Search Results

Search results 1-20 of 22.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• muhtemelen hesap gp yi aldı ve hemen sonra hesabı taşıdılar. oyun her 15 dakika da yenileniyordu sanırım . hesap 20-30k puanı varken gp alıyor 2m civarında ama oyun 15 dk sonra görüyor bunu. bunu kullanarak taşıyorlar böyle hesapları

• benim merak ettiğim şey İkariam Yönetiminin Adam Kayırması ve Adaletsiz Yönetimi adlı konuyu açan arkadaşları tanıyanlar var mıdır ? varsa hukuki yollara başvurmuşlardı baya inançlı bir şekilde hesabın açılacağı yapılan haksızlıkların giderileceği düşüncesi içerisindelerdi ama bakıyorum o arkadaşlar uzun zamandır forum hesaplarına girmemişler. bu konu hakkında bilgisi olanlar burada anlatabilir mi son durumu ?? dava nasıl sonuçlandı yada nasıl devam ediyor ??

• Quote from KaraDul_: “Quote from myke53: “ve son olarak hesap açın vs diye yalvarmicam dediğim gibi evli yaşını başını almış abimizin cidden banlandıktan sonra o kadar kızdıkı ilk yaptığı şey savcılığa gitmek oldu şuan olumlu bir yanıt almışız fakat incelemeye alındı hesap burdan tüm ika oyuncularınada sesleniyorum eğer gerçekten haksız yere banlandıysanız savcılık ciddi ciddi işini yapmakta ve ciddiye alarak yapmaktalar hiç uğraşmadan savcılığa mahkemeye veriniz ve ücretide öyle korktuğunuz rak…

• Quote from KaraDul_: “Quote from myke53: “ve son olarak hesap açın vs diye yalvarmicam dediğim gibi evli yaşını başını almış abimizin cidden banlandıktan sonra o kadar kızdıkı ilk yaptığı şey savcılığa gitmek oldu şuan olumlu bir yanıt almışız fakat incelemeye alındı hesap burdan tüm ika oyuncularınada sesleniyorum eğer gerçekten haksız yere banlandıysanız savcılık ciddi ciddi işini yapmakta ve ciddiye alarak yapmaktalar hiç uğraşmadan savcılığa mahkemeye veriniz ve ücretide öyle korktuğunuz rak…

• T.C İttifakının Hazin Sonh

agri kesici - - Hephaistos

kimler ban yemiş isim verir misin bilelim

• İdeal bina planlaması

agri kesici - - Yardım ve Sorular

kaynakları biriktirim depo kapasitesini 2 ye katlayıp belediye binasını 40 yapabilirsin buda bir çözüm

• ben doğru bulmadığımı söyledim sadece rodos kullanana da söyleyecek lafım yok kendisi bilir.

• bence savaş dosdoğru ordular gemiler savaşır biri birini keser olay biter mantığı değildir çoğu kişi böyle düşünse de. bence savaş sürekli ve her an rakibe hasar vermektir. biraz gp basıp beklemediği anda saldırmak ve yağmalamak iyidir tabi bundan sonraki adım rakibin gp basıp size gelmesidir. siz de duruma göre karşısına çıkmakta serbestsiniz. ben bu durumun kısa sürmesinden dolayı farklı bir yol izlerim. rakip gp basıp gelirse ki muhtemelen ekonomisine göre fazla fazla gp basar gelir ben rakib…

• edoras47 isimli oyuncunun önceki ismi Aportekila alsancak ittifağındaydı noplu değil. deli ittifağının yancısı güzel raporlar eline sağlık

• tebrik edecek bir yanınız da yok icraatınız da. ben her yazdığım şeyde söyledim biz bahane üretmedik savaşa odaklandık. önceki yazılanları okursan burada ağlayan hep sizsiniz bahanelerinizi sıraladım önceki yazılarımda tekrar oku.

• biz rodos basmadık diye bir şey söylemedim aportekila ilk mesajında yazmış zaten. 05.09.2017 saat 0.20 tarihli rodosu paylaşıyorsun hala savaş yaptığımızı sanıyorsun sizin bir birinizden haberiniz yok biriniz sözde galibiyeti kutluyor diğeriniz rodos bastılar diye ağlıyor.

• tamam tamam biz gidiyoruz buradan , siz sessizce ağlamaya devam edin.

• ben gayet yetiyordum fazla bile geldim. sen direk isim verince bazı ithamlarda bulununca kendisine söz hakkı doğdu bunu sende iyi biliyorsun. sen yine çocukça üslupla konuşmaya devam et. Gannicus rodos tarihine bak yazıyor orada 05.09.2017 saat 0.20 . biz savaşı bitirdik zaten sen hala savaş mı yapıyoruz sanıyorsun hem aportekila sözde galibiyetini kutluyorken sen savaşta mısın hala bundan sonra bizde aynı şekilde karşılık vericez 1-2 hafta sonra da rodos basarız yine koyarsın fotoğrafı buraya r…

• benim 4 örsüm var evet 2 tane de söm var elimde eder sana 6 örs . 6 örsün ne işe yaradığını araştır öğren sonra sende kullanırsın. daha da polemiğe gerek yok siz devam edin buradan yazmaya

• bak bak sinirlendi çocukça laflar söylemeye başladı özel ders vermeden önce kaç tane örs şehrin var 2 tane mi 3 tane mi :)) bence 3 ü geçmez ve benim özel ders başlamadan biter daha bir şey yazmıycam sana siz takılın buralarda

• yalan ve iftira olan ne açıklar mısın buradan . biz olanları söylüyoruz ve bunları bahane olarak kullanmıyoruz. ben senin bahanelerini söyleyeyim yalansa yalan de iftira de. Bahane 1-) Blonde dışarıdan birisi demiştin etik olmayan bir şekilde onu kullandılar sonra ittifaka aldılar dedin ben ilk mesajımda belirttim tekrar yazayım blonde çok eski bir arkadaşım onun için geldim hephaistos a o zaten hep kayılardan. Bahane 2-) Ekip lideri KAYI ya gelmiş ne işi olurmuş KAYI ile. ağlamaya başladınız za…

• vaktin varsa bana da bir imza yapabilir misin hocam. kullanıcı adı : Ağrı Kesici

• Aportekila neyden bahsettiğini bilmiyorum yazmışsın da ufak bir hatırlatma yapayım T-C li üyeler SİTHLORd a saldırırken haberin yok muydu ? hani wp mesajlarında SİTHLORd u sevmiyorlar o yüzden saldırıyorlardır demiştin foto lar mevcut daha önce asıldı ve kaldırıldı. şimdide Mafia lı bir kaç üye Antser ve bulunduğu adalara saldırıyor. eminim bundan da haberin yoktur. her şey ortada sen burada 3 maymunu oynamaya devam et arkası gelmeyen rodosları vurmaya devam et . kendini ve ittifağını kazanmış s…

• Aportekila neyden bahsettiğini bilmiyorum yazmışsın da ufak bir hatırlatma yapayım T-C li üyeler SİTHLORD a saldırırken haberin yok muydu ? hani wp mesajlarında SİTHLORD u sevmiyorlar o yüzden saldırıyorlardır demiştin foto lar mevcut daha önce asıldı ve kaldırıldı. şimdide Mafia lı bir kaç üye Anter ve bulunduğu adalara saldırıyor. eminim bundan da haberin yoktur. her şey ortada sen burada 3 maymunu oynamaya devam et arkası gelmeyen rodosları vurmaya devam et .

• Ben 14 temmuz da hephaistos dünyasında oynamaya başladım beni buraya 2008 ikariam dan tanıştığım ve bugüne kadar beraber oynadığım Blonde getirdi. Geldiğim sırada yeni ittifak kurulmuş 10.07.2017 KAYI ittifakının kuruluşu. ben KAYI ya geldim Blonde beta da büyük bir savaş içindeydi bütün hesapları tatile aldı beta hariç ve özel bir durumdan dolayı bir süre daha aramıza katılmadı şimdiye nasip oldu ben yokken de KAYI ittifakındaydı bundan sonra da KAYI ittifakında. sen kendi bildiğin doğruları sö…