buralarda İspatlaman lazım. Yağma peşinde koş yağmaladığın ham maddeleride yak yoksa Madara olursun yağmaladığın ham maddeleri koruyamassın kaptırırsın filan mazallah kalpten gitmeyesin. Bu bir oyun neticesinde

Shephard___ - - Kaikias

Aynen Öyle devam et savaş meydanınada bekleriz.

Shephard___ - - Kaikias

Sakin ol Anladık sinirlenmişsin. Mızraklar hiç dert değil benim için Sabahın 5'inde attığın mızrak yağmasınıda biliyorum Sabah'ın 7 sinde attığın yağmayıda biliyorum. Sabahın köründe yağma peşinde koşuyorsun bune hırs

• tebrikler beyler güzel kesim olmuş

Shephard___ - - Kaikias

XMBZmo.png k9j5m7.pngBaZjYj.png5a8j5q.png İlahi Adalet

• Quote from Balamir: “Quote from Balamir: “Z38laI.png 14ivLx.png Quote from Balamir: “ROaEoj.jpg PORvkQ.jpg OyWJA5.jpg 2EMvZv.jpg ” ” Quote from Shephard___: “Mıchel Carleone Hakkında yukardaki yazıyı yazmış bilmediğine inanırım Çünki o kadar acemi savaşıyor inanmamak güç değil Yönetebileceği tek asker 50 buhar 24 topçu yada sadece 1 mızrak ” Ve dedi gitti o karanlık sokakların kuytuluğunda... nQAPDR.jpg Yeni kurulmuş Sömürgelere Atılan Güzel Yağmalar. Korkudan Yağma yerim Diye Üretimi açamayan s…

• Showmen İş başında Quote from Balamir: “Yanında kırmızı çarpı işareti var ne olduğunu bilmiyorum ama iyi bir şey herhalde dedikten sonra yolluyorum gemilerimi. ” Mıchel Carleone Hakkında yukardaki yazıyı yazmış bilmediğine inanırım Çünki o kadar acemi savaşıyor inanmamak güç değil Yönetebileceği tek asker 50 buhar 24 topçu yada sadece 1 mızrak

• Öncelikle Tebrikler Arkadaşlar. Meydanı Boş Bulunca Güzel Atıp tutmuşsunuz Sessiz Kalamadım. Serverde Rakip ittifak Bırakmadık. #HerkesDayağaDoydu Kaçıp gitti. Konuya Başka İttifak Üyelerinin Beğenileri vs. Zaten anlatıyor. #TRIBEdayağadoyacak TrajiKomik Buldum. Güldürdünüz.

• Tebrikler Kardeşim Güzel cevap vermişsin