Search Results

Search results 1-19 of 19.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Barbaros dedeeeeeee gel hele buraya gel dedeeeeeeeee, Arkadaşlar selam, Şimdi dede ittifakı forumlarında boş adalarımıza girip işgal atıp resim çekip foruma gelip süsleyip boyama yapıyolar bazı durumlarda geri çekilmişiz diye bizi küçük düşürücü itamlarda bulunmuşlar oda yetmemiş kaçtıkları raporu buraya asınca rapor dahi ortada olmasına ragmen yok biz kaçmadık diyerek anlamsızca ve bilgisizce cümleler kurmuşlardır... Kaçmayın arkadaşlar 8N1zEQ.png zJ4MY7.png pGPn9r.png Dikkat barbaros ve oyunbo…

• Ah benin dedem canım dedem arada olur öyle gidip gelmeler tekrar asayım ben sana moralinede bak geri çekilişinede... [i]mJ6OWY.png Hatta dur 2 kere asayım belki görmemişsindir ilkinde, vJ4nVv.png Bayanlar baylar dedemiz arkadaşlarının kaçtıgını degilde moralden dagıldıgını iddaa etmektedir lütfen raporu açıklayabilirmisiniz kendisine ben bunlara zırt pırt oyun dersi verecek degilim.. Sevgiler takipte kalın bugün yarın yenilerini asacagız... [/i]

• Sakin olun daha yeni başlıyoruz takipte kalın Hee bu arada herşeyi biz daha iyi biliyoruz tavırlarınız hiç sevmem itici insanların işidir çok iticisiniz beyler.. Sizden daha varsa emojileri arttırabilirim gelsinler

• Bahanelerinizi geri çekil tuşuna basmadan hazırlamanız ayrıca hoş teşekkürler

• Quote from IOyunBozanI: “Görüldüğü gibi tek de kalsak 1 askerimizde kalsa kaçmak gibi bir durum asla olamaz.. ” Quote from IOyunBozanI: “bizim ekipte morelden savastan düşenler olduğu halde sonuna kadar durup savaşmak bizim huyumuzda var. ” Quote from IOyunBozanI: “Gemileri çekmeleri ayrı bir utanç konusu kendi gemileri kaçırmak için başka bir arkadaşlarını tek bırakıp savaş alanını terk etmeleri daha da beteri bize sorarsanız siz karar verin.. ” Arkadaşlar selam, Yukarıdaki şahısın cümlelerine …

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

-DesertRose- - - Lips

Tebessümle okuduk sizleri sakin olun ne zorunuza gitti böyle sizi tanımıyor olmamız mı ?? Mesela sizinle bizim aramızdaki fark nedir biliyormusunuz CTB 'yi ve kişilerini herkes bilir sizin gibilerde burda, bizi şurda burda orda okuyun tanıyın diye cümleler kurar neyse.. Dede dededie bizim için adam ayırt etmiyoruz kaikaisdekileri dize getirdik en son banlanip biraktılar sizleride aynı hizaya getiririz problem yok keyfinize bakın..

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

-DesertRose- - - Lips

Herkese selam, Arkadaslar bu tür ufak raporlardan bu kadar heyecanlanacagınızı düşünemedik arada hatırlatın verelim elinize bir kaç tane asarsınız... Serverın yeni yeni başladıgını unutmayalım multici arkadaşlarınıza söyleyin kaikaisde banlandıkları gibi burda da banlandıktan sonra oyunu bırakmasınlar gelsinler kaikaisde olduğu gibi burda da dedelerimiz 1 2 aya banlanmaları serileşir silinip giderler o zamana kadar karşılarındayız.. Raporlara gelince şanslı anınıza denk gelmişiz bizim herhangi b…

• Tebrikler

• Arkadaşlar merhaba, Daha önceki açmış oldugu forum konusunda karşı taraf devam etmekde olan savaşın ss'lerini atıp kesin diye buna denir gibi cümleler kurmuş biz aldıgımız raporları asalım adanın son halini asalım cümle alem görsün durum nedir ne degildir.. Çök Aşa C_T_B GELDİ ! 1GY2QN.png V3lgkB.png g9k470.png yzPAYn.png YOvjnk.png bLljj0.png YOvMvj.png V3lAlP.png [b][i]LOp2az.png[/i][/b] [b][i]1G48pj.png[/i][/b] [b][i][/i][/b] [b][i]ByZM9g.png Cevaplamak[/i][/b] [b][i]0G78kV.png Cevaplamak[/i]…

• Burhaniyeli hesabı tamamen usule uygun server inmiş hiçbir bug ve illegale bulaşmamıştır sayın operatörler hesabı tatile alıp incelemeye almışlardır hiçbir usulsuzluk ve bug ile karşılaşmamışlardır zaten böyle birşeyde söz konusu degildir olamazdır tüm dünya olarak ittifakımıza karşı almış oldugunuz cepeyi anlayabiliyorum en iyisiyiz en iyileri hiçbir rakip sevmez ama sizler artık iftiralarda çıgır üstüne çıgır açıyorsunuz gidip diger serverlardan hesap satın alıp buraya indiriyorsunuz hesap ban…

• Bahsettigin 6 maksimum 7 kişi merkez adamıza 5-6 saat mesafe uzaklıktalar zaten 4-5 tanesi oyunun en başından beridir bizimle muhabbetimizi sevdikleri için cıkmak istemediler yani uzaklar diye illa ittifaktan mı cıkmaları gerek ??? bu saydıgın adamlar dedigim gibi sizin merkezinizin içindeler sizde toplanıp toplanıp ziyaret ediyosunuz onlarında en dogal hakkı kaçırmak ?? 5-6 saatte anlık müdahale bu serverda bu şartlarda zor ben sana diyorum ki yüregin ve cesaretiniz varsa bunu 50 kere söyledim…

• Başladıgımız işi bitirelim demi, h4iTGb.jpeg Tebrik eden etmeyen herkese teşekkürler şimdiden.. İyi forumlar..

• Burhaniyeli hesabında herhangi bir illegal birşey yoktur hesap tekrar aktiftir gereksiz eleştiri yapıp orda burda kendini reklam yapma çabalarındaki arkadaşlara selam olsun hesap tertemiz servera taşınmıştır hiçbir sıkıntısı yoktur ! Raporlar ektedir İttifakımı tebrik ediyorum C_T_B GELDİ ÇÖK ÇÖK ÇÖK yahak temsili

• Seri seri raporları asıyorum arkadaşlar, Başladık, c9FIzs.png C4fp1W.jpg xXrUgp.png MüttefikimizG9n8iT.png v8jL9K.png Ks5m8l.png cdhoKd.png qunKiM.png KkdPgW.png O9Ym29.png soYwch.png YcxxJo.png 5IusrS.png 54wkuA.png

• Savaş raporumuzla başlayalım o halde, YaHak ittifakı ile olan savaşımızdan serverdaki bircok kişinin haberi vardı zaten bircok kişide YaHak destekliyerek sayısız asker ve filo göndermişlerdir fakat sonucta degişiklik yok onlara kırmızı rapor C_T_B'mize her zaman ki gibi yeşil rapor.. Arkadaşları biraz tuzladık raporlar ektedir cok fazla konuşmaya gerek yok raporlarımız konuşsun.. FkVFw6.jpg

• Merhaba forum ailesi CıLgın TürkLer C_T_B ittifakının yagma ve savaş raporları bu başlık altında yayınlanacaktır.

• Uzun ve bi o kadar sıkıcı bir yazı biz neredeyiz siz neredesiniz yok o onu yaptı yok bu bunu yaptı yok biz onu aldık attık haaaleennn uzatıyorsunuz gecenin bi vakti başlatıyorsunuz operasyon sonra yok efendim 1000 yakın birim geri dönmüş 8 saatlik bi mesafeden bahsediyoruz keşke 53:68 'e gelseydiniz o raporu asmışsınız birde ballandıra ballandıra yazmışsınız ya birde merkezimize gelip alsaydınız bi rapor neyse merkez yada 2. bölge kolu daha önceden söyledigim gibi kimseyi ilgilendirmez ben rapor…

• [b][i]Merkez adalarımız ekte mevcuttur savaşın oldugu bölge 2. bölgemizdir 8 saatlik mesafe vardır mezkez adamızla ordaki arkadaşlarımızı biz cok seviyoruz onlarda bizi seviyor böyle bi bölge ayrışlıgı oldu tabi bahane degil ama burda astım kestim yapanlara sesleniyorum yüreginiz varsa bu adalara gelin yada savaş teklifimizi kabul edin !![/i][/b] [b][i][/i][/b] [b][i]Ortada herşeye ragmen bi rapor var alınan rapor için TEBRİKLERİMİ İLETİYORUM üslüp ve saygısızlıkların cezasını oyun içinde kesece…

• Tümforum ailesine selamlar herkese iyi forumlar, Şimdi bu Turkuazittifakın biraz morartalım madem Yukarıdaraporlar açıklamalar iftiralar karalama çalışmaları kücük düşürme çabalarıhepsi havada uçuşmuş eeee bizede cevap vermek düşer aslında bizim gibi serverdayer edinmiş bir ittifakın lideri olarak, bu kadar kücük bir ittifakın forumsayfasında cümleler kurarak bunlarıreklam etmek iyi bi fikir olmasada yinede yazıyorum... Raporuasmış anlatmış, Yokefendim önce asker cıkarmadılar sonra bize bilendil…