Search Results

Search results 1-20 of 203.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sohbet

cellat_tugsat - - Etkinlik Alanı

izne geldim gidiyorum hala bana da bir şey gelmemiş 4 aya kalmaz gelir inşallah

• aktıf olamıorsa bak tatıle alabılır :bu kadar yagma yemezdı

• Bu da son raporlar benden bu kadar elveda ikariam dew-d ile kapanış yapalım 4 ay sonra görüşmek üzere :) Rapor asta tebrik edelim diyen bir arkadaş vardı bakalım ne kadar erdemliymiş :D j6RVgG.png WDR1qq.png Bu arkadaş arada kaynadı :D MD4L16.png Bu da dewasa bir tarla :D JDBnVq.png

• tartışmayacam 500 füze diye avun sen elınde rapor olsa 30 kere koyardın .. tamamen burda gösteriş peşindesin boşa yormucam kendimi buda o sehrını acamıyor dedıgın raporun tamamı eksik atmışın tamamlayım PDNGAb.png

• Sohbet

şu ödüller bir an önce gelse artık 5 gün sonra oynu bırakcam hala ödül gelecek

• koyulan raporlara da baktım 115 füze kesilmiş savasların toplamında 500 nası kestin

• Normalde buraya tek mesajım yok ama atamadan geçemicem. Füze yapmaya çalısıp yapamadığı x20 diyorsun yaptıklarımıda atsan gerçekten dürüst bir davranış gösterip ve 500 füze derken savaşta kesilenlerle beraberse senden ölmüyormuş gibi hava yaratmasan keşke. Eğer füze taktiği ile 500 füze kestim diyorsan burada baya büyük yalan atmış olursun 1 kere fuze tutturdun ondada 100 füzem gitti o kadar baskada yakalayamadın hep yakaladıgını zannettın örnegin sen oraya marıfet gıbı x20 yazıyorsun ya sen bı …

• Sohbet

ne ticketi burdan duyuru yapılacak dendi ? dagıtıldıda bize mi gelmedi yani ? burdan dağıtıldıysa duyuru yapılır heralde banada gelmedi ödül ne

• Doktor ile savaşıyoruz ve Doktor ile şu ana kadar yaşadıklarımızdan aklımda kalanları aşağıya yazayım. Tartışmaya gerek yok bunları yazma nedenim ne şartlar altında bu yeşil raporlar alındı bilinsin isterim aşağıda yalan yada yanlış birşey yok. 1- rodos standartlarını uyguladı hatta dusuk sevıye rodos basıp dagıtıp keserım yenerım dedı yenıldı 2- adaya multılerı yerlestırdı ısgal attıkca buyuk kucuk demeden yıktı yıktı yenıden kurdu 3- bol bol fuze taktıgı uyguladı hepsınde tutuyor sandı ama 1 k…

• Sohbet

hala ses yok mu

• 2aaLdN.png

• Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Raporlar çok güzel sunum da güzel olmuş eline sağlık @MEFiSTOFELES

• Sohbet

Sağol @HnKr bu mesajı bulacaktım yoksa isyan hakkımız o zaman şirkete talepte halk isyan ediyor fazladan ödül isteyin Şaka bir ya jet motoru işime yaramaz benım ya pre tuccar cevırelım onu 4. nün ödülü valla daha güzel

• Sohbet

Bu yazı halkı isyana yöneltir @ObiWan

• Sohbet

Bu kadar gecikmeye bence hedıye olarak ekstra pre tüccar eklicekler :D Quote from arsIan: “Quote from cellat_tugsat: “triton yerine pre tüccar alma şansımız var mı acaba ” Bencede modum ya hem 2. Ve 3. Nun ödül değeri 4. Nun ödül değerinden daha dusuk bari esitleyin ”

• Sohbet

triton yerine pre tüccar alma şansımız var mı acaba

• Lips Genel Sohbet Odası

cellat_tugsat - - Lips

Tarih çok ilginç. Sanırım 5-6 ışın + depolarla adamı bastığınızda basmıştım oda sizin rodos adanıza söm atıp basmıştım bir çıkarım yoktu durumu belki bilmiyorsundur diye açıklayım dedim. Doktorun rodos vurmasına tek bir kelime dahi kullanmadım aramızda geçen savaşı paylaştım. Arkadaşta şehir adına Güzel Savaştı yazdı oldu bitti ancak bu resimin amacını anlayamadım sağlık olsun

• O zaman ayıp etmişim

• 3zqOZM.png MDv1jM.png WDQXd4.png