Search Results

Search results 1-20 of 23.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from periapikal: “Şöyle cevap vereyim sana nolofinwe kardeşim , Yağma atabilirsin , asker kesebilirsin ki attığınız yağmaların çoğu pek aktif olmayan kişiler ve bunları da foruma asabilirsin , bende son günlerde pek aktif değildim yağmalar yedim bunlar olağan şeyler . Bizim sıkıntı ettiğimiz nokta iğneleyici yazılan yazılar . Özel hayatında sıkıntılar olabilir ondan tatile alabilirsin bunları normal karşılayan kişileriz ama forumda o kadar yazı yazıp savaşı kaybedecekken tatile almanızdan …

• güzel kesimler iyi oyunlar

• Galatasaray Taraftar Topluluğu

periapikal - - Spor

Quote from alptekincakar: “Quote from periapikal: “Keşke herkes yaşadığı şehrin takımını tutsa da ligler güzelleşse . Stadda kendi şehrinin takımını desteklemenin verdiği mutluluğu , hazı ve sevinci herkesin tatmasını temmenni ediyorum. Adana Demirsporludur ” Adanaspor ne oluyor Quote from ObiWan: “Konu tartışma çıkma ihtimaline karşı kilitlenmiştir. ” tartışma çıkaranı önce ben döveyim sen sonra banla ” Adanaspor şirket takımı

• Galatasaray Taraftar Topluluğu

periapikal - - Spor

Keşke herkes yaşadığı şehrin takımını tutsa da ligler güzelleşse . Stadda kendi şehrinin takımını desteklemenin verdiği mutluluğu , hazı ve sevinci herkesin tatmasını temmenni ediyorum. Adana Demirsporludur <3

• YAĞMA VE KESİM RAPORLARININ DEVAMI GELECEK :) DDV3rm.png7DEApl.png1EmNoY.png

• Tatilden çıktığı gün tekrardan tatile alan arkadaşlarla savaşmak zorunda kalıyorum malesef . Kesimlerimiz rakibin son gemisi okyanusun dibini boylayana kadar devam edecektir. WDA6lQ.jpgoVPYLR.png Arada RODOS yesemde yıkılmadım ayaktayım PD4p46.png Ve ve ve Tatilden çıkıp aynı gün tatile almak k63A3y.png

• maxvell gelir şimdi biz dürüst oynadık yöneticiler bize karşı tutumu farklı haksızlık yaptılar diye ağlar . Bu kaçıncı banlanışları sayamadım .

• Yönetimin tutumsuz davranısları

periapikal - - Kaikias

YÖNETİCİLERİN BAN SEBEPLERİNİ AÇIKLAMALARI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM . ONUN DIŞINDA MAXVELL İ BİLEMEM AMA TSK NIN DAHA ÖNCEDEN BANLANMASI GEREKTİĞİNİDE YİNELEMEM GEREK . HESAP SATIN ALMIŞ OLUP BANLANMAMASI VE ( KARDEŞİNİN GÖNDERDİĞİNİ İDDAA EDİYOR ) MAL GÖNDERDİĞİ İÇİN BAN YEMİŞ OLMASI BİR TUTARSIZLIKTIR BENCE .

• hesap satın alma

periapikal - - Kaikias

Hahah en azından bizim sesimiz çıkıyor, sizin pislikleriniz çıkıyor hala da utanmadan konuşuyonuz .

• hesap satın alma

periapikal - - Kaikias

Paylaşılanlar etkili olmuş maxvell . Sana sadece gülüyorum :)lOXmqB.png

• hesap satın alma

periapikal - - Kaikias

Merhaba Arkadaşlar , Oyundaki adı RUMİNANT olan hesap ( eski adı OLYMPOS ) 'ın sahibi arkadaş bana oyunu bıraktığını belirtmişti . Sonrasında ismi değişti ve oyuna geri döndüğünü belirten mesajlar atmıştı bize . Bu arkadaşla özelde konuştuğumuzda köyü sattığını telefonuna 150 tl gönderdiklerini ve parayı aldığında sifreyi verdiğini söyledi . Hesabı alan kişinin kim olduğunu sorduğumuzda tanımadığını söyledi . Kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama daha öncede belirttiğim gibi PYT ittifakıy…

• Tebrikler , kılıcınız keskin olsun

• Yeni Bir İttifak

periapikal - - Kaikias

Quote from -maxwell-: “Quote from periapikal: “Fikirler güzel . Börü ittifakı olarak savaşacağımız zaman asker basan bi ittifaktık lakin bize gelen saldırılarda gördük ki ALTIN DEPOSU , GP DEPOSU ve AMBROSİNİ savaşları belirleyen etkenler , serverin canlanmasını istiyorsak önce bunlara bi çözüm üretmemiz gerekli . Büyük ittifaklar yerine bölgesel ittifakalar olsa savaşlar daha çok olur ve server canlanır . ” aglama platformu`na gecip yasını tut derim ” ben burada isim vermedim direk niye atlıyor…

• Yeni Bir İttifak

periapikal - - Kaikias

Fikirler güzel . Börü ittifakı olarak savaşacağımız zaman asker basan bi ittifaktık lakin bize gelen saldırılarda gördük ki ALTIN DEPOSU , GP DEPOSU ve AMBROSİNİ savaşları belirleyen etkenler , serverin canlanmasını istiyorsak önce bunlara bi çözüm üretmemiz gerekli . Büyük ittifaklar yerine bölgesel ittifakalar olsa savaşlar daha çok olur ve server canlanır .

• Öncelikle belirtmek isterim ki rakibe duyduğum saygıyı yitirmiş bulunmaktayım Önceki cevaplarda da görüldüğü üzere YARIN AKŞAM GELİYORUZ denmesine rağmen gelmeyip , özelden 1. Rodos kullanmak olmasın 2. Gp deposu kullanmak olsun 3. Başka ittifaklardan destek almak ve GP SATIN ALMAK olmasın 4. .... Şartlar koyarak savaşı kendi lehine çekmeye çalışan bir PYT var . Husumet bitsin bu savaş başkalarına yarıyor deyip ortamı yumaşatan arkadaş bir sonraki gün nedense saldırıyor ve kendisini bir girip çı…

• Arada böyle yorumlar atında görelim tanıyalım Yorumun sayesinde SöZ ittifakını ilk defa gördüm .

• İyi ki bi gp deponuz var . Ona güvenerek çok ve boş konuşuyorsunuz . Dün gp depo nuzu açamadığınızdan savaşamadınız bilee 2-3 mızraklı koyup firariydiniz . Daha savaştığınız ittifakın lideri kim bilmiyorsunuz , konuşmak için konuşan tiplerdensin belli ama çok konuşupta ne kendini nede bizi yorma ceyhanlı .

• Maxvell arkadaşımız , Dün tek basına gelen 1 p y t linin ittifağınızı ne denli seferber ettigine sahit oldunuz demiş . Bizde böyle kardeşim ittifak ruhu diyoruz buna . Savaş ta yenilip forumda asıp kesmeye gerek yok oyun bu . 10 saatlik değil 20 saatlik mesafaye de gideriz . By geceye yardım etmek istemiş sıkıntı çıkmış diyorsunda depocu niye banlandı oda mı yardım etmek istedi ittifak içi çok yardım sever bi ittifaksınız belli oluyor

• Merhabalar arkadaşlar konuyu uzun tutmayacağım, p y t ittifakı BÖRÜ'ye savaş ilan etmiş ve hazırlanıp gelmişler . Gelmeden önce bazı p y t li arkadaşlar ,onlar kendilerini biliyor (diğer pyt li arkadaşları tenzih ederim) Bize hakaret etmiş ,bunun yanında da BÖRÜ ile savaştayız diyerek ortalığı karıştırıp Kendilerini bir takım olaylardan sıyırma çabasına girdikleri apaçık ortadadır. Saldırmadan öncedeki sözlerinizi size hatırlatıp, bunun cevabını da Raporlarda Börü size vermiştir . Kesilen askerl…